Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Coo

O córko i licówko

Polecane posty

3 minuty temu, Niezapiminajka napisał:

Przyjemność przyjemnością, ale nawet tinty brudzą maseczkę i bywa ciężko ją doprać 😉

