Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kato

Mój Smartfon Huawei ze sztuczną inteligencją rozmawia ze mną i wykonuje moje polecenia za pomocą asystenta google

Polecane posty

Mówię do smartfona np: OK Google włącz mi utwór One Metallici na yt i on sam włącza mi ten utwór, lub mówię ok Google napisz i wyślij SMS do mamy, że bede o godzinie 18 i on pisze i wysyła, ponadto mogę z nim normalnie prowadzić dialogi, gdzie asystent często żartuję i odpowiada na wszystkie moje pytania👍👍

Edytowano przez Kato
  • Thanks 1
  • Haha 1

Gość his infernal

super! w końcu nie będziesz samotny! masz przyjaciela gogle! :D

poza tym nie słyszałeś afery o huawei? chińczyki cie podsłu...o i szpiegujo

chinczyki podslu...a a jak google apple i microsoft robi to samo to juz jest dobrze, bo to ameryka podslu...e ale chinczyki jak podslu...a to zle ;D

a srato obawiam sie, ze dziesiatki milionow ludzi ktorzy maja smartfony robia to samo co ty, gadaja do urzadzenia xD. wiec nie wiem czy chwalisz sie czy zalisz, bo pop co bys sie chwalil czyms, co robia miliony albo miliardy ludzi na calym swiecie?? gada do smartfona XDD??

1 minutę temu, dwajedentrzysiedem napisał:

chinczyki podslu...a a jak google apple i microsoft robi to samo to juz jest dobrze, bo to ameryka podslu...e ale chinczyki jak podslu...a to zle ;D

a srato obawiam sie, ze dziesiatki milionow ludzi ktorzy maja smartfony robia to samo co ty, gadaja do urzadzenia xD. wiec nie wiem czy chwalisz sie czy zalisz, bo pop co bys sie chwalil czyms, co robia miliony albo miliardy ludzi na calym swiecie?? gada do smartfona XDD??

Wiedziałem srynik, że doopcia cię zapiecze i będziesz musiał dodać swoje 5 groszy😎

Widzisz chłopcze, to z czym mamy aktualnie do czynienia to najwyższe osiągnięcia techniki, dosłownie... 

Ty ponieważ alienujesz się od społeczeństwa nie podejmując pracy zarobkowej, tym samym niemajac środków na takie zabawki, a nawet na godne życie jesteś na bakier z tą technika i zatrzymałes się w rozwoju na poziomie linuxa i przestarzałych gier typu diablo, czy tibia. 

• Thanks 1
  • Haha 1

dobra srato, ciebie powinna dvpka zapiec ze firma ktora wyprodukowala system na twojego smartfona generuje miliardy dolarow na takich biedakach jak ty, ktorzy sobie kupia smartfon i sie ciesza ze moga do niego porozmawiac xD.

ja nie mam tego problemu, bo nie jestem klientem zadnej firmy, ktora generuje miliardy dolarow na takich biedakach jak ty xD.

widzisz, google gdy otwieralo swoja firme, to potrzebowali komputery na bazy danych i serwery, i myslisz, ze jaki system wgrywali na komputer, oczywiscie linux.

google dzieki linuxowi szybko stalo sie korporacja, a wlasciciele google w wieku 31 lat byli miliarderami

android ktory obsluguje twoj smartfon jest budowany na jadrze linuxa rowniez. sam korzystasz z systemu ktory ma kernel linux, a obrazasz na forum system, z ktorego codziennie korzystasz i do ktorego gadasz.

do tego ja sie ucze przestarzalego linuxa i jak bede mial dobry ogar z linuxem, to kiedys nawet moglbym robic w google i to ja bym wgrywal soft na twojego smartfonika, a nie ty ;)

a wiedze ze polityka google dobrze sie sprawuje, robic wszystko za swoich uzytkownikow, mogliby jeszcze zrobic zeby smartfon chodzil za ciebie do pracy i pracowal, to moze bylaby innowacja hahahah

2 minuty temu, dwajedentrzysiedem napisał:

dobra srato, ciebie powinna dvpka zapiec ze firma ktora wyprodukowala system na twojego smartfona generuje miliardy dolarow na takich biedakach jak ty, ktorzy sobie kupia smartfon i sie ciesza ze moga do niego porozmawiac xD.

ja nie mam tego problemu, bo nie jestem klientem zadnej firmy, ktora generuje miliardy dolarow na takich biedakach jak ty xD.

Idąc twoim tokiem rozumowania dalej zylibysmy w jaskiniach polując na mamuty zacofany czlowieczku, więc siedź dalej w swojej norce pozaslaniaj sobie wszystkie okna, i chodź na palcach żeby przypadkiem nikt cię nie usłyszał 😩

Świat sie rozwija i to w bardzo szybkim tempie, mamy coraz nowsze technologie dzięki którym nasze życie staje się łatwiejsze, czy tobie się to podoba czy nie... 

