Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana w EKS

Minęło 10 lat a ja wciąż o nim myślę

Polecane posty

Gość Zakochana w EKS

Często myślę o byłym facecie. Był moim pierwszym poważnym chłopakiem, to z nim był mój pierwszy pocałunek i poerwszy raz, to jego kochałam do szaleństwa. Byliśmy parą trochę narwaną, pełną zwrotów akcji, awantur i namiętności. To była zakazana miłość - ja gówniara, jak zaczęliśmy się spotykać miałam 12 lat. On 6 lat starszy, z bardzo zaburzonej rodziny, był nawet w domu dziecka. Pamiętam, że długo i kilkakrotnie dawałam mu kosza - ale on uparcie za mną chodził aż chyba mi tą upartoscią zaimponował. Byliśmy razem 4 lata. Czułam, że rozumie mnie bez słów. Moi rodzice go nieakceptowali, udawałam, że zerwaliśmy. Oczywiście przez te wszystkie lata ukrywaliśmy się, byliśmy pomimo zakazów. A tu nagle szok. Zdradził mnie. Z kobietą po rozwodzie, z dzieciakami sporo od niego starsza. Bardzo to przeżyłam. Miałam depresję. Od rozstania minęło 10 lat a ja wciąż o nim myślę. Chociaż wyrządził mi tyle krzywd, to wiem że tylko by się zjawił, to byłoby po mnie. Był moją szaloną, pierwszą miłością. Wiem, że to manipulant, klamca i niedojrzały mężczyzna z problemami, a i tak bez mrugnięcia okiem poszłabym za nim w ogień. Dobrze tylko, że mieszka gdzieś zza granicą, urwał kontakt z naszymi wspólnymi znajomymi i nigdy nikt już mi o nim nie opowiada. Czasem, ostatni raz może z dwa lata temu słyszałam co u niego. Z tą kochanką wziął ślub, mieli dziecko, później uciekł zza granicę, ślad po nim zaginął i skończyła się ich big love. Kobieta została sama z dzieciakami. Nawet jej nie żałuję, sama miała co chciała. Zdradził raz, uciekł ode mnie, to były szansę, że z innymi tak postąpi. Ale dalej o nim myślę, dalej coś czuje. Jak mam przestać myśleć, że straciłam miłość swojego życia, skoro wiem że to zwykły nieodpowiedzialny facet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×