Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość,

dieta odchudzająca, warzywna

Polecane posty

Gość Gość,

Czy zrzucę kilko kilogramów na takiej diecie? Jedząc same warzywa, głównie warzywa na patelnie, bo takie lubię najbardziej, szczególni brokuł, kalafior, marchew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Pewnie tak. A później wrócisz do normalnego jedzenia i pięknie przytyjesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin

Odchudzanie jest proste- musisz dać organizmowi mniej niż potrzebuje. Zjedz 1000 kalorii w maku na dzień i schudniesz, nasze ciało nie jest takie mądre żeby wiedzieć że karmisz go zdrową kalorią z migdałów czy syfem z czipsów. Na koniec dnia masz po porstu mieć mniej kalorii zjedzonych niż zużywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytałam, wszystko  ok, już mogę jeść te surowe warzywa tylko z tą kawą to masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czytałam, wszystko  ok, już mogę jeść te surowe warzywa tylko z tą kawą to masakra 😉

To tez moj konik. Kawa to jedyny powod by wstac z lozka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cb56
7 godzin temu, KateZRzeszowa napisał:

To tez moj konik. Kawa to jedyny powod by wstac z lozka 😄

Wszystko jest dla ludzi. Nie stosujcie diety eliminacyjnej, bo to bez sensu. Jedzcie z głową, więcej warzyw, do tego białko, trochę węglowodanów (tak, też są potrzebne w diecie), dużo pijcie. Starajcie się nie przekraczać 1500 kcal dziennie i unikajcie podjadania i przejadania. Można jeść i pić prawie wszystko, byle z umiarem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a czy jedząc same warzywa nie jest sie glodnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, super spalisz mięśnie, będziesz mieć problemy ze skórą i hormonalne (przez brak tłuszczy i białka), a efekt jojo będzie koncertowy (i to nie tylko na wadze - bo takiej "diecie" będziesz mieć jeszcze więcej tłuszczu w stosunku do mięśni, czyli doprowadzisz się do stanu "chudego grubasa". Powodzenia!!! 👉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

chudy grubas ;p dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby schudnąć bez katowania sie dieta ( pol kilo tygodniowo) wytarczy ze obliczysz swoje zapotrzebowanie kcl na dzien. Masz pelno na necie tego. 

Jezli masz zapotrzebowanie na 2000 kcl a bd zjadać 1500 to bedziesz szybko schudnąc.

Ja w 3 miechy schudłam 10 kg. Bez ćwiczeń.jadlam pizze, kebaby czy nawet McDonald a 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałam pic soki, napoje gazowane bo to puste kalorie. Ale za ro miglam sobie pozwolic na pizze czy kebaba raz na jakis czas. Nie raz wieczorem zjadam batoniki czy chrupki. Bo jezeli w ciagu dnia zjadalam tys kalorii to zostalo mi 500 na batonika czy cos innego slodkiego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

chudy grubas 😜 dobre 

No dobre... Są takie osoby: niby rozmiar 38 czy 36 nawet, a procent tłuszczu w ciele sięga 30%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

No dobre... Są takie osoby: niby rozmiar 38 czy 36 nawet, a procent tłuszczu w ciele sięga 30%...

Wiem te sa takie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

ja stosowałam tę dietę, ale dla oczyszczenia organizmu, chudnięcie było "efektem ubocznym". Okres mi się nie zatrzymał, skóra wypiękniała od witamin, mięśni nie spaliłam (niestety), zniknęło za to trochę tłuszczu i pozbyłam się bolących kolan . I efektu jojo tez nie zaliczyłam. Jeżeli przeprowadzisz dietę prawidłowo i wyjdziesz z niej z głową, to zobaczysz, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama rozregulowała i osłabiła sobie organizm taką dietą. Oczywiście również schudła. Jednak z perspektywy czasu wolałaby dłużej chudnąć i zachować wtedy zdrowie. Długo odczuwała skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dieta dobra na kilka tygodni, dla oczyszczenia, ale jeść same warzywa do konca życia to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schudniesz i to szybko, ale co dalej? do końca życia będziesz jeść tylko warzywa... żeby nie przytyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goovno warta taka głodówa. Przerabialam w liceum .Schudłam na wiór, a potem przez niedobory dostałam takiego wilczego głodu, że się nażreć nie mogłam, i przytyłam drugie tyle co schudłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×