Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Posiadanie dziecka

Polecane posty

Gość Kasia

Jestem z moim chłopakiem już prawie 4 lata. Na początku naszego spotkania nawet nie cbvualam myśleć o dziecko. Na ten moment bardzo chce je mieć. W ogóle rozmowy na ten temat zaczęły się w maju. Ustaliliśmy że dostanie pół roku na przemyślenie, minęło więcej niż pół roku a decyzja nie podjęta. Powiedział że się boi. A im więcej o tym mówię tym bardziej się boi. A ja wariuje, bo z kim mam rozmawiać jak nie z nim... zrobiłam badania i powiem szczerze zaczynam gromadzić już rzeczy dla dziecka, którego nie ma jeszcze. Nie wiem jak mam z nim rozmawiać. Nie chce już czekać. Czuje że psychicznie jest mi mega ciężko tym bardziej że wszyscy znajomi wokoło mają już dzieci. Ja mam 29 lat on 32 ... poradzcie coś bo oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Udaj się do psychologa może to ci pomoże.Kompletowć wyprawkę jeśli nie jest się w ciąży...i facet nie jest zdecydowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro ma wątpliwości to przestań wywierać na nim presję. Rzeczy już gromadzisz? Normalna jesteś? Dziecko to poważna decyzja, nie chce to nie. Poszukaj kogoś kto chce mieć dziecko już. Powodzenia, będzie Ci potrzebne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

On mówi że jak najbardziej chce. Ale przeraża go to i sie boi. Ale bać to się można to końca życia. Zresztą ja też się boję..To normalny odruch, ale to znaczy że mam nie mieć dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×