Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Norie12

Bicie dzieci przez sąsiadów

Polecane posty

Witam. Nie wiem już co zrobić z sąsiadami  nowy blok, nowi sąsiedzi, większości jeszcze nie znam i nie widziałam. Już kilka miesięcy zamieszkujemy blok. W kuchni i w łazience jest przy suficie wentylacja, od tych paru miesięcy ciągle słyszę kłótnie między facetem i kobietą,nie wykluczam bicia przez tego faceta, już od 6 rano zaczynają się afery i trwają do 22,z domownikami słyszymy też cały czas płacz dziewczynki, czasem jak jest spokojniej słyszę jak w łazience sobie coś śpiewa. Teraz od jakiegoś tygodnia, dwóch ciągle słyszę piski krzyki i płacz tego dziecka, w sumie nie tylko ja tylko wszyscydomownicy u mnie, już nie mogę normalnie funkcjonować, wieczorem nie mogę się położyć normalnie spać bo jest tak głośno i ciągły płacz. Parę dni temu awantura była już późno w nocy, usłyszałam huk roztrzaskanego szkła i okropny pisk tego dziecka i okropne krzyki tego faceta i kobieta która krzyczy żeby nie bił jej dziecka, oczywiście od razu zadzwonilam na policję, cała się trzeslam ze strachu. Przed przyjazdem policji wszystko ucichlo, później przylechali i już nie wiem co się działo, ale poszłam spać. A drugi dzien zadzwonil do mnie dzielnicowy się wypytac o te rodzine, powiedziałam tylko tyle co słyszę bo jeszcze ich nie zdążyłam zobaczyć. Później wieczorem do moich drzwi zapukala policja się dopytać o wczorajsze zgłoszenie, że byli i tam nie ma żadnego dziecka, i się wypytywali jakby mnie mieli za wariatrke  wszyscy w domu potwierdzili, że też to ciągle słyszą i na pewno jest tam mała dziewczynka, ale sąsiedzi z góry się wyparli, że nie mają dziecka małego tylko 13 letniego syna i, że nic się nie dzieje. Już nie wiem co myśleć, czy to możliwe, że ta wentylacja która jest przy suficie tak roznosi dźwięk, że niby słuchać z góry, a to może być z dołu? Już nie wiem co robić, a się bardzo martwię  każdy w domu też w szoku bo też potwierdzają, że słychać jakby to było piętro wyżej. Od czasu tej kłótni już nie słyszę tego dziecka, a policja nic więcej nie zrobi bo nikt taki tam nie mieszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mieszkam w bloku i czasem mam problem ze zlokalizowaniem w ktorym mieszkaniu cos sie dzieje,bo np w kuchni nad soba mam jedno mieszkanie,w sypialni nad soba kto inny mieszka,a za sciana jeszcze ktos inny. Nastepnym razem jak bedzie sie cos dzialo,postaraj sie zlokalizowac i najlepiej zapros najblizszego sasiada,zeby posluchal i potwierdzil,ze cos sie dzieje. Zawsze mozecie jeszcze obserwowac mieszkancow i wyczaic kto ma dziecko i mieszka w waszej lub sasiedniej klatce. W takich sytuacjach trzeba dzialac,bo nienormalni rodzice niszcza psychike dziecku,a moga rowniez zrobic krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sąsiadke obok z dziećmi i kiedyś rozmawiałyśmy i mówila że widziała dużo dzieci tutaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak wyjdziesz na korytarz podczas tych klotni i sprawdzisz z ktorego mieszkania sa te krzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to nie wpadłam 😕 jestem zestresowana cały czas przez to. Sama mam male dziecko w domu i jestem w zagrożonej ciąży z nakazem lezenia, więc też obawiam, żeby temu komuś coś do głowy nie wpadło. Nade mną jest tylko jedno mieszkanie i z dołu. Z boku mieszka starsza pani więc zostaje tylko ta góra i dół. Możliwe, że to ta wentylacja może mylić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Norie12 napisał:

Na to nie wpadłam 😕 jestem zestresowana cały czas przez to. Sama mam male dziecko w domu i jestem w zagrożonej ciąży z nakazem lezenia, więc też obawiam, żeby temu komuś coś do głowy nie wpadło. Nade mną jest tylko jedno mieszkanie i z dołu. Z boku mieszka starsza pani więc zostaje tylko ta góra i dół. Możliwe, że to ta wentylacja może mylić? 

mozliwe, a jak to nowe budownictwo, to tym bardziej. Popros meza zeby sprawdzil. Wiadomo,ze to nic przyjemnego slyszec cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej sąsiedzi z góry mówili prawdę, że mają tylko syna bo przecież to jest łatwe do sprawdzenia czy mają córkę więc podejrzewam że nie kłamaliby w tej sprawie . Jednak zastanawiające jest  to ,że po interwencji policji nie słyszysz już płaczu tej dziewczynki. czy to możliwe że dotarło to też do innych sąsiadów i uspokoili się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananasa

Dzień dobry.

Radzę znaleźć porządnego partnera, mieć dzieci, mnogość 500, radość jak partner zarabia 2000, a Ty nie pracujesz i wygarniasz małżonkowi dlaczego tyle zarabia, żeby wziął nadgodziny, bo nie starcza na szynkę.

Singlom to jest łatwo oceniać, oczywiście opisane zdarzenie mogło nigdy nie zaistnieć, chociaż wiem, Wy moglibyście znaleźć zakończenie, jak to było naprawzdę, czekam na inwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieszkałam w bloku wiele lat, tak to jest z wentylacją, że słyszysz niekoniecznie najbliższych sąsiadów a nawet nie tych z sąsiednich pięter...Może zanim następnym razem zadzwonisz na policję, spróbuj poznać swoich sąsiadów, zwłaszcza że coś niepokoi cię od dłuższego czasu. Życzę spokojnych sąsiadów, spokojnych dzieci i dobrych relacji z ojcem tych dzieci przez najbiższe 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja słyszę wyłącznie sąsiadów z sąsiedniego pionu (nie kłótnie, ale tupanie, nawet psa 2 piętra nade mną), więc tak, to możliwe. Następnym razem po prostu przejdź się po klatce, posłuchasz pod drzwiami, i będziesz mogła stwierdzić z którego mieszkania dochodzą klótnie. 

Równie dobrze dziewczynka może mieszkać w zupełnie innym lokalu, wentylacja potrafi nieść odgłosy z różnych miejsc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×