Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaccx

Z 30 letnią rozwódką.Co dalej?

Polecane posty

Gość Jaccx

Znamy się od maja a od lipca mieszkamy razem.Ona ma 30 lat, jest po rozwodzie od roku,była mężatką 4 lata.Ogólnie zgrabna,szczupła,brunetka,licencjat z angielskiego,pracuje w przedszkolu,w weekendy w sali weselnej jako kelnerka, fajna dziewczyna,w łóżku ogień,dba o dom.Problem w tym, że wynajmujemy mieszkanie,które jest obecnie do sprzedania i ona chce go kupić a jako małżeństwo byłoby prościej z kredytem.Mam jednak dopiero 23 lata,skończoną inżynierkę,zaocznie nadal studiuję i pracuję.Mimo, że we wszystkim mi pasuje,powiedziałbym,że moje uczucie do niej  jest bliskie miłości, to jednak waham się przed założeniem obrączki. Doradźcie w decyzji.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Skoro się wahasz, to sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się dobrze ... i dba o wygląd, to bym ją brał kilka razy dziennie.Żeń się chłopie a będziesz miał dobre ruchadełko,obyś tylko nadążył i nie przejmuj się różnicą lat,kobieta zawsze może,facet do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak na podstawie kilku zdań ktokolwiek może doradzać ci w życiowych decyzjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujesz się przy niej swobodnie jakbyś od zawsze z nią był to nie wahaj się ani chwili dłużej. W przeciwnym wypadku nie popełniaj tego błędu o wspólnym kredycie bo sobie zatrujecie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bzykaj ją mocno, do szlochów,spazmów i orgazmów.30 latka to samica potrzebujące ostrego zerżnięcia.Jednak związek na zawsze z 7 lat starszą partnerką jest dość ryzykowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdezawarcie małżeństwa jest obarczone mniejszym, lub większym ryzykiem.Myślę, że musisz sobie przemyśleć dokładnie co czujesz do niej czy to tylko seks, czy coś więcej i wtedy podjąć decyzję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek w kubek

Spora różnica wieku miedzy wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość dziubek w kubek napisał:

Spora różnica wieku miedzy wami...

Prezydentowi Francji różnica wieku nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, sabaryta napisał:

Prezydentowi Francji różnica wieku nie przeszkadza

No i ma starą pomarszczoną rurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i ma starą pomarszczoną rurę.

Chciałbyś mieć taką rurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, sabaryta napisał:

Chciałbyś mieć taką rurę

Rurę można kupić do wyboru i koloru a niechciałbym obudzić się obok tego straszydła Macrona,haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem tak   , moja żona jest ode mnie starsza również o 7 lat, teraz ma 47,małżeństwem jesteśmy od lat 15 i nie wyobrażam sobie lepszej żony.Co prawda nie była rozwódką,byliśmy oboje bez zobowiązań.Mamy 2 córki,13 i 10 lat,życie układa się nam spokojnie ,  mamy niezłą pracę, swoje hobby i pasję,część wspólnie, część indywidualnie.Pod względem urody, dbania o siebie, sprawności ogólnej i fantazji oraz chęci na seks mogłaby zawstydzić niejedną nastolatkę.Nie ulegają więc stereotypom, podszeptom i " dobrym radom", nie patrz na innych, jak ona ci pasuje, to bądź z nią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×