Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Indygoo

ANKIETA DLA KOBIET: Czy brzydzisz się spermy stałego kochanego partnera?

Polecane posty

Określ Twój stosunek do spermy stałego kochanego partnera:

1. Brzydzę się wszelkiego kontaktu mojego ciała ze spermą

2. Brzydzę się kiedy sperma ma kontakt z innym miejscem niż pochwa

3. Brzydzę się dotykać spermy dłońmi i ustami

4. Brzydzę się dotykać spermy ustami

5. Brzydzę się połykać spermę (wypluwam)

6. Nie brzydzę się spermy (nie brzydzę się połknąć i to robię)

Gość ...

brakuje jednego podpunktu

7. brzydze sie ale i tak połykam

6 minut temu, Gość ... napisał:

brakuje jednego podpunktu

7. brzydze sie ale i tak połykam

To dlaczego tak robisz?

Gość ...
1 minutę temu, Indygoo napisał:

To dlaczego tak robisz?

ja nie robie bo jestem facetem ale baby łykaja z milosci

Gość marawstala

W jakim celu powstała ta ankieta? : ) 

Nie brzydzę się i połykam,dlaczego miałabym się brzydzić?przecież to mój facet,którego kocham miłością bezgraniczną.💑

5 minut temu, marawstala napisał:

W jakim celu powstała ta ankieta? : ) 

W takim, żeby sprawdzić czy więcej kobiet się brzydzi czy więcej się nie brzydzi

Gość marawstala
2 minuty temu, Indygoo napisał:

W takim, żeby sprawdzić czy więcej kobiet się brzydzi czy więcej się nie brzydzi

Myślę, ze i tak nie bedzie to miarodajne : ) 

A poza tym co Cie interesują jakies obce babeczki... Skup sie na jednej, swojej kobiecie : )

42 minuty temu, marawstala napisał:

Myślę, ze i tak nie bedzie to miarodajne : ) 

A poza tym co Cie interesują jakies obce babeczki... Skup sie na jednej, swojej kobiecie : )

Moja się brzydzi i twierdzi, że to normalne, bo większość się brzydzi. Dlatego chcę to sprawdzić

Gość Ananasa

indygo,

ta ankietka jest niesprawiedliwa, gdyż zakłada więcej odpowiedzi "brzydzę", co sugeruje, że "nie brzydzę" (jest jedno i ostatnie) jest dla innych.

Poza tym "brzydzę" jest odpowiedzią pierwszą, a skąd autor może widzieć, czy pierwszym skojarzeniem uczestnika jest taka odpowiedź?

Autor jest jednostronny, wyklucza każdą inną odpowiedź od "brzydzę", a więc ankietka jest niemiarodajna.

Zupełnie jakby napisać Czy brzydzisz się swojego śluzu po miesiączce?Poczem zaznaczyć pięć pierwszych odpowiedzi "Brzydzę".

4 minuty temu, Gość Ananasa napisał:

indygo,

ta ankietka jest niesprawiedliwa, gdyż zakłada więcej odpowiedzi "brzydzę", co sugeruje, że "nie brzydzę" (jest jedno i ostatnie) jest dla innych.

Poza tym "brzydzę" jest odpowiedzią pierwszą, a skąd autor może widzieć, czy pierwszym skojarzeniem uczestnika jest taka odpowiedź?

Autor jest jednostronny, wyklucza każdą inną odpowiedź od "brzydzę", a więc ankietka jest niemiarodajna.

Zupełnie jakby napisać Czy brzydzisz się swojego śluzu po miesiączce?Poczem zaznaczyć pięć pierwszych odpowiedzi "Brzydzę".

Zdawałem sobie z tego sprawę tworząc ankietę ale nie bardzo wiedziałem jak tego uniknąć. Chyba, że by pisać np tak: nie brzydzę się dotykać spermy ręką ale brzydzę się ustami...

Gość marawstala
30 minut temu, Indygoo napisał:

Moja się brzydzi i twierdzi, że to normalne, bo większość się brzydzi. Dlatego chcę to sprawdzić

Nie napisze Ci, ze jest nienormalna : )

Rozumiem, ze szukasz różnych alternatyw by mieć pewnosc, ze nie dojdzie do zaciazenia : ) 

Gość Brzoskwini

Czy jeżeli pytać dorosłą dziewczynę o to czy lubi smak avocado, to co odpowie?

Teraz jest równoup i jedni i drudzy lubią czuć ten smak.

Czy jak jeździsz językiem po ślimaku, to po tym całujesz ją w usta, czy biegniesz umyć zęby?

Czy jak ona jeździ językiem po żołędziu i dojdzie do lukrowania, to po tym ona całuje Cię w usta, czy biegnie umyć zęby?

2 minuty temu, Gość Brzoskwini napisał:

Czy jeżeli pytać dorosłą dziewczynę o to czy lubi smak avocado, to co odpowie?

Teraz jest równoup i jedni i drudzy lubią czuć ten smak.

