Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Usa vs England

Polecane posty

Gość Gosc

Do osob na stale w usa, ile  mozna oszczedzic rocznie posiadajac rodzine I dom na splaty a jednoczesnie prowadzac normalne zycie tj wakacje raz w roku itp . Chce zobaczyc ktora lokacja sie bardziej oplaca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

   Bywa, że lepsze jest to, co się mniej opłaca. Zresztą, nie potrafię porównać, bo w UK byłem raptem trzy razy i to na krótko a w Stanach mieszkam i wiem, że warto, że nie zamieniłbym tego życia na Europę. Samo poczucie wolności, bo nikt bez powodu nie włazi ci  z butami w życie, już jest nie do przecenienia. Poza tym, jeśli pracujesz, stać cię w zasadzie na wszystko. Stres związany z typowo polskimi problemami egzystencjalnymi nie istnieje. Prawdopodobnie w UK jest tak samo, więc...

  To, ile można zaoszczędzić, zależy od tego, ile zarabiasz. To chyba oczywiste. Samo życie w USA nie jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak w sumie oszczedzanie nie calkiem zalezy od tego ile sie zarabia bo ktos moze zarobic duzo ale byc bardziej rozrzutnym I odlozy malo lub nawet nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vap

Ja mieszkam w UK juz 10 lat ale zycie mnie nie rozpieszcza. Chce do Stanow! Zlozylam aplikacje o prace mam nadzieje ze dostane wize 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more opinions

bump 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tu i tam

Mieszkalam i w USA i w UK. To ile mozesz zaoszczedzic zalezy od tego ile zarabiasz i jak wydajesz, troche trudno sie odniesc do twojej sytuacji bo za malo szczegolow podajesz. Moze tak: w jakiej branzy pracujesz/ile planujesz zarabiac? Gdzie chcesz mieszkac, bo ceny bardzo rozne w zaleznosci od regionu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×