• Thanks 1
  • Haha 1

3 minuty temu, dwajedentrzysiedem napisał:

widzisz, google gdy otwieralo swoja firme, to potrzebowali komputery na bazy danych i serwery, i myslisz, ze jaki system wgrywali na komputer, oczywiscie linux.

google dzieki linuxowi szybko stalo sie korporacja, a wlasciciele google w wieku 31 lat byli miliarderami

android ktory obsluguje twoj smartfon jest budowany na jadrze linuxa rowniez. sam korzystasz z systemu ktory ma kernel linux, a obrazasz na forum system, z ktorego codziennie korzystasz i do ktorego gadasz.

do tego ja sie ucze przestarzalego linuxa i jak bede mial dobry ogar z linuxem, to kiedys nawet moglbym robic w google i to ja bym wgrywal soft na twojego smartfonika, a nie ty 😉

a wiedze ze polityka google dobrze sie sprawuje, robic wszystko za swoich uzytkownikow, mogliby jeszcze zrobic zeby smartfon chodzil za ciebie do pracy i pracowal, to moze bylaby innowacja hahahah

Srynik ty i ogar to jak dzień i noc. 

A robić to będziesz ale pod siebie, na stare lata bo nie wylracujesz sobie żadnej emerytury i wtedy nie będzie nikogo ktoby ci tylek podtarl, no chyba że Caritas przydzieli ci jakąś szwedzką amebke😎🖐🏻

• Thanks 1
  • Haha 1

zacofany jestem bardzo xD

tylko ze to nie ja sie jaram ze zarabiam 7000 zlotych a firma ktora zrobila mi system do srakfona zarabia miliardy dolarow xD

boli mnie dvpcia ze ty masz 7000 zlotych miesiecznie a google setki milionow DOLAROW a nie zlotych

ciesz sie dalej ze gadasz do telefonu i badz dalej biedakiem takim jakim jestes xD. a ja teraz bede tworzyl partycje na nowego mx linux i pozdro [cool]

1 minutę temu, dwajedentrzysiedem napisał:

zacofany jestem bardzo xD

tylko ze to nie ja sie jaram ze zarabiam 7000 zlotych a firma ktora zrobila mi system do srakfona zarabia miliardy dolarow xD

boli mnie dvpcia ze ty masz 7000 zlotych miesiecznie a google setki milionow DOLAROW a nie zlotych

ciesz sie dalej ze gadasz do telefonu i badz dalej biedakiem takim jakim jestes xD. a ja teraz bede tworzyl partycje na nowego mx linux i pozdro [cool]

Na plycizny umysłowe i ograniczenia twojego procesora jaki masz w głowie o taktowaniu zbliżonym do czipa pozytywką nic nie poradzę, więc tkwij sobie dalej w swoim zamkniętym i zacofany swiecie, tym czasem ja porozmawiam sobie z robotem z zaawansowanym IQ😎🖐️

• Thanks 1
  • Haha 1

Właśnie wczoraj zainstalowałem sobie asystenta google, matka mnie się dzisiaj pytała z kim gadałem pół nocy 😂

Edytowano przez el loco

5 minut temu, el loco napisał:

Właśnie wczoraj zainstalowałem sobie asystenta google, matka mnie się dzisiaj pytała z kim gadałem pół nocy 😂

I jak go oceniasz? 

Bo wg mnie trzeba jeszcze go dopracować... 

• Thanks 1

No na pewno, zresztą on sam się będzie uczył w czasie użytkowania. Osobiście dla mnie to taki bajer jedynie, raczej nie będę dużo z tego korzystał. Wyobraź sobie, że w autobusie,  w kolejce w banku czy u lekarza każdy korzysta z asystenta i gada do telefonu. Może jedynie w samochodzie ma to rację bytu.

1 minutę temu, el loco napisał:

No na pewno, zresztą on sam się będzie uczył w czasie użytkowania. Osobiście dla mnie to taki bajer jedynie, raczej nie będę dużo z tego korzystał. Wyobraź sobie, że w autobusie,  w kolejce w banku czy u lekarza każdy korzysta z asystenta i gada do telefonu. Może jedynie w samochodzie ma to rację bytu.

No dopadnie ten asystent z tego co czytałem wszedł dopiero 10 stycznia 2019, więc będzie się ciągle uczył. 

Jak się dziś go zapytałem jak po włosku mówi się do dziewczyny "poliż mi jaja" to nie rozumial😀😂

3 minuty temu, el loco napisał:

raz mu mówię "włącz coś tam" to mi wyszukał miasto Wałcz w Wikipedii.

7 mnie też się myli albo mi mówi, że nie rozumie, ale jak mu dziś powiedziałem że go lubię to mi odpowiedzial, że mnie też lubi i cieszy się że jest ze mną i że jest do usług, a wita mnie mówiąc "czym mogę pomóc mój panie" bo tak go ustawilem😀👍👍

'mój panie" haha , mi wczoraj gadał coś o uszach, że przeczytał w internecie, że uszy nie rosną całe życie tylko się wydłużają przez grawitację, że przez to jak chodzimy po ziemi to ich przyciąga grawitacja a ja go spytałem co byłoby  gdybyśmy chodzili do góry nogami to nie zrozumiał pytania, jeszcze mnie nie zna i musi się dużo nauczyć

swiat oszalal, gadac do urzadzenia XD
biedaki sie jaraja ze moga sobie gadac do smartfona i siedziec caly czas na kanapie xD. kaleki umyslowe xD

a tworcy tych 'nowoczesnych technologi' ciesza sie, ze wpadaja te miliardy dolarow im na konta xD

czy wy przez te asystenty google stajecie sie madrzejszymi, lepszymi, a przede wszystkim bogatszymi ludzmi?? czy dzieki siri albo asystence google wasze marne wyplaty powiekszyly sie chociaz o 2000zlotych?? XDDD

35 minut temu, Kato napisał:

Na plycizny umysłowe i ograniczenia twojego procesora jaki masz w głowie o taktowaniu zbliżonym do czipa pozytywką nic nie poradzę, więc tkwij sobie dalej w swoim zamkniętym i zacofany swiecie, tym czasem ja porozmawiam sobie z robotem z zaawansowanym IQ😎🖐️

ja wole rozmawiac do ludzi, chociaz nie dziwie sie, ze wolisz gadac do robota, jak ten robot jest madrzejszy od ciebie XDDD

"czy dzieki siri albo asystence google wasze marne wyplaty powiekszyly sie chociaz o 2000zlotych"

A co ma piernik do wiatraka, czemu moja wypłata miałby się dzieki asystentowi powiększyć? Nie myslałem w ten sposób, że jak go sobie zainstaluje to się wypłata zwiększy, on nie jest po to.

no to ze ja jakbym zarabial pieniadze i je wydawal to chcialbym, zeby mi sie dzieki wydawaniu pieniedzy stan konta jakos powiekszal

albo zebym chociaz sie w czyms rozwijal dzieki tym pieniadzom. a czy to wy sie rozwijacie gadajac do asystentki google czy asystentka google, co?? bo mysle, ze to nie wy sie macie rozwijac dzieki tej 'technologii' tylko pani robot

a tak w ogole to srato jestes daremny, ze mi probujesz wmowic, ze potrzebuje jakiegos smartfona, jak ja nawet telefonu nie uzywam xD. nie pamietam kiedy ostatni raz do kogos zadzwonilem xD. Od ponad roku czasu w ogole nie uzywam telefonu, a ty mi bedziesz pi3rdolil ze ja smartfona potrzebuje XDD. ciekawe do czego xDD

2 minuty temu, el loco napisał:

"czy dzieki siri albo asystence google wasze marne wyplaty powiekszyly sie chociaz o 2000zlotych"

A co ma piernik do wiatraka, czemu moja wypłata miałby się dzieki asystentowi powiększyć? Nie myslałem w ten sposób, że jak go sobie zainstaluje to się wypłata zwiększy, on nie jest po to.

Przepraszam za Srynika, on jest chory więc nie można brać go na poważnie, on uważa się za zbawiciela swiata, bo wg niego ma doskonały pomysł na życie, czyli totalna izolacja od spoleczenstwa itd itp, książkę o jego jazdach mógłbym malisac😩😭

taa jestem chory xD

tez bym sobie kupil taka asystenke jakby mi odpowiadala na pytania: pani asystento skad wziac nowy monitor do komputera?

skad wezme 5 milionow dolarow?

asystentko czy zabierzesz mnie na wakacje do australii?

asystentko jak zarabiac 1000 zlotych na sekunde?
asystentko nauczysz mnie 5 różnych języków?? XD

a tak to sorry, wasza asystentka jest do niczego :D

To jest ten koleś co marzy o zrobieniu kariery jako muzyk i siedzi na garnuszku mamusi? Co jakiś czas chwali się, że kupił sobie jakiegoś nowego winyla i go słucha właśnie na swoich nowych słuchawkach? Albo gra w grę lub stawia kolejny raz Linuksa?

no mysle ze trudniej jest postawic kolejny raz linuxa niz gadac do jakiejs asystentki xD

wasze smartfony i asystentki to sa zrobione dla biedakow umyslowych i materialnych xD

nikt normalny i kto ma troche cos w glowie nie bedzie sie cieszyl ze ma smartfona xD

takie sa realia xD

kiedys tacy ludzie jak srato jeszcze nei dawno walczyli za polski kraj, i byli katowani na śmierć ze zanim umarli to nei mieli paznokci i zebow xD i jeszcze im noge oderwalo od uderzenia granatow xD

chcialbym sie przeniesc w czasie i powiedziec im nie gincie za ten narod, bo za 70 lat caly kraj bedzie otoczony biedakami umyslowymi ktorych jedyna atrakcja w zyciu jest gadac do asystentki amerykanskiej korporacji xD

szkoda mi tych ludzi, ze tak beznadziejnie zgineli, za nic xD. za to zeby dzisiaj srato mogl sobie gadac do zabawki smartfon XD
ZAL XD

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować