Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania99

Tabletki na potencję

Polecane posty

Gość Ania99

Część wszystkim, mam pytanie odnośnie waszych mężczyzn. Otóż od momentu gdy mój narzeczony skończył 43 lata zmagamy się ze spadkiem libido. Mój facet ma mocne problemy z erekcja, tak naprawdę od pół roku nasz seks kończy się kłótnia. Coraz rzadziej uprawiamy przez to seks. Sięgaliśmy już po braveran i Permen i oba środki nie dają zbyt dobrego efektu. Stąd właśnie moje pytanie, może macie jakieś sprawdzone leki albo domowe sposoby na te problemy ?

Gość Gość

U nas mąż 45 lat pomógł Permen. W sumie od czasu kiedy go stosuję nigdy nie miał problemów ze wzwodem. Może zapytajcie lekarza o coś na receptę.

Gość Sil

Nie wierz w żadne suplementy diety, to tylko nabijanie kasy koncernom w zamian za placebo. Kup facetowi w aptece cokolwiek co zawiera sildenafil. Zabawa gwarantowana i w zależności o kondycji może dluuuugo trwać ;)

Nazwy nie podam, znajdziesz bez problemu w necie. Produkuje je kilka koncernów i różnią się dość mocno ceną.

Gość Rafał

Moim zdanijem jednym z najlepszych środków jakie są dostępne na poprawę potencji jest IQman

Gość Adi

Nie tyle konkretne polecam, to raczej ranking takich rozwiązań: napotencjetabletki.pl 

Gość Przemysław J

Jak dla mnie nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak IQman. Sam je stosowałem i pisze to z własnego dośaidczenia, bo wczęsniej pomimo brania specyfików nawet tych reklamowanych w tv bywało róóżnie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować