Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona

Czy moglibyście być z kobietą która nie sprząta nie gotuje i ma małe potrzeby seksualne?

Polecane posty

Gość ona

i lubi podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

A co mają podróże do tego wszystkiego ?

Fakt, że nie robisz nic w domu i do tego masz niskie libido to raczej słabo. Wbrew pozorom nie musisz gotować ani sprzątać ew. wypada pomagać partnerowi w obowiązkach 50/50. No ale seks to podstawa. Idź pobiegaj/na siłownię i libido skoczy Ci za 5 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwini

Jeżeli lubisz podróże, znaczy płacisz za nie.

Jeżeli będziesz mnie zabierać na takie wypady stawiać mi jedzenie, ubierać mnie,

to mogę Cię przytulać i całować, ale bez wiadomych zbliżeń.

Będziemy się sobie zwierzać, jeżdzić na kolejce krzesełkowej w Tatrach i spać w nieporządku zapachu krwi miesiączkowej, jeśli to masz w zwyczaju.

Akceptuję tylko jeśli jesteś dojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek

Ja jako kobieta nie wyobrażam, sobie życia bez seksu to raz.

Dwa jak można nie chcieć sprzątać, żyć w syfie? Gotować mozna się nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bolek napisał:

Ale po co z taką być?

Może po to, żeby odetchnąć z ulgą za każdym razem, kiedy ona wyruszy w kolejną podróż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

zdecydowanie nie, bo życie to nie same podróże, jest także codzienność, która nie dla każdej kobiety jest męką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

a po siłowni kobieta będzie padnięta znafco kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co komu taka kobieta, jeśli jest sporo takich które ofiarują wiele więcej?

Żeby płacić za te jej podróże? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję jak dorosły człowiek może ani nie gotować ani nie sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Uwierz ze sporo takich np.moja szwagierka karierowiczka potrafi otwarcie powiedzieć ze nie gotuje nie sprząta bo nie kucharka i sprzątaczka ale jak wpada do rodzinnego domu to bardzo lubi wpadać do nas i zajadac jedzonko przygotowane przeze mnie i moją żonę. Do mojej teściowej a swojej matki wpada najlepiej na chwile żeby czasami nie musiała czegoś zrobić. Ja jej wizyt mam już dość żona tez tylko głupio jej bi w końcu to siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak zajmuje się karierą to bez przesady żeby jeszcze miała etat kury domowej...sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Marcin napisał:

Uwierz ze sporo takich np.moja szwagierka karierowiczka potrafi otwarcie powiedzieć ze nie gotuje nie sprząta bo nie kucharka i sprzątaczka ale jak wpada do rodzinnego domu to bardzo lubi wpadać do nas i zajadac jedzonko przygotowane przeze mnie i moją żonę. Do mojej teściowej a swojej matki wpada najlepiej na chwile żeby czasami nie musiała czegoś zrobić. Ja jej wizyt mam już dość żona tez tylko głupio jej bi w końcu to siostra

Wiesz to też Twój dom. Zawsze możesz powiedzieć, że pasożyty są w nim niemile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto jej sprząta i gotuję? Jeśli służąca to zrozumiałe i nie musi. W ogóle jakie to oczywiste dla facetów że kobieta ma sprzątać i gotować. Widzę to codziennie . Po chłopie zostaje syf bo jelopy myślą że przyjdzie kobieta i sprzatnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość ona napisał:

i lubi podróże

to najlepiej, żeby była gumowa - wypuści się powietrze na podróż i po przylocie znowu nadmucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto jej sprząta i gotuję? Jeśli służąca to zrozumiałe i nie musi. W ogóle jakie to oczywiste dla facetów że kobieta ma sprzątać i gotować. Widzę to codziennie . Po chłopie zostaje syf bo jelopy myślą że przyjdzie kobieta i sprzatnie .

Ale cóż szkodzi umówić się na związek równouprawniony? Każde sprząta, gotuje opiera się same, każde zarabia na siebie i za siebie płaci, do tego bez małżeństwa i bez dzieci, żeby nie było przepychania się kto przy dzieciaku powinien więcej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Umowy uklady. Zajebiste to wszystko 🤣 niech się każdy umawia nawet prawnie na co chce. Ja się tylko śmieje bo mnie to nie dotyczy. I nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjście
46 minut temu, Gość Marcin napisał:

Uwierz ze sporo takich np.moja szwagierka karierowiczka potrafi otwarcie powiedzieć ze nie gotuje nie sprząta bo nie kucharka i sprzątaczka ale jak wpada do rodzinnego domu to bardzo lubi wpadać do nas i zajadac jedzonko przygotowane przeze mnie i moją żonę. Do mojej teściowej a swojej matki wpada najlepiej na chwile żeby czasami nie musiała czegoś zrobić. Ja jej wizyt mam już dość żona tez tylko głupio jej bi w końcu to siostra

to czas powiedzieć że to nie jadłodajnia dla ubogich ze można przyjść i tak sobie brać bo jako karierowiczkę w koncu Ją stać by sobie kupić w restauracji albo drugie wyjście mało robić by dla niej zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bolek napisał:

Ale po co z taką być? Zero plusów same minusy

bo Papa Smerf musi się najeść i mieć pozamiatane, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak płaci za te podróże i nie świruje z zazdrości o inne panny to można by porozmawiać.

Jak trzeba być wierny babie, której psicha jest sucha jak wiór to trochę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mam nic przeciwko, o ile by pracowała. Sam mam niskie libido i nie jestem typem pedanta. Wolałbym, aby kobieta rzadziej sprzątała niż była typem pedantki, która przypier.dala się do byle gów.na w stylu okruszków na stole czy leżącej skarpetki na podłodze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
7 godzin temu, Piaskun napisał:

Po co komu taka kobieta, jeśli jest sporo takich które ofiarują wiele więcej?

Żeby płacić za te jej podróże? ^^

Po co komu taki facet za którego trzeba sprzątać, który nie potrafi gotować i wymaga seksu na każde żądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylana

Jeżeli facet zarabiałby minimum 10 tys, a ja nie musiałabym pracować to może i bym się zgodziła na taki układ...


W innym wypadku tego nie widzę. Dlaczego miałabym przy nim skakać -sprzątać cały dom, gotować regularnie i wskakiwać do łóżka, nie patrząc na brak własnej ochoty- NIC  z tego nie mając? Tylko ...ki dziś zgadzają się robić na dwa etaty + za prywatną dziffkę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylana

Tylko idio/tki *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylana

Kurcze, zapomniałam zacytować kogoś. Mój post jest oczywiście odpowiedzą na wymóg sprzątania, gotowanie i seksu na żądanie od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to nie sprząta? Pomiędzy byciem pedantką a fleją   jest duże spectrum możliwości. 

Nie wyobrażam sobie by kobieta żyła w brudzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa

Nie sprząta, nie gotuje i nie lubi seksu. Po co komu taka kobieta? Wieszak na parasole to można sobie na allegro zamówić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak być z facetem, który nie sprząta, nie gotuje i ma małe potrzeby seksualne. O ile można płacić komuś za sprzątanie i gotowanie to jednak seks chciałoby się uprawiać z kimś z kim się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×