Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajko Pisanka

Piszą tu jeszcze jacyś fani rocka i metalu?

Polecane posty

Gość Nierdzewny
1 minutę temu, Gość marawstala napisał:

To dobrze trafiles : ) 

Też tak sądzę🙂 

Na pewno jeszcze będzie okazja żeby się tutaj spotkać i popisać o metalu. Muszę spadać. Jeszcze raz pozdro dla Ciebie & Twoich kotów🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Czasem bywa show i muzyka niefajna.

Show to dla mnie oprawa wizualna (tak odbieram to slowo gdyz oznacza "pokazywac")

Co do nowych zespolow na pewno jest masa zdolnych.

Jako,ze muzyka ma lagodzic obyczaje nie klocmy sie o nazewnictwo.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość Nierdzewny napisał:

Też tak sądzę🙂 

Na pewno jeszcze będzie okazja żeby się tutaj spotkać i popisać o metalu. Muszę spadać. Jeszcze raz pozdro dla Ciebie & Twoich kotów🙂

Do popisania! : ) 

Tak leże sobie, ale chyba juz nie zasne... drugi raz. Pa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Wiochmen napisał:

fajnie tylko ciekawi mnie czemu w uczuciowym sie rozpisali o muzie ??:classic_wink:

...bo muzyka to uczucia  :)

bywa nawet miloscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Scorpionsów może niedługo zobacze, ale na Judas Priest nigdy nie byłam. Mówisz, że warto gdyby coś grali?

Jeżeli Judas Priest przed zakończeniem kariery przyjedzie jeszcze do Polski, pojadę na ich koncert bez względu na to, gdzie odbędzie się ten koncert. Dotąd dwa razy na kocercie tego samego zespołu byłem tylko w jednym przypadku-Iron Maiden w 1984 i 1986.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Monika napisał:

...bo muzyka to uczucia  :)

bywa nawet miloscia ;)

Tak, muzyka to doskonały wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh rok 2001 na rmf 1 miejsce rammstein -sone , 2 eminem -stan  kto pamięta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiochmen napisał:

fajnie tylko ciekawi mnie czemu w uczuciowym sie rozpisali o muzie ??:classic_wink:

A gdzie ten temat lepiej pasuje jak nie na dziale uczuciowym? Muzyka po to jest żeby wzbudzać emocje! 

Do tego pewnie wielu z nas ma fajne wspomnienia związane z muzyką, a tym zawsze miło się podzielić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Wiochmen napisał:

eh rok 2001 na rmf 1 miejsce rammstein -sone , 2 eminem -stan  kto pamięta ?

Lubię :), https://www.youtube.com/watch?v=StZcUAPRRac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

nie bardzo potrafię zidentyfikować gatunki,

ale metal raczej za ostry dla mnie,

rock jak najbardziej!

muzycznie wróciłem do przeszłości,

kiepsko ze znajomością teraźniejszej muzyki i wykonawców.

https://www.youtube.com/watch?v=iSR9-43-z9o to jest chyba rock?

dobrze kojarzę?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Wiochmen napisał:

eh rok 2001 na rmf 1 miejsce rammstein -sone , 2 eminem -stan  kto pamięta ?

Pamiętam

Ta chwila już się nie powtórzy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

A gdzie ten temat lepiej pasuje jak nie na dziale uczuciowym? Muzyka po to jest żeby wzbudzać emocje! 

Do tego pewnie wielu z nas ma fajne wspomnienia związane z muzyką, a tym zawsze miło się podzielić 🙂

No pewnie, że mam wspomnienia związane z muzyką. Np. When the smoke is going down Scorpions albo Dream On Nazareth. Przy tych wolnych balladach rockowych tańczyło się na dykotekach i prywatkach przytulańce. To były lata 1982-83. Piękne to były chwile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To brzmi naprawdę pięknie 🙂 

Mnie muzyka głównie kojarzy się z ludźmi, bo kiedy ja byłam nastolatką to już była era telefonów z możliwością odtwarzania muzyki (nawet były takie fajne torby z wbudowanymi głośnikami do których można było podłączyć telefon albo MP3). Muzyka często leciała we tle kiedy ludzie po prostu siedzieli razem i gadali. 

