Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdriannaKg

Po spotkaniu z byłą

Polecane posty

Gość AdriannaKg

Wczoraj poszłam ubezpieczyć samochód, był ze mną mój chlopak. Powiedział "cześć" do dziewczyny, która mnie obsługiwała, gdy zapytałam skąd ją zna powiedział, że kiedyś ze sobą pracowali. Dziwnie się zachowywał, był jakiś spięty. Dzisiaj rano dowiedziałam się od wspólnej koleżanki, że kobieta, która mnie obsługiwała była jego byłą (on zerwał z nią po długim związku, mieli razem zamieszkać, po niej miał jeszcze jedna dziewczynę kilka lat, a teraz jest ze mną). Dzisiaj nie napisał do mnie sam ani razu, odpisuje na moje wiadomości, ale sam nie pisze. Jesteśmy ze sobą pół roku i pierwszy raz jest taka sytuacja, do tej pory dosłownie zasypywał mnie smsami, a dziś nagle ma tak dużo pracy, że nie ma kiedy napisać. Pogubiłam się, jest mi przykro. Nie wiem co mam myśleć. Dziewczyny pomóżcie mi. Spójrzcie na te sytuację z boku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaKg

up... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może naprawdę ma dziś dużo pracy. Tak ogólnie to przynajmniej dla mnie nie fajnie jak się było spotyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaKg
1 minutę temu, NowaOsoba napisał:

Może naprawdę ma dziś dużo pracy. Tak ogólnie to przynajmniej dla mnie nie fajnie jak się było spotyka 

Tak, możliwe, tylko przez pół roku jak jesteśmy razem to nie miał takiego dnia, a tutaj nagle się zdarzył. To mi nie daje spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riwer

Ciekawe, dlaczego nie powiedział ci, ze to jego była - nie ma do ciebie zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mówię przecież że takie spotkania nie są przyjemne dla facetów spokojnie daj mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaKg
3 minuty temu, Gość riwer napisał:

Ciekawe, dlaczego nie powiedział ci, ze to jego była - nie ma do ciebie zaufania?

Właśnie dziwi mnie to bardzo, a teraz jeszcze ta cisza... Rozmawialiśmy kiedyś o niej, jak jeszcze nie byliśmy razem. Mówił wtedy, że żałuje, że od niej odszedł. Ona jest już po ślubie z innym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oj biedny misio, była to była, co on taki wrażliwy, zostawia się za sobą to i tyle... co wam ludzie? Jak się czegos nei przerobi to się nei wchodzi w związek. Autorko moze sobie wkręcasz, a jak on ma jakies uczucie do niej to porażka gosś bu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość AdriannaKg napisał:

Właśnie dziwi mnie to bardzo, a teraz jeszcze ta cisza... Rozmawialiśmy kiedyś o niej, jak jeszcze nie byliśmy razem. Mówił wtedy, że żałuje, że od niej odszedł. Ona jest już po ślubie z innym.  

omg ale koleś ;/;/ na księżyc z takimi jełopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

toż to cipa nie facet, facet umie podejmowac decyzje i się z nimi godzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianaKg
5 minut temu, Gość gość napisał:

oj biedny misio, była to była, co on taki wrażliwy, zostawia się za sobą to i tyle... co wam ludzie? Jak się czegos nei przerobi to się nei wchodzi w związek. Autorko moze sobie wkręcasz, a jak on ma jakies uczucie do niej to porażka gosś bu haha

No właśnie... albo sobie wkrecam albo nie. Przyznać się, że wiem kto to? Zapytać czy to przez nią taka cisza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość AdrianaKg napisał:

No właśnie... albo sobie wkrecam albo nie. Przyznać się, że wiem kto to? Zapytać czy to przez nią taka cisza? 

Jak chcesz zrobić dym to zapytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaKg
5 minut temu, NowaOsoba napisał:

Jak chcesz zrobić dym to zapytaj. 

Dlaczego dym? Jeśli o niej nie myśli, to o co ma być zły? Jeśli byłby zły, to wtedy w sumie będę mieć pewność, że coś jest na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ty już sobie wkrecilas ze zachowuje się tak przez to że zobaczył było. Ja z byłymi w większości kontaktu nie utrzymuje. Kilka mam na fb ale kont im nie oglądam co najwyżej życzenia urodzinowe złożę. Po co drozyc temat? Cokolwiek ci odpiszę na to że wiesz kto to był i tak sprawi że jeszcze bardziej się nakrecisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaKg
2 minuty temu, NowaOsoba napisał:

Bo ty już sobie wkrecilas ze zachowuje się tak przez to że zobaczył było. Ja z byłymi w większości kontaktu nie utrzymuje. Kilka mam na fb ale kont im nie oglądam co najwyżej życzenia urodzinowe złożę. Po co drozyc temat? Cokolwiek ci odpiszę na to że wiesz kto to był i tak sprawi że jeszcze bardziej się nakrecisz. 

To chociaż mi wytłumacz dlaczego nie powiedział mi, że to jego była? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość AdriannaKg napisał:

Wczoraj poszłam ubezpieczyć samochód, był ze mną mój chlopak. Powiedział "cześć" do dziewczyny, która mnie obsługiwała, gdy zapytałam skąd ją zna powiedział, że kiedyś ze sobą pracowali. Dziwnie się zachowywał, był jakiś spięty. Dzisiaj rano dowiedziałam się od wspólnej koleżanki, że kobieta, która mnie obsługiwała była jego byłą (on zerwał z nią po długim związku, mieli razem zamieszkać, po niej miał jeszcze jedna dziewczynę kilka lat, a teraz jest ze mną). Dzisiaj nie napisał do mnie sam ani razu, odpisuje na moje wiadomości, ale sam nie pisze. Jesteśmy ze sobą pół roku i pierwszy raz jest taka sytuacja, do tej pory dosłownie zasypywał mnie smsami, a dziś nagle ma tak dużo pracy, że nie ma kiedy napisać. Pogubiłam się, jest mi przykro. Nie wiem co mam myśleć. Dziewczyny pomóżcie mi. Spójrzcie na te sytuację z boku. 

Może mieć zły dzień albo naprawdę jest zajęty. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość AdriannaKg napisał:

To chociaż mi wytłumacz dlaczego nie powiedział mi, że to jego była? 

Być może bal się jak na to zareagujesz. Nie wiem ja nie przedstawiłem swoich ex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAggg
2 godziny temu, Piaskun napisał:

Może mieć zły dzień albo naprawdę jest zajęty. Spokojnie.

Rzeczywiście. Masz rację Paiskunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może ta jego ex była jego wielką miłością, taką, która zdarza się tylko raz w życiu i chłopaka po prostu piorun strzelił jak ją zobaczył. I automatycznie Ty poszłaś w odstawkę. To typowe zachowanie. I nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×