Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukasqKrk

Czy da się ? - życie z żoną która nie gotuje

Polecane posty

Lubisz szorować patelnie..? W sumie warunki masz dobre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Laluz to niewiasta jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kapitan Jack Sparrow napisał:

Taką  ( , )? przecież czysta jest!

Nie wiem Kapitan jaką posiadasz. Podziwiam, że udaje Ci się utrzymać ją w czystości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepiej to skonsumować patelnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Laluz napisał:

Nie wiem Kapitan jaką posiadasz. Podziwiam, że udaje Ci się utrzymać ją w czystości 😉

Żebyś ty wiedziała jak się ją czyści.

Musisz usiąść wygodnie żeby wszystko widzieć. Lubisz widzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość LukasqKrk napisał:

Nie chodzi o ciepły posiłek. Nie wiedząc co zrobić gdy przyjdą znajomi/gosćie. Nie wiedząc co zrobić na obiad jak wpadną rodzice czy rodzeństwo. Zakupy w hipermarkecie ? - kosmetyki, serek do kanapki, tuńczyk. A makaron, kurczak, pieczarki, śmietana, sok, papryka ? - "aha.. a to nie wiem. Zapomniałam." - i pomnóż to przez 5/6 dni w tygodniu. 

Ona sprząta i robi pranie. A Ty robisz zakupy i gotujesz. Ona będzie odkurzać podłogę przed przyjściem gości, a Ty szykować przekąsi. Ona będzie prasować, Ty wybierać najbardziej czerwone z papryk. Problem solved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, superGość napisał:

Ona sprząta i robi pranie. A Ty robisz zakupy i gotujesz. Ona będzie odkurzać podłogę przed przyjściem gości, a Ty szykować przekąsi. Ona będzie prasować, Ty wybierać najbardziej czerwone z papryk. Problem solved.

Ona sama sprząta patelnię! 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie domu bez zapachu zupy lub pierogów, które własnoręcznie ulepie😊Ale to jest każdego indywidualna sprawa, kogo wybiera, co kto potrafi i jak żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kapitan Jack Sparrow napisał:

Żebyś ty wiedziała jak się ją czyści.

Musisz usiąść wygodnie żeby wszystko widzieć. Lubisz widzieć?

Nie odpowiem Ci Kapitan, bo nie umiem się zdecydować, a można widzieć i nie widzieć jednocześnie :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jestem taką żoną niegotującą i albo mój mąż coś ugotuje albo idę do baru coś zjeść. No sorry ale jak mój mąż mnie wygnał do pracy to ja po pracy wracam zmęczona, a on ma full wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ja jestem taką żoną niegotującą i albo mój mąż coś ugotuje albo idę do baru coś zjeść. No sorry ale jak mój mąż mnie wygnał do pracy to ja po pracy wracam zmęczona, a on ma full wolnego

No i on gotuje sprząta a wieczorem pada na pysk i mówi wybacz gość zmęczony jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kapitan Jack Sparrow napisał:

Teraz ty chcesz kompromisu. Musisz mrugać. Ja myślę że w tej sytuacji to mruganie samo przyjdzie przez się.

A może będę patrzeć z przymrużeniem oka? Myślisz, że wyjdzie na to samo? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kapitan Jack Sparrow napisał:

Z przymrużeniem oka to żeby nie było że królowa lodu przyszła na pokaz wyczyszczenia patelni. Musisz wobec tego wydawać pozytywne dźwięki. 

😂 😂 Czytając to przypomniał mi się obraz, bodajże z jakiegoś filmu, na którym kobiecie przywarł język do lodowej rzeźby 

Czy mój śmiech w tym momencie można zaliczyć do pozytywnych dźwięków?? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę, bo psuję temat, na którym człowiek zmaga się z poważnym problemem natury kulinarnej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukasqKrk
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ja jestem taką żoną niegotującą i albo mój mąż coś ugotuje albo idę do baru coś zjeść. No sorry ale jak mój mąż mnie wygnał do pracy to ja po pracy wracam zmęczona, a on ma full wolnego

nie gotujesz wogóle ? macie dzieci ? jeżeli tak to kto gotuje dzieciakom i ogolnie rodzinie ? nie gotujesz bo nie lubisz, nie chce ci sie, nie umiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercillon
Dnia 20.01.2019 o 22:19, Gość LukasqKrk napisał:

Krótko.

Czy da się żyć z żoną która nie gotuje ? Jeżeli się da - jak ?

Nie gotuje - to znaczy: nie chce się jej, nie lubi, nie chce się nauczyć, nie za bardzo umie.

Co sądzą inni mężowie i żony?

Ja tez nie gotuje. Nie lubie. Moj chlopak lubi.

on gotuje, ja sprzatam. 

Gdybysmy oboje nie lubili, to inaczej podzielilbysmy obowiazki.

Dodam, ze umiem gotowac, i to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Gdzies czytalem, ze mezowie, którzy pomagaja w "kobiecych" obowiazkach domowych rzadziej uprawiaja sex. Tak, ze jak chcecie aby kobieta was pozadala to juz wiecie czego macie nie robic. Pozatym czy ktorys z kochankow pomaga kobiecie w obowiazkach domowych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepelnosprawny

nastepny niedorobiony ... zalozyl temat, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Gdzies czytalem, ze mezowie, którzy pomagaja w "kobiecych" obowiazkach domowych rzadziej uprawiaja sex. Tak, ze jak chcecie aby kobieta was pozadala to juz wiecie czego macie nie robic. Pozatym czy ktorys z kochankow pomaga kobiecie w obowiazkach domowych? 

Mój mąż rzadko mi pomaga w moich obowiązkach domowych. Grunt, że swoje wykonuje, bo przynajmniej mam codziennie ciepły i smaczny oboad, który ugotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Gdzies czytalem, ze mezowie, którzy pomagaja w "kobiecych" obowiazkach domowych rzadziej uprawiaja sex. Tak, ze jak chcecie aby kobieta was pozadala to juz wiecie czego macie nie robic. Pozatym czy ktorys z kochankow pomaga kobiecie w obowiazkach domowych? 

A jakie to sa "kobiece" obowiazki domowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

Po co ci żona która nie gotuje to tak jak byś był mężem który nie umie nic zrobić w domu. Trutnia masz w domu. Pszczoły wyzwalają c takiego dziada z ulu.

Można nie umieć zrobić dewolaja ale upiec kotleta to tak samo jak wymienić żarówkę w aucie a zaprogramować mapę wtrysku. Są podstawy ktore zona i mąż muszą umieć. A jak nie umie podstaw to się rozwiedz poki dzieci nie macie bo bedziesz miał życie spiepszone, popełniłeś błąd przy wyborze ale póki alimentów nie trzeba płacić uciekaj i zostaw trutnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho

Bo najlepszy maz to nie taki oderwany prosto od ccyca mamusi, tylko taki ktory pomieszkal sam, taki przynajmniej umie posprztac i ugotowac. Moj moze zup nie robi, ale steki, ryby, salatki lubi super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho

Robi super* no lubi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona niemodna

Da się. Niech mąż nauczy się gotować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No mamy też pracują i jeżdżą w delegacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×