Czy jak jeździsz językiem po ślimaku, to po tym całujesz ją w usta, czy biegniesz umyć zęby?

Czy jak ona jeździ językiem po żołędziu i dojdzie do lukrowania, to po tym ona całuje Cię w usta, czy biegnie umyć zęby?

Ja się nie brzydzę w żadnej z tych opcji

Gość gość

BRZYDZĘ  SIĘ ANALU, POŁYKANIA SPERMY

MOGŁABYM RZYGAĆ CAŁY DZIEŃ!

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Całe szczęście związek Ci nie grozi.

5 godzin temu, Indygoo napisał:

Zmień kobietę. Szkoda marnować jedno życie na kiepski seks.

Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

😂

Gość Gość

Większość się brzydzi ale polykaja żeby wam dogodzić. To tak jakby żreć gòwno i sobie wmawiać że jest pyszne i to normalne je spożywać.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Większość się brzydzi ale polykaja żeby wam dogodzić. To tak jakby żreć gòwno i sobie wmawiać że jest pyszne i to normalne je spożywać.

Kobieto, zwiąż się z inną babą. Tak wszyscy wiemy, że nienawidzisz seksu. Nie musisz ciągle o tym smęcić.

• Like 1

Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Kobieto, zwiąż się z inną babą. Tak wszyscy wiemy, że nienawidzisz seksu. Nie musisz ciągle o tym smęcić.

Dlaczego znowu odnosisz się do seksu? Pisałam konkretnie o polykaniu spermy a ty sobie dopisujesz jak głodny myślący o chlebie non stop. Twoje insynuacje są śmieszne. I uspokoj emocje  bo robisz się coraz bardziej żałosny. Wszyscy wiemy? Nie spowiadam się wszystkim z seksu. Żal mi ciebie ale tak to jest gdy jedynym motorem napędowym chłopa jest seks. Wszędzie będzie widział kobiety nienawidzace seksu. 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego znowu odnosisz się do seksu? Pisałam konkretnie o polykaniu spermy a ty sobie dopisujesz jak głodny myślący o chlebie non stop. Twoje insynuacje są śmieszne. I uspokoj emocje  bo robisz się coraz bardziej żałosny. Wszyscy wiemy? Nie spowiadam się wszystkim z seksu. Żal mi ciebie ale tak to jest gdy jedynym motorem napędowym chłopa jest seks. Wszędzie będzie widział kobiety nienawidzace seksu. 

Jakby to było łatwo rozróżnić jednego gościa gościa od drugiego...

Ja tylko twierdzę, że lepiej być samemu niż z kobietą która oferuje kiepski a ubogi seks. Tyle.

Gość Gość

No jeśli twoim warunkiem jest posilanie się przed kobietę ejakulatem i bez tego uznajesz seks za słaby to jestem zmuszona przyznać ci rację pierwszy raz. Nie wierzę w związki dwóch odmiennych jednostek. 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No jeśli twoim warunkiem jest posilanie się przed kobietę ejakulatem i bez tego uznajesz seks za słaby to jestem zmuszona przyznać ci rację pierwszy raz.

Jeśli brzydzą Cię takie drobiazgi to z czymś bardziej wysublimowanym tym bardziej sobie nie poradzisz.

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie wierzę w związki dwóch odmiennych jednostek. 

Tu się zgodzę w stu procentach.

Gość gosc

mnie tez brzydzi, ale lykac nie musze tylko wypluc w chusteczke, bo samo w sobie robienie loda nie jest oblesne, za sperma no nie przepadam,gorzka i ciezko to przelknac.

Gość gosc

czy akcceptowanie drugiego czlowieka to zaraz przymus do akceptacji spermy, sluzu, picia wzajemnie krwi, gili z nosa i jedzenie kupy czy co

Gość Gość
36 minut temu, Piaskun napisał:

Jeśli brzydzą Cię takie drobiazgi to z czymś bardziej wysublimowanym tym bardziej sobie nie poradzisz.

Tu się zgodzę w stu procentach.

Jeśli dla ciebie to drobiazg to sam sobie pij własną sperme i wypij szczochy albo zjedz gòwno gdy partnerka będzie miała taką wysublikowana fantazję. Nie lubię gdy ktoś udaje takiego luzaka co to nie on a jak przychodzi co do czego to sam cudzych wymagań w seksie nie spełni. Zresztą nie obchodzą mnie cudze fantazje z lizaniem sràki czy inne tego typu. 

Gość gosc

podobno geje pasywni to sa najlepsi na gorze gdy w koncu kogos dosiada, to czemu faceci nie chcieliby sprobowac sami anala zeby byc lepszymi kochankami dla kobiet

Gość gosc

tzn zeby ich ktos dosiadl, przeciez wszytstkiego trzeba sprobowac, byc otwartym seksualnie, jesli tego nie potrafia to co z bardziej wysublimowanymi fantazjami?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.