Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

31 letni prawiczek czy wchodzic w to?

Polecane posty

Gość kasia

ja mam 28 lat i mialam 6 chlopakow, ale wszyscy okazali sie bydlakami, on jest inny cieply czuly, ale jest prawiczkiem, mam mase watpliwosci co sadzicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 minutę temu, Gość kasia napisał:

ja mam 28 lat i mialam 6 chlopakow, ale wszyscy okazali sie bydlakami, on jest inny cieply czuly, ale jest prawiczkiem, mam mase watpliwosci co sadzicie?

 

Wolisz bydlaków? Nie żartuj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zostań przy bydlakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempa kasia
2 minuty temu, Gość kasia napisał:

up

no co sie głupio pytasz obcych ludzi w internecie, podoba ci sie to wskocz mu na kolana, jak mu dygnie to go rozprawicz i baw sie dobrze, jak nie to pozostaje ci opcja bycia workiem treningowym i/lub na spermioche dla sebixów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz4

Wlasnie, tacy jak ja byliby za dobrzy dla Ciebie, nie zadlugujesz na prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie będziesz nastawiać, że pierwszy raz będzie super (i kilka kolejnych też), to możesz się również nastawić, że ułożysz go sobie pod siebie - jeśli nie będziesz się bała artykułować swoich potrzeb.

 

31 lat i prawiczek. Aż ciężko uwierzyć. Ale i nie będę próbował. Idę się cieszyć weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prawik w tym wieku lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniepowiem

Lipa to zuzyta c..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające, że na 6 facetów z jakimi byłaś każdy był bydlakiem. Albo masz wyjątkowego pecha, albo co bardziej prawdopodobne pociąga cię określony typ mężczyzn o określonych cechach osobowości.

Jeśli to drugie jest bliższe prawdy, to poważnie bym się zastanowił na twoim miejscu czy próbować nowego związku z prawiczkiem.

On najpewniej przez brak doświadczenia z kobietami będzie inny niż ta twoja szóstka byłych i może ci się po prostu szybko znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemny458

Sam jestem 28 letnim prawikiem i nie chciałbym mieć kobiety, która miała przede mną innych. A co gorsza, 6 facetów. O zgrozo.  Ale z natury jestem samotnikiem więc dobrze mi samemu i nie roztrząsam takich sytuacji.  Prawik jak już chce seksu, to niech szuka dziewicy, młodej, starej, wszystko jedno. Inna możliwość to Roksa na pierwszy raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja się jakiś czas temu spotykałam z prawikiem. MASAKRA...o wszystko się czepiał, o wszystko zazdrosny. Czepiał sie że chodzę na siłownie, bo tam są faceci. Jak miałam służbowe wyjście kazał mi wysłać zdjęcie, żeby sprawdzić jak się ubrałam. Nie wytrzymałam i do tego czasu zakonczyłam znajomość. Nawet nie był w stanie mnie złapać za rękę ani pocałować, masakra. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudoefedryna

Mowią, ze prawik to stan umysłu 🙂   31 letni na pewno jest nim z jakiegoś powodu, i ten powod może cie nie zachwycić, bo np może kompletnie nie umiec postepowac z kobietami przy bliższym poznaniu. A tak na marginesie - skad wiesz, ze prawik - podzielil się z Toba ta informacją już na wstępie znajomości? - hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

może czeka  na tą jedyną, mój mąż miał 30 lat jak go poznałam,  był "czysty", to najlepszy facet, jakiego spotkałam w życiu, razem 8 lat w tym 6 po ślubie. Z nim jest mi bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×