Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bella

Czy można na tym forum kogos zablokować?

Polecane posty

Chodzi mi o blokadę, która spowoduje, że inny użytkownik nie może w ogóle widzieć mojego profilu. Jeśli dobrze zrozumiałam, dodanie do ignorowanych spowoduje, że nie będę widziała postów albo wiadomości danego użytkownika ale on nadal może sobie stalkować mój profil, można coś z tym zrobić? 

Gość Gość

Nie reaguj,  znudzi mu się. Tacy jak on żywią się złością innych, to go nakręca i jeszcze więcej stalkuje, brak twojej reakcji nie wywoła u niego zamierzonego skutku i prz3zuci sie na kogoś innego. Jeżeli cie nienawidzi jak taki jeden Gosi czy Eli,  to przy każdej okazji będzie cię stalkował, ale one go odrzuciły. Jeżeli tylko stalkuje to i tak masz szczęście.

Niestety nawet włączenie wszystkich dostępnych opcji w zakładce "ignoruj" dla konkretnego użytkownika w praktyce niewiele daje. Na chwilę obecną "działa" to tak, że widzisz posty nawet ignorowanych osób - bug, którego administracja kafeterii wciąż nie naprawiła.

• Sad 1

11 minut temu, Narodowy napisał:

Niestety nawet włączenie wszystkich dostępnych opcji w zakładce "ignoruj" dla konkretnego użytkownika w praktyce niewiele daje. Na chwilę obecną "działa" to tak, że widzisz posty nawet ignorowanych osób - bug, którego administracja kafeterii wciąż nie naprawiła.

Nie podoba mi się to :/ Zgłoszę go do administracji ale pewne guzik to da.

2 minuty temu, bella napisał:

Nie podoba mi się to 😕 Zgłoszę go do administracji ale pewne guzik to da.

Ludzie pisali w sprawie przywrócenia możliwości pisania z "gościa" i administracja się ugięła, posłuchała.

Napisz, może też poskutkuje.

5 minut temu, bella napisał:

Nie podoba mi się to 😕 Zgłoszę go do administracji ale pewne guzik to da.

Cóż, nie jesteś jedyną osobą, której ktoś chce tu uprzykrzyć pobyt.
Zablokuj wiadomości (ignoruj użytkownika => widomości). Odklikaj "nie zezwalam innym na obserwowanie mnie".

Twój profil będzie widoczny, ale nikt nie powinien Cię już spamować.

Edytowano przez Piaskun
  • Thanks 1

Gość gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Cóż, nie jesteś jedyną osobą, której ktoś chce tu uprzykrzyć pobyt.
Zablokuj wiadomości (ignoruj użytkownika => widomości). Odklikaj "nie zezwalam innym na obserwowanie mnie".
Póki co mam święty spokój.  

Piaskun nie stalkuj koleżanki...ale jak wiadomości pisza, jak tu można stalkowac piaskuna to ja go postalkuje..

7 minut temu, Narodowy napisał:

Ludzie pisali w sprawie przywrócenia możliwości pisania z "gościa" i administracja się ugięła, posłuchała.

Napisz, może też poskutkuje.

Skoro pisało dużo osób to zareagowali a indywidualny problem jednego użytkownika mogą olać jak już wielokrotnie podobno bywało ;)

5 minut temu, Gość gość napisał:

Piaskun nie stalkuj koleżanki...ale jak wiadomości pisza, jak tu można stalkowac piaskuna to ja go postalkuje..

To absolutnie nie jest on.

Gość błękitnaa
45 minut temu, Narodowy napisał:

Ale u  mnie to działa. Sprawdziłam teraz nawet dodatkowo.

Przed chwilą, błękitnaa napisał:

Być może wreszcie to naprawili? Jeśli tak to super. 🙂

Ja ostatnio sprawdzałem te opcje trzy dni temu.

Przed chwilą, błękitnaa napisał:

Działa działa, choć trochę inaczej niż należałoby się spodziewać. Posty są zminimalizowane, a nie całkiem wycięte, więc jeśli chcesz możesz je zobaczyć. 

Gość błękitnaa
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Działa działa, choć trochę inaczej niż należałoby się spodziewać. Posty są zminimalizowane, a nie całkiem wycięte, więc jeśli chcesz możesz je zobaczyć. 

Widać tylko komunikat, że wypowiedziała się osoba, którą ignoruję. Fakt, nie powinno tego być. Byłoby też fajnie gdyby ignorowana osoba miała całkowitą blokadę na naszą osobę i przede wszystkim na wysyłanie wiadomości. Zresztą to wszystko i tak o kant dupy rozbić, bo natręt założy drugi nick i i tak będzie męczyć.

Nic nie da pisanie do adminów bo oni nie napisali tego forum tylko je kupili na gotowo i póki dostawca foruma nie da takiej możliwości to nikt z WP wam nie pomoże.

swoja droga... wasza logika jest dziwna. Niezalogowani mogą was czytać a któryś użytkownik miałby tego nie móc? Lol to się wyloguje i już może xD 

jak wam przeszkadza ze ludzie na was patrzą to po prostu się nie uzewnetrzniajcie. To taka internetowa wersja dresa „no co się krwa patrzysz” żenada lul

Przed chwilą, 🅿🅸🅴🆁🅳 napisał:

Nic nie da pisanie do adminów bo oni nie napisali tego forum tylko je kupili na gotowo i póki dostawca foruma nie da takiej możliwości to nikt z WP wam nie pomoże.

swoja droga... wasza logika jest dziwna. Niezalogowani mogą was czytać a któryś użytkownik miałby tego nie móc? Lol to się wyloguje i już może xD 

jak wam przeszkadza ze ludzie na was patrzą to po prostu się nie uzewnetrzniajcie. To taka internetowa wersja dresa „no co się krwa patrzysz” żenada lul

Nie Mistrzu Yogurcie, chodzi o to że nie koniecznie ktoś chce czytać bluzgi pod swoim kierunkiem. Nie da sie zablokować czytania swojej własnej aktywności.
Mi to lata i powiewa co o mnie pisza na publicznym forum, ale wolę zablokować łbów z którymi nie chcę mieć do czynienia a spamują mi skrzynkę.

3 minuty temu, błękitnaa napisał:

Widać tylko komunikat, że wypowiedziała się osoba, którą ignoruję. Fakt, nie powinno tego być. Byłoby też fajnie gdyby ignorowana osoba miała całkowitą blokadę na naszą osobę i przede wszystkim na wysyłanie wiadomości. Zresztą to wszystko i tak o kant dupy rozbić, bo natręt założy drugi nick i i tak będzie męczyć.

To się go zablokuje jeszcze raz. Jemu zakładanie kont trochę zajmie, a blokowanie to kilka sekund.

Gość błękitnaa
Przed chwilą, Piaskun napisał:

To się go zablokuje jeszcze raz. Jemu zakładanie kont trochę zajmie, a blokowanie to kilka sekund.

No i tak właśnie robię.

1 minutę temu, 🅿🅸🅴🆁🅳 napisał:

Ucieczka napędza agresorów, stawienie im czoła jest o wiele lepszym pomysłem. 

Ciekawe jak stawiasz Mistrzu czoła nigeryjskim księciom spamującym twoją skrzynkę pocztową. Wyzywasz ich na solówę? ^^

Widać demencja Mistrza łapie bo te jego dzisiejsze mądrości ex rectum wyciągnięte.

Ale ok rozumiem was, ale tylko ktoś kto ma wtyki w invision może wam pomoc i zastosować filtrowanie po IP per user. Tylko sprawa jest zawiła bo WP tylko użytkuje gotowy produkt który jest bardzo dziurawy i niedopracowany. 

A w poprzedniej wersji forum przecież było jeszcze mniej możliwości 

Gość błękitnaa
11 minut temu, 🅿🅸🅴🆁🅳 napisał:

Filtrowanie rzeczywistości zawsze jest beznadziejnym pomysłem i żadne funkcje nie sprawia ze wasze (choćby internetowe) życie wyeliminuje niechciane wydarzenia.

dorośnijcie

Odpłynąłeś.

1 minutę temu, Piaskun napisał:

Ciekawe jak stawiasz Mistrzu czoła nigeryjskim księciom spamującym twoją skrzynkę pocztową. Wyzywasz ich na solówę? ^^

Ignoruje ich ziomus, twoja reakcja jest karmą. Oni będą patrzeć czy reagujesz na ich działania. Jeśli tak to znak by kontynuować grę 

18 minut temu, 🅿🅸🅴🆁🅳 napisał:

Twoim wywodom przeczy zmienianie na bieżąco różnych funkcjonalności forum, które to obserwujemy z dnia na dzień, oraz dostosowywanie kodu do realiów jakie tutaj panują. Ponadto jeśli WP skorzystała z usług firmy trzeciej, co jest prawdopodobne, to na ogół umowę podpisuje się nie tylko na stworzenie strony, ale także na jej bieżące modyfikowanie - jest to powszechna praktyka wśród dużych firm.

Forum jest organizmem żywym, wrażliwym na ataki i spam, dlatego byłoby beznadziejnym pomysłem by duża korpo zleciła jedynie napisanie kodu, a resztę pozostawiła na Bożą łaskę 😉

• Like 1

1 godzinę temu, bella napisał:

Chodzi mi o blokadę, która spowoduje, że inny użytkownik nie może w ogóle widzieć mojego profilu. Jeśli dobrze zrozumiałam, dodanie do ignorowanych spowoduje, że nie będę widziała postów albo wiadomości danego użytkownika ale on nadal może sobie stalkować mój profil, można coś z tym zrobić? 

Nie reaguj na niego bo blokada niewiele z działa, jak bedzie chciał założy kolejne konto... i to moze nie mieć konca

• Sad 1

1 minutę temu, Narodowy napisał:

Twoim wywodom przeczy zmienianie na bieżąco różnych funkcjonalności forum, które to obserwujemy z dnia na dzień, oraz dostosowywanie kodu do realiów jakie tutaj panują. Ponadto jeśli WP skorzystała z usług firmy trzeciej, co jest prawdopodobne, to na ogół umowę podpisuje się nie tylko na stworzenie strony, ale także na jej bieżące modyfikowanie - jest to powszechna praktyka wśród dużych firm.

Forum jest organizmem żywym, wrażliwym na ataki i spam, dlatego byłoby beznadziejnym pomysłem by duża korpo zleciła jedynie napisanie kodu, a resztę pozostawiła na Bożą łaskę 😉

Nie znasz się narodowy jestem wtajemniczony, to forum oferuje wiele możliwości konfiguracji ale nie takich jakie by wyście chcieli. Oczywiście możecie być cierpliwi i trzymajcie kciuki ze WP płaci dość invision żeby indywidualne skrypty wsadzać 

Gość olej
28 minut temu, błękitnaa napisał:

Jednego nie rozumie. Taka jestes miła, fajna, uczynna dla drugich a wciąż ludzie swoją jak widać namolnoscia cie meczą i dręczą. Może ignoruj wszystkich? Wczoraj cos wspomniałaś o kółku wzajemnej adoracji. Masz takie? innych nie dopuszczasz? To załóż sobie swoje osobiste forum i wszyscy będą zadowoleni.

Poza tym trzeba znać swoją naturę. Wyfilyrujecie kontetnego delikwenta i nagle inni będą go komentować.

bedzie was ciekawość zżerała co on na was nadaje do innych 😛 he? Życie ludzie to jest życie! Bajki to w dzieciństwie pod skrzydłami rodziców były 😉 

Be cool wyluzujcie, dajcie dzieciakom się wyżyć, ich będzie bolało ze macie gdzie pójść jak pajac kórwicy będzie dostawał bez waszego odzewu. 

Bierzcie przykład z mary, jej żaden troll na kowbojkach nie zaszkodził ani nawet humoru nie zespół bo mara jest ponad tym mentalnie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować