Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada

Co zrobić by chłopak mi wybaczył?

Polecane posty

Gość Ada

Mój chłopak od kilku tygodni jest poza granicą. Przed jego wyjazdem dużo rozmawialiśmy jak ma byc kiedy on wyjedzie. Obiecałam, że nie będę miała kontaktu z żadnym facetem pod jego nie obecność. Niestety miałam taką sytuację, że potrzebowałam pomocy. Jedyną osobą jaka mogła mi pomóc był pewien chłopak. Jest to przyjaciel moich rodziców. Ma dziecko które ma już 2 lata a za kilka miesięcy slub. Mój chłopak go zna. Niestety kiedy mu powiedziałam, że rozmawiałam z tym chłopakiem zerwał ze mną. Mówił przed wyjazdem, że jeśli coś zrobię od razu jest koniec. Co mam zrobić? Kocham go bardzo. Wiem, że on mnie też ponieważ mieliśmy gorsze kłótnie a on pierwszy pytał czy przestałam go kochać i chciał do mnie wracać. Teraz mnie olewa. Jak zadzwoniłam mówił do mnie gorzej niż do kolegi. Co mam zrobić żeby mi wybaczył ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atheena

dziecko ty nie jestes niewolnica, z facetami mozesz rozmawiac byle bys z nimi nie szla do lozka 😞 ten twoj chlopak jest jakis chory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Jest zazdrosny nie powiem ale kocham go takim jakim jest. Nie wyobrażam sobie ze kiedyś nie będzie go w moim życiu 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia

no to sie mecz, to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka
3 minuty temu, Gość goscia napisał:

no to sie mecz, to nie jest normalne

Zgadzam się, zazdrością nie możesz tłumaczyć sobie prób terroru ze strony chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Tylko że ja mam naprawdę w dupie innych. Mi nie zależy by się odzywac z innymi. Zalezy mi na nim i tylko na nim 😞  Każdy jest zazdrosny jeśli kogoś kocha. Wiem, że przesadza ale dzieli nas tyle kilometrów. I ma taką prace ze rozmawiamy 2 godziny wieczorem bo musi o 5 już być na nogach a jak rozmaimy to jest godzina 21 bo tak długo pracuje. Ma prawo sie denerwować co robię, ponieważ jeszcze studiuje i boi się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka

Jeśli uważasz, że ma prawo się denerwować ponieważ rozmawiasz z innym chłopakiem/ mężczyzną, bo tak wyszło to nikt Ci nic nie poradzi tutaj. Ktoś napisał Ci że nie jesteś niewolnicą. Skoro jednak takie zachowanie jak Twojego chłopaka jest dla Ciebie przejawem kochania to Twój wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Chciała bym to olać i poczekać aż zatęskni i sam zadzwoni ale ja tak nie potrafię . Ja nie potrafię żyć bez niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×