Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piaskun

Wielce Szanowna moderi: proszę usunąć spamera zarejestrowanego jako "Pan Poważny" oraz jego tematy

Polecane posty

Wszystkie oznaczylem jako Spam. Uczuciowe znowu całe zaśmiecone.

Dodatkowe propozycje:
1) Możliwość wyłączenia wyświetlania tematów zakładanych przez ignorowanych użytkowników na głownych tablicach formu.
2) rozdanie/rozlosowanie wśród chętnych użytkowników ze stałym loginem i wysoką reputacją uprawnień moderatorskich.

• Thanks 1

1 minutę temu, Piaskun napisał:

Wszystkie oznaczylem jako Spam. Uczuciowe znowu całe zaśmiecone.

Dodatkowe propozycje:
1) Możliwość wyłączenia wyświetlania tematów zakładanych przez ignorowanych użytkowników na głownych tablicach formu.
2) rozdanie/rozlosowanie wśród chętnych użytkowników ze stałym loginem i wysoką reputacją uprawnień moderatorskich.

Ja dostałam wczoraj informacje na maila o naborze na Społecznych Moderatorów. Można zgłosić swoją kandydaturę. Kafeteria oferuje jakieś bonusy w ramach podziękowania (ciekawe co takiego :D )

Gość gość
7 minut temu, AAgg napisał:

Ja dostałam wczoraj informacje na maila o naborze na Społecznych Moderatorów. Można zgłosić swoją kandydaturę. Kafeteria oferuje jakieś bonusy w ramach podziękowania (ciekawe co takiego 😄 )

Serduszko na profilu ha ha. Bo co innego. Kasy ci nie dadzą

Gość gosc
43 minuty temu, AAgg napisał:

Ja dostałam wczoraj informacje na maila o naborze na Społecznych Moderatorów. Można zgłosić swoją kandydaturę. Kafeteria oferuje jakieś bonusy w ramach podziękowania (ciekawe co takiego :D )

fajna inicjatywa, choc na forum malo jest dzisiaj powaznych, stale zaangazowanych, wiarygodnych uzytkownikow (chyba)

Gwoli wyjaśnienia: maila dostał chyba każdy zarejestrowany użytkownik. Problem w tym, że to wiadomość automatyczna, na którą nie da się odpowiedzieć, a nie ma żadnej instrukcji jakim kanałem należy zgłaszać kandydatury ^^

2 godziny temu, Piaskun napisał:

Gwoli wyjaśnienia: maila dostał chyba każdy zarejestrowany użytkownik. Problem w tym, że to wiadomość automatyczna, na którą nie da się odpowiedzieć, a nie ma żadnej instrukcji jakim kanałem należy zgłaszać kandydatury ^^

Na samym dole forum jest zakładka "kontakt". To chyba jedyna droga do kontaktu z redakcją kafeterii.

Dnia 18.01.2019 o 16:31, Piaskun napisał:

I jak zgłosiłeś sie? 

PS. Caly czas słucham naszej piosenki :( 

Gość Gość
Dnia 18.01.2019 o 16:31, Piaskun napisał:

No to słabo 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować