Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Coo

O córko i licówko

Polecane posty

Ostatnio z przeprowadzką miała sporo roboty, ale normalnie to więcej szumu niż zajęć. Ale ba te wszystkie paczki PR które one muszą nagrywać, robić zdjęcia na Insta, do filmów, kiedyś robiły mierzymy co tydzień, to pewnie ta robota hah. Te reklamowe wstawki ich są tak sztuczne, że głowa mała. Podejrzewam, że chciały by więcej reklamować, ale krytyka pod filmami je ogranicza. Po to stworzyły 3 kanały, z tym jednak nie wytrzymały długo i teraz aktywny znów jest tylko jeden.

14 minut temu, Deterdencja napisał:

Ona jest wiecznie zapracowana i zmęczona. Jest wielkie wydarzenie jak ma iść po zakupy. Wydaje mi się, że ona siedzi w domu od wielu lat, najpierw były tylko obowiązki domowe, potem doszedł YouTube i już jest nawał zajęć.

Mam do niej naprawdę mieszane uczucia. Niby sympatyczna, luźna i w ogóle ale czasem wydaje mi się, że trochę odrealniona.

No ja się własnie zastanawiam gdzie ona pracowała przed youtubem bo Paulinkę to jeszcze bym zrozumiała jak narzeka bo poza youtubem ma szkołę i nigdy nie miała porównania z normalną pracą ale kobieta po 40 narzeka na zmęczenie jak musi raz na jakiś czas o 7 wstać? Zauważyłam, że one sporą mówią ale nigdy nie było nic o tym jakie wykształcenie ma Licówka, gdzie pracowała. Mówiły już naprawdę wiele tylko ten temat zawsze pomijany.

1 minutę temu, iglasta napisał:

Ostatnio z przeprowadzką miała sporo roboty, ale normalnie to więcej szumu niż zajęć. Ale ba te wszystkie paczki PR które one muszą nagrywać, robić zdjęcia na Insta, do filmów, kiedyś robiły mierzymy co tydzień, to pewnie ta robota hah. Te reklamowe wstawki ich są tak sztuczne, że głowa mała. Podejrzewam, że chciały by więcej reklamować, ale krytyka pod filmami je ogranicza. Po to stworzyły 3 kanały, z tym jednak nie wytrzymały długo i teraz aktywny znów jest tylko jeden.

Paulina ma jakieś współpracę na swoim oddzielnym koncie na insta. W dodatku jest młoda i ładna wiec jej jest łatwiej. Jak się wyprowadzi i tak będzie miała zlecenia a ten kanał Kasia i Tomek ma mizerne zasięgi. Licówka będzie miała problem.

Nie mają pomysłu na filmy na vlogmas też o dziwo. To co kiedyś żarło, Paulina chyba nie chce, bo mamuśka zrobi wszystko dla fejmu i wyświetleń.  Ale niektóre teksty młodej też są takie masakryczne albo żenujące. I ten niemiły skrzeczący głos czasem.

2 minuty temu, iglasta napisał:

Nie mają pomysłu na filmy na vlogmas też o dziwo. To co kiedyś żarło, Paulina chyba nie chce, bo mamuśka zrobi wszystko dla fejmu i wyświetleń.  Ale niektóre teksty młodej też są takie masakryczne albo żenujące. I ten niemiły skrzeczący głos czasem.

Paulinka śmieję się chyba ze wszystkiego czego tylko się da. Ja czułam się zażenowana jak raz robiły jakiś filmik i Licówka tam przyznała, ze kiedyś oglądała po rno i Paulinka obok siedzi i taka zdezorientowana. U nich nie ma tematów tabu ale bez przesady czy ta informacja odmieniła czyjeś życie? po co takie rzeczy mówić w obecności córki i to publicznie na filmiku.

Powinno wyglądać super naturalnie, a jest inaczej wygląda bardzo aktorsko-amatorsko.

UU Kevina coś nie widać na najnowszym vlogu i widać, że Paulina jakaś niezadowolona jak siedzi w sypialni u rodziców to taka smutna . Czyżby śmiał gdzieś wyjść bez niej? 😅potem jak rozpakowują kalendarz to ten tekst "a ja mam 19 lat i wypada już mieć dziecko i być zaręczonym a widzisz jakoś tego nie mam" z taką pretensją. Przecież ona jest dopiero w klasie maturalnej czy serio już ma takie ciśnienie, żeby szybko założyć rodzinę? jeszcze niedawno mówiła, ze chce wyjechać do Warszawy po szkole i zostać dziennikarką, aktorką albo modelką. On to chyba nie ma za wiele swobody. Na tym filmiku gdzie mówili, o wadach i zaletach mieszkania to Paulina mówi, że była taka sytuacja, że na pół godziny dała mu samemu w sypialni posiedzieć bo potrzebował samotności, luksus.

Edytowano przez ariana1422
  • Confused 1

Dnia 15.12.2020 o 17:54, fifkaba napisał:

Licówka ma irytujący sposób bycia,niby nie wygląda na jakąś wredną,jest wesoła itp ale ma coś takiego w sobie co wkurza no i często żenujące są te filmiki:classic_laugh: udaje młodszą niż jest

wczoraj pierwszy raz zajrzałam z nudów.... masakra. Irytująca i wkurzająca. Jestem w szoku, że ktoś coś takiego publikuje. Ten chłopak córki serio ma tak na imię? Bo nie wierzę... 

• Haha 1

36 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

wczoraj pierwszy raz zajrzałam z nudów.... masakra. Irytująca i wkurzająca. Jestem w szoku, że ktoś coś takiego publikuje. Ten chłopak córki serio ma tak na imię? Bo nie wierzę... 

Tak, ma tak na imię. Weź odpal sobie któryś z ich pierwszych filmików 😅 To dopiero będziesz w szoku, ze kobieta w wieku 40 lat chciała nagrywać takie filmiki. Ja się serio nie dziwię, że Paulina nie miała łatwo w szkole. Chyba w każdym gimnazjum nagrywając challenge albo filmik typu "mama uczy się jeździć na rowerze" byłaby masakra. 

1 minutę temu, ariana1422 napisał:

Tak, ma tak na imię. Weź odpal sobie któryś z ich pierwszych filmików 😅 To dopiero będziesz w szoku, ze kobieta w wieku 40 lat chciała nagrywać takie filmiki. Ja się serio nie dziwię, że Paulina nie miała łatwo w szkole. Chyba w każdym gimnazjum nagrywając challenge albo filmik typu "mama uczy się jeździć na rowerze" byłaby masakra. 

🤣😅 dzisiaj nie jestem na to gotowa 😆 ale kiedyś obejrzę 😂

komentarz spod vloga "Pani Kasiu, nie wiem co sprawia to, że wygląda Pani na 20 lat" no bez jaj 😂

Dzisiejszy film to jedno wielkie nic. Reklama kosmetyków - pół filmu, drugie pół to codzienne kalendarze i matka znudzona oraz buty Pauliny i galeria.

Niby one mają fajną relację, ale czy zdrową? No nie wiem... Moim zdaniem bezstresowe wychowanie weszło zbyt mocno, a Paulinie było pozwalane na zbyt wiele w zbyt młodym wieku. Dlatego teraz, gdy ma 19 lat chce być już zaręczona i mieć dziecko, bo ona już wszystkie poprzedzające to etapy ma za sobą. Licówka ogromnie promuje się na najlepszą matkę, jednak mimo wszystko moim zdaniem popełniła wiele błędów. Nie wiem, czy ktoś ogląda ich od długiego czasu, ale Paulinie za młodu zdarzały się stylizacje nieadekwatne do jej wieku, a Licówka nie pisnęła słówkiem. Wyjazdy w bardzo młodym wieku sam na sam z chłopakiem bez najmniejszego nadzoru kogokolwiek też były okej, oraz wiele innych kwiatków. Co do komentarzy i ich moderacji... Gdyby nie przepuszczały choć odrobiny hejtu, to wyglądałoby to sztucznie i ludzie zaczęliby się burzyć o to np. tutaj. Plus mogą się pochwalić jakie to one nie są super, bo biorą hejt na klatę, potrafią się wytłumaczyć itp. Związek Córki i Kevcia od początku budził moje mieszane uczucia. Młody fotograf i znana youtuberka. Mam nadzieję, że się mylę, ale... Wydaje mi się, że on związał się z nią dla fejmu. Na początku się starał, teraz Paulina oplotła się wokół niego niczym bluszcz, zamieszkała z nim i planuje z nim dalszą przyszłość, więc ma ją w garści i już nie musi się starać, a jego obecne zachowanie wobec niej opisała dziewczyna bodajże 2 strony temu. Najlepszym przykładem na to, że chłopak liczy na fejm było to, że nawet założył własny kanał, który OMIC promowały, tylko coś mu przy nim nie pykło, więc pozostał przy zdjęciach. Nawet, jeśli Paulina nie promuje go wprost, typu "zaobserwujcie Kevina", albo "idźcie na sesję do mojego chłopaka", to on i tak ten fejm zgarnia. Bo fani OMIC nawet z czystej ciekawości zaobserwują jego profil na Insta, żeby zobaczyć kim jest ten chłopak Pauliny i co ciekawego tam wrzuca, a młode fanki Pauliny chciałyby, aby chłopak ich idolki zrobił im zdjęcia. Co do przeprowadzki na miesiąc do rodziców Pauliny... Szczerze mówiąc myślę, że Kevin po prostu dla nich pracuje. Lata za nimi z kamerą, robi sesje, bo najzwyczajniej w świecie odpalają mu za to hajs 😉 

• Like 1

Mam córkę rok młodsza od Pauliny i pierwsze ich filmy oglądaliśmy we 2. Dla mnie one nie były żenujące ,bo mieszkaliśmy wtedy poza Polską i fajnie się na nie patrzyło. Paulina chodziła wtedy na kółko teatralne miała pasje i była zwyczajną, sympatyczną dziewczyną. Potem pojawił się Kevin a wraz z nim efekt śnieżnej kuli:coraz mniej pasji i koleżanek, wożenie go wszędzie, wspólne wakacje z chłopakiem  i pianie matki mad biustem 16 letniej corki Macie rację ona bawi się w zabawy dla dorosłych będąc mentalnie dzieckiem. I żeby nie było ,że jestem zacofanym moherem z zapadlej wsi napiszę ,że mieszkam w Stanach a moja córka poszła w tym roku na studia. 

• Like 4

6 godzin temu, Niezapiminajka napisał:

Niby one mają fajną relację, ale czy zdrową? No nie wiem... Moim zdaniem bezstresowe wychowanie weszło zbyt mocno, a Paulinie było pozwalane na zbyt wiele w zbyt młodym wieku. Dlatego teraz, gdy ma 19 lat chce być już zaręczona i mieć dziecko, bo ona już wszystkie poprzedzające to etapy ma za sobą. Licówka ogromnie promuje się na najlepszą matkę, jednak mimo wszystko moim zdaniem popełniła wiele błędów. Nie wiem, czy ktoś ogląda ich od długiego czasu, ale Paulinie za młodu zdarzały się stylizacje nieadekwatne do jej wieku, a Licówka nie pisnęła słówkiem. Wyjazdy w bardzo młodym wieku sam na sam z chłopakiem bez najmniejszego nadzoru kogokolwiek też były okej, oraz wiele innych kwiatków. Co do komentarzy i ich moderacji... Gdyby nie przepuszczały choć odrobiny hejtu, to wyglądałoby to sztucznie i ludzie zaczęliby się burzyć o to np. tutaj. Plus mogą się pochwalić jakie to one nie są super, bo biorą hejt na klatę, potrafią się wytłumaczyć itp. Związek Córki i Kevcia od początku budził moje mieszane uczucia. Młody fotograf i znana youtuberka. Mam nadzieję, że się mylę, ale... Wydaje mi się, że on związał się z nią dla fejmu. Na początku się starał, teraz Paulina oplotła się wokół niego niczym bluszcz, zamieszkała z nim i planuje z nim dalszą przyszłość, więc ma ją w garści i już nie musi się starać, a jego obecne zachowanie wobec niej opisała dziewczyna bodajże 2 strony temu. Najlepszym przykładem na to, że chłopak liczy na fejm było to, że nawet założył własny kanał, który OMIC promowały, tylko coś mu przy nim nie pykło, więc pozostał przy zdjęciach. Nawet, jeśli Paulina nie promuje go wprost, typu "zaobserwujcie Kevina", albo "idźcie na sesję do mojego chłopaka", to on i tak ten fejm zgarnia. Bo fani OMIC nawet z czystej ciekawości zaobserwują jego profil na Insta, żeby zobaczyć kim jest ten chłopak Pauliny i co ciekawego tam wrzuca, a młode fanki Pauliny chciałyby, aby chłopak ich idolki zrobił im zdjęcia. Co do przeprowadzki na miesiąc do rodziców Pauliny... Szczerze mówiąc myślę, że Kevin po prostu dla nich pracuje. Lata za nimi z kamerą, robi sesje, bo najzwyczajniej w świecie odpalają mu za to hajs 😉 

O tak zgadzam się w punkt!! relacje maja niby fajną ale moim zdaniem to przesada aby wychwalać to jak Paulinka została wychowana. Mam wrażenie, że to wychowanie Licówki jest trochę sprzeczne. Na jednym filmie opowiadały, że Paulina w 5 czy 6 klasie jako jedyna miała nieogolone nogi na wf i te włosy był naprawdę długie i widocznie. Inni się z niej śmiali a mama nie pozwoliła jej ogolić tych nóg bo uważa, że gdyby je ogoliła byłoby to wyzywające 😅 że ogolone nogi kojarzą się z obiektem se ksualnym. Nie miała natomiast problemu z tym żeby 15/16 letnia córka jeździła sobie sama na wakacje z chłopakiem. Nawet jeśli im ufała to moim zdaniem źle zrobiła, że tak pozwalała tego Kevina wszędzie zabierać Paulinie ze sobą. Przez to odizolowała się od koleżanek i już od 15 roku życia dzień w dzień z chłopakiem, wakacje rodzinne to zabiera chłopaka. Wszystko z nim, tez związek od początku był już taki powiedzmy poważny i traktowany na zasadzie "na zawsze". Dla mnie to jest osobiście dziwne bo jak miałam te 15/16 lat to żadna z moich koleżanek które były wtedy w związkach nie zabierała chłopaka na wigilie do rodziców, na wakacje z nimi ani rodzice jej nie puszczali samej z tym chłopakiem na kilka dni. To wyglądało bardziej jak związek dorosłych ludzi niż dzieci. Licówka chyba sama nie ma za bardzo koleżanek tylko jest kobietą która spędza 24/7 z mężem i siedzi w domu i z Pauliną będzie pewnie tak samo bo tak jest wychowywana.

Co do Kevina jeszcze to nie zdziwiłabym się jeśli naprawdę tak było. Ma ponad 100 tyś obserwujących dzięki niej i były już współpracę na jego koncie. Dziwi mnie tylko to, że skoro ona nad nim tak skaczę a on widać nie zachwycony to od niej nie odejdzie. Sam mówił, że dla niego wadą mieszkania jest to, że jak mieszkał z mamą mógł się czasem nie spotykać z Pauliną danego dnia i że potrzebuje czasem sam sobie poleżeć, porobić coś na telefonie. Ona wtedy już taka mina nie do śmiechu jak to zwykle. Nawet ostatnio był jeden dzień gdy nie było go widać i już Paulina jakaś smutna i rozdrażniona. W wieku 19 lat już mieć parcie na dziecko a mama na to, ze to jak najbardziej odpowiedni wiek. Chyba jest od niego totalnie uzalezniona emocjonalnie a rodzina to pochwala. Tak samo jak czasem tak jak napisałaś ubiera się mega wyzywająco a mama to pochwala. Pamiętam jak mierzyły ...enki i była taka która wyglądała jak spódniczka z białym babcinym stanikiem. To dosłownie wygladało jak stanik i Paulinka, że do pubu by to ubrała albo na miasto ze znajomymi a mama zachwycona się uśmiecha i mówi, że pięknie.

Ja nie zazdroszczę Paulinie tej wczesnej dorosłości. W wieku 17-19 lat też przeżywałam swoją pierwszą, wielką miłość i z perspektywy czasu widzę, że to, że nie mieliśmy możliwości spotykać się non stop, mieszkać ze sobą, miało więcej zalet niż wad. Rodzice traktowali to poważnie i z szacunkiem, ale też nie miałam poczucia, że pchają mnie w związek do końca życia. Wyjeżdżałam na wakacje z chłopakiem i znajomymi, potem z nim samym, ale nie przyszło mi do głowy, żeby zabierać go na nasze rodzinne wakacje, chociaż lubili się nawzajem. 

My byliśmy jednym bytem, rodzice drugim i nie czułabym się dobrze na dłuższą metę pod jednym dachem z nimi, zwłaszcza w tym wieku😉

Edytowano przez pliszkaa
  • Like 1

1 minutę temu, pliszkaa napisał:

Ja nie zazdroszczę Paulinie tej wczesnej dorosłości. W wieku 17-19 lat też przeżywałam swoją pierwszą, wielką miłość i z perspektywy czasu widzę, że to, że nie mieliśmy możliwości spotykać się non stop, mieszkać ze sobą, miało więcej wad niż zalet. Rodzice traktowali to poważnie i z szacunkiem, ale też nie miałam poczucia, że pchają mnie w związek do końca życia. Wyjeżdżałam na wakacje z chłopakiem i znajomymi, potem z nim samym, ale nie przyszło mi do głowy, żeby zabierać go na nasze rodzinne wakacje, chociaż lubili się nawzajem. 

I dobrze. Też jej tego nie zazdroszczę. 15 lat to dobry wiek na spędzanie czasu z przyjaciółkami. W dorosłym wieku ma się już tego czasu zdecydowanie mniej więc szkoda marnować czas i już od gimnazjum mieć taki poważny związek. Licówka jest winna temu, że godziła się zabierać tego Kevina wszędzie gdzie tylko się da a teraz Paulina jest od niego uzależniona. Weszłam dziś na jego insta i on wstawił coś, że z kolegą spędził wieczór to spodziewajmy się, że na vlogmasie który dziś dodadzą Paulina będzie znów miała średni humor.

Czytam ten wątek jakiś czas i postanowiłam się zarejestrować. Zgadzam się z tym co tu piszecie. Oglądam je już kilka lat i Pani Licówka ma się za speca od wychowywania dzieci a sama popełniła sporę błędy choćby odnośnie relacji z chłopakiem Pauli. Ona jest przykładem typowej kobiety bluszcz. Miała swoje pasję, koleżanki a pojawił się chłopak i on jest już najważniejszy, bez niego nie da się nigdzie pojechać. Jak tak oglądałam ich vlogi to wszędzie gdzie Paula jeździła z rodzicami na wakacje, do kina, do galerii to i chłopak musi być. Nawet jak miały sesję do ksiązki robioną to we 3 nocowali razem w mieszkaniu. Ten związek gdy miała 16 lat wyglądał już jak związek dorosłych ludzi którzy planują wspólnie przyszłość. No bo czy wy też w tym wieku mając chłopaka przyprowadzałyście go na święta i jakieś inne okoliczności rodzinne? jeszcze to jak pare miesięcy temu w tym ich 40 paro metrowym mieszkaniu nocował chyba przez tydzień razem z nią i jej rodzicami. Ja nawet lubiąc "teściów" czułabym się mało komfortowo i brakowałoby mi prywatności. Zrozumiałabym gdyby mieszkali na dwóch różnych końcach Polski ale oni mieszkają w tym samym mieście więc to długo terminowanie nocowanie u rodziców tak jak teraz jest dość dziwne.

W wieku 19 lat to zazwyczaj myśli się o tym, żeby zdać maturę a nie, żeby już mieć dziecko. Paula sama zachowuje się jak dziecko. Ciągle ten chichot z byle powodu. Mama wyrobiła z niej aż nadto dużą samoocene. Dobrze jest znać swoją wartość ale Paula mówiła, że wyjedzie do Warszawy i zostanie dziennikarką albo aktorką. Jej dykcja i głos nie nadaje się na dziennikarke ani aktorkę.

• Like 1

Dramat mamuśki kłopoty z internetem i cały dzień nie może  puścić vloga hah. Już ją widzę w domu jaka wkurzona.

Kevin się on nich wyprowadził? Licówka "mąż w domu, córka śpi na górze" o nim nic i już 2 czy 3 raz na vlogu go nie widać

Dnia 19.12.2020 o 10:48, ariana1422 napisał:

Co do Kevina jeszcze to nie zdziwiłabym się jeśli naprawdę tak było. Ma ponad 100 tyś obserwujących dzięki niej i były już współpracę na jego koncie. Dziwi mnie tylko to, że skoro ona nad nim tak skaczę a on widać nie zachwycony to od niej nie odejdzie. Sam mówił, że dla niego wadą mieszkania jest to, że jak mieszkał z mamą mógł się czasem nie spotykać z Pauliną danego dnia i że potrzebuje czasem sam sobie poleżeć, porobić coś na telefonie. Ona wtedy już taka mina nie do śmiechu jak to zwykle. Nawet ostatnio był jeden dzień gdy nie było go widać i już Paulina jakaś smutna i rozdrażniona. W wieku 19 lat już mieć parcie na dziecko a mama na to, ze to jak najbardziej odpowiedni wiek. Chyba jest od niego totalnie uzalezniona emocjonalnie a rodzina to pochwala. Tak samo jak czasem tak jak napisałaś ubiera się mega wyzywająco a mama to pochwala. Pamiętam jak mierzyły ...enki i była taka która wyglądała jak spódniczka z białym babcinym stanikiem. To dosłownie wygladało jak stanik i Paulinka, że do pubu by to ubrała albo na miasto ze znajomymi a mama zachwycona się uśmiecha i mówi, że pięknie.

Serio dziwi cię to, że Kevcio nie odejdzie? Gdyby odszedł skończyłby się fejm. No nie oszukujmy się, zasięgi co prawda mu skoczyły, ale nie wybił się jakoś szczególnie niczym. Jest tylko dodatkiem do Pauliny, bez niej nie istnieje w internetach. Gdyby odszedł owszem, chwilowo ludzie byliby nim bardzo zainteresowani, bo każdy byłby ciekawy dlaczego youtuberka rozstała się ze swoim facetem i co on teraz robi. Czy przeżywa rozstanie, czy nie przeżywa, czy spotyka się z kimś innym, czy się nie spotyka itp. Przez chwilę miałby spory fejm, ale po chwili ludzie zajęliby się jakimś innym tematem, bardziej na topie. Tak, jak było z byłym mężem Alis 😉

3 godziny temu, ariana1422 napisał:

Kevin się on nich wyprowadził? Licówka "mąż w domu, córka śpi na górze" o nim nic i już 2 czy 3 raz na vlogu go nie widać

A Paula w dobrym humorze, czy złym? Nie mam czasu teraz oglądać, święta za chwilę... Bo jak w złym, to może serio się wyprowadził i między nimi już coraz gorzej się dzieje? 

1 minutę temu, Niezapiminajka napisał:

A Paula w dobrym humorze, czy złym? Nie mam czasu teraz oglądać, święta za chwilę... Bo jak w złym, to może serio się wyprowadził i między nimi już coraz gorzej się dzieje? 

Taki średni. Niby się co jakiś czas podśmiewa z byle czego jak zwykle ale nie wygląda na osobę w dobrym humorze. Licówka powiedziała "oo a to prezent dla Kevina szkoda, ze go nie ma" i Paula mina nietęga. Wczoraj czy przed wczoraj już nie pamiętam widziałam na jego insta, że z kolegą spędził wieczór i podpisał, że imprezowo a Paula z pretensją na nednym z ostatnich vlogów. że ma już 19 lat i to odpowiedni wiek na dziecko i zaręczyny a ona tego nie ma.

Ciekawe czy ten Kevin też marzy o tym, żeby w tak młodym wieku już mieć dzieciaka z Paulinką. On nie mówił nic na ten temat i widać, że nie pali mu się do jakiś głębszych deklaracji. A Paula ma parcie. 

Czasem tak jest, że za dzieciaka się z kimś super dogadujesz, a później dorastacie i okazuje się, że macie zupełnie inną wizję na życie. Chyba z nimi tak właśnie było 😉

• Thanks 1

50 minut temu, Niezapiminajka napisał:

Czasem tak jest, że za dzieciaka się z kimś super dogadujesz, a później dorastacie i okazuje się, że macie zupełnie inną wizję na życie. Chyba z nimi tak właśnie było 😉

Zajrzałam na jego kanał na youtube. Te filmy wstawiane z nią mają duże wyświetlenia i nawet jest "zrobiłem tatuaż chciała ze mną zerwać" tytuł taki typowy pod wyświetlenia. Ma jeden filmik bez niej i tylko 6 tyś osób go obejrzało. Na insta ma reklamy i nawet ma w opisie "collaboration". Widać, że ma parcie na szkło bo niewiele po tym jak z nią był założył kanał mimo, że nie jest charyzmatyczny i się do tego nie nadaję. Widząc, że Pauli zależy na oświadczynach to myślę, że gdyby chciał już by jej się oświadczył.

• Thanks 1

No nie wierzę. Napisałam komentarz odnośnie tego związku Paulinki i tego, że Licówka jednak chyba popełniła błędy pod 19 vlogmasem i zatwierdziły ten komentarz 😅

Ależ oni mądrzy. Licówka nagrywa jak wjeżdża na ich ulicę, nagrywa ją, pokazuje sąsiednie domy i ich własny z zewnątrz. Jak jakieś ich nastoletnie fanki są z Rybnika to mogą łatwo ogarnąc i potem przychodzić pod dom. Była już taka sytuacja u nie jednego youtubera. Co do Pauliny to na najnowszym vlogu jak Kevin siedzi z nią w domu uśmiech ma od ucha do ucha, cała w skowronkach. Nie to co ostatnio jak gdzieś wyszedł wieczorem bez niej i wtedy smutek na twarzy. Kevinie jak śmiesz wychodzić gdzieś bez Pauliny...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się