Pamiętam też to uczucie uniesienia kiedy chłopak który mi się podobał wręczył mi własnoręcznie wypaloną płytę z dyskografią zespołu którego oboje słuchaliśmy. Nie wiem jak teraz młodzi się podrywają bez takich prezentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jest utwór który bardzo lubiłam jako nastolatka i wszędzie go wklejałam (wczesna era portali społecznościowych). To jest strasznie infalntylna piosenka, ale do dzisiaj jak ją słyszę to mięknie mi serducho. Długo rozważałam nawet wytatuowanie sobie kawałka tekstu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
11 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Albo jest utwór który bardzo lubiłam jako nastolatka i wszędzie go wklejałam (wczesna era portali społecznościowych). To jest strasznie infalntylna piosenka, ale do dzisiaj jak ją słyszę to mięknie mi serducho. Długo rozważałam nawet wytatuowanie sobie kawałka tekstu 🙂

a jaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma tu już nikogo kto by se metalu słuchał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Sluchalam tej piosenki. Rzeczywiscie typowo dla nastolatek ;)

..ale czuje klimat tego gatunku. Wokal taki pod Davida Bowie hehe nie jest zly.

Sama oprawa makeup i wokalista-czad (mega wlosy)

Linia melodyczna i slowa masz racje infantylne,a chorki: je bym wywalila bo psuja caly klimat.

Ale wiem....rozumiem: o mlodzienczych fasynacjach sie nie dyskutuje :D

Him chyba lepiej to robil ten glam metal ;) bo dla mnie ten gatunek lepiej pasuje niz rock gotycki (przynajmniej w tym utworze ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2019 o 21:17, Jajko Pisanka napisał:

"Betty Blue" - gotycki rock 🙂

Betty Blue? Jest francuski film o takim tytule z Beatrice Dalle /francuska modelka/w roli głównej. To film psychologiczny z 1986 roku z dużą dozą erotyki. Początek jest naprawdę mocny-w sali kinowej było cicho jak makiem zasiał mimo pełnej widowni. Rozluźnienie atmosfery nastąpiło dopiero po zakończeniu mocnej sceny erotycznej stanowiącej początek filmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Esox napisał:

Betty Blue? Jest francuski film o takim tytule z Beatrice Dalle /francuska modelka/w roli głównej. To film psychologiczny z 1986 roku z dużą dozą erotyki. Początek jest naprawdę mocny-w sali kinowej było cicho jak makiem zasiał mimo pełnej widowni. Rozluźnienie atmosfery nastąpiło dopiero po zakończeniu mocnej sceny erotycznej stanowiącej początek filmu. 

I ten utwór jest luźno na podstawie tego filmu. Prawdę mówiąc erotyka mnie w nim nie rusza, ale zawsze miałam trochę narcystyczną przyjemność z widzenia czegoś z siebie w postaci Betty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Monika napisał:

Sluchalam tej piosenki. Rzeczywiscie typowo dla nastolatek 😉

..ale czuje klimat tego gatunku. Wokal taki pod Davida Bowie hehe nie jest zly.

Sama oprawa makeup i wokalista-czad (mega wlosy)

Linia melodyczna i slowa masz racje infantylne,a chorki: je bym wywalila bo psuja caly klimat.

Ale wiem....rozumiem: o mlodzienczych fasynacjach sie nie dyskutuje 😄

Him chyba lepiej to robil ten glam metal 😉 bo dla mnie ten gatunek lepiej pasuje niz rock gotycki (przynajmniej w tym utworze 😉

Pozdrawiam 🙂

Moim zdaniem jak najbardziej można dyskutować - bo to w końcu wspomnieia 🙂 Pewnie gdybym poznała go teraz to już by mi się tak nie podobał, ale 10 lat temu byłam zakochana w tym utworze i chłopaku który mnie porównywał do kobiety z tekstu. Nastolatki wszystko przeżywają mocniej. 

 

Co do HIM...pamiętam szał na to. Byłam tam i byłam tego częścią...jakie to cukierkowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Co do HIM...pamiętam szał na to. Byłam tam i byłam tego częścią...jakie to cukierkowe było!

nom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o cukierkowo-młdym glam rocku to chyba nic nie przebije Whitesnake. Ballada za balladą i co jedna to bardziej mdła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

To zes wymyslila zespol haha

Ale wiem to ci od here weeeee gooooo again... z tych odleglych czasow  czasow lepsze iron maiden ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×