Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajko Pisanka

Piszą tu jeszcze jacyś fani rocka i metalu?

Polecane posty

Gość Jajko Pisanka

Kiedyś było na forum kilka osób z którymi fajnie rozmawiało się o muzyce. Jesteście jeszcze? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię słuchać rocka z lat 70/80 tych. W czerwcu 2018 byłem nawet na koncercie Judas Priest w Katowicach. Tutaj jednak o tym nie piszę. Na niniejszym forum ograniczam się do wspomnień z czasów młodości, głównie tych dotyczących kwestii damsko męskich. Pozdrawiam serdecznie fana/fankę rocka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka

Czemu tylko do wspomnień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Nie tylko do wspomnień, ale głównie do wspomnień. Lubię wspominać czasy gdy byłem w wieku 20+. Jeśli chodzi o muzykę rockową z tamtych lat to słuchałem i nadal  słucham m. in. Judas, Iron Maiden, Black Sabbath, ACDC, Budgie, UFO.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka

Raczej chodziło mi o to, że zamiast tylko wspominać warto kreaować nowe wspomnienia. Zwłaszcza, że ludziom związanych z subkulturą metalową jakoś łatwiej to przychodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Pewnie takich osób jest tu sporo, ale niekoniecznie o tej godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wspomnienia? Dlaczego nie? Jeśli chodzi o mnie to komentując tematy forumowiczów oraz zakładając tematy własne opisałem tu sporo różnych zdarzeń z mojej młodości związanych ze sprawami damsko męskimi. Podawałem głównie przykłady z życia. Jeżeli złożyłbym to w całość, miałbym już chyba materiał na książkę. Ten temat już powoli się jednak wyczerpuje. Czasami się już nawet powtarzam. 

Czy jestem związany z subkulturą metalową? Raczej nie. Jestem jednak z pewnością fanem tego rodzaju muzyki. Wolę słuchać Rainbow, Deep Purple itp. niż disco polo. To oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ja jestem.Lata 80 -90  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierdzewny

Tak, ja jestem🙂 Pozdro dla wszystkich, którym w sercu gra cięższa nuta, a szczególnie dla mojej ulubionej Kafeterianki czyli Mary🤘(stary wege metaluch w glanach😄 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko Pisanka

Fajnie, że jest was trochę. I miło, że odzywają się głównie osoby trochę starsze niż wiek studencki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość Jajko Pisanka napisał:

Fajnie, że jest was trochę. I miło, że odzywają się głównie osoby trochę starsze niż wiek studencki 

...bo to pokolenie prawdziwej muzyki ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzaj. Jest dużo dobrej muzyki i w tym pokoleniu. Moim zdaniem to dobrze, że metal to jednak muzyka / subkultura która nie umiera razem z pokoleniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

No już nie przesadzaj. Jest dużo dobrej muzyki i w tym pokoleniu. Moim zdaniem to dobrze, że metal to jednak muzyka / subkultura która nie umiera razem z pokoleniem. 

Nie pisalam dobrej.

Pisalam prawdziwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
11 minut temu, Gość Nierdzewny napisał:

Tak, ja jestem🙂 Pozdro dla wszystkich, którym w sercu gra cięższa nuta, a szczególnie dla mojej ulubionej Kafeterianki czyli Mary🤘(stary wege metaluch w glanach😄 )

A dziękuję, odpozdrawiam oczywiście : ) kojarzysz mi sie z początkami kiedy dopiero co... tu sie przenioslam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Każda muzyka jest prawdziwa

...to wlasnie wychodzi na live-ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na koncertach to nowe zespoły świetnie dają sobie radę na żywo. Te starsze już niekoniecznie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Z tego co widzę na koncertach to nowe zespoły świetnie dają sobie radę na żywo. Te starsze już niekoniecznie 😛

tak sprzet jest o wiele lepszy niz kiedys  jest po prostu latwiej :)

Starsze tez daja rade nie gadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, metal dalej wymaga umiejętności technicznych których autotune nie zapewni. 

Co do starych zespołów, widziałam Slayer'a na żywo. Wiek ich dopadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w radiu ścisła cenzura na metal/roczek dlatego cieczko przebić sie dla nowych zespołów  ale Five Finger Death Punch daje rade ✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierdzewny
9 minut temu, Gość marawstala napisał:

A dziękuję, odpozdrawiam oczywiście : ) kojarzysz mi sie z początkami kiedy dopiero co... tu sie przenioslam : )

Dzięki, Mara🙂 Ty również kojarzysz mi się w podobny sposób, ponieważ były to i moje początki na Kafe. Tyle, że ja wcześniej nigdzie nie pisałem, hehe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Wiochmen napisał:

w radiu ścisła cenzura na metal/roczek dlatego cieczko przebić sie dla nowych zespołów  ale Five Finger Death Punch daje rade ✌️

Zacznij słuchać antyradia, całkiem niezłą muzykę puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie jest, metal dalej wymaga umiejętności technicznych których autotune nie zapewni.

Jest lepszy sprzet. A z reszta zdania sie zgadzam. I nie mowie tylko o wokalu.

Co do starych zespolow...roznie bywa :)

Wiek dopada kazdego,ktos pojdzie sie czepiac a reszta z sentymentu, szacunku dla caloksztaltu, wiernosci i wdziecznosci za te wszystkie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Jednak widać różnicę w tym jakie show dają nowe zespoły i te starsze. Dlatego uważam, że to nie fair nazywać dziadków jedyną prawdziwą muzyką 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Pewnie, że tak. Jednak widać różnicę w tym jakie show dają nowe zespoły i te starsze. Dlatego uważam, że to nie fair nazywać dziadków jedyną prawdziwą muzyką 😛

Rozmawiamy o muzyce czy show?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość Nierdzewny napisał:

Dzięki, Mara🙂 Ty również kojarzysz mi się w podobny sposób, ponieważ były to i moje początki na Kafe. Tyle, że ja wcześniej nigdzie nie pisałem, hehe. 

To dobrze trafiles : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Z tego co widzę na koncertach to nowe zespoły świetnie dają sobie radę na żywo. Te starsze już niekoniecznie 😛

Judas Priest nadal prezentuje bardzo wysoki poziom. Ich koncerty pod względem muzycznym jak i pod względem efektów wizualnych to absolutny światowy top.

W ciągu ostatnich dwóch lat byłem też na koncertach Scorpions i Deep Purple. Oceniam te koncerty na 4+.Było fajnie, ale koncert Judas Priest był poza wszelką konkurencją. Ocena 6+.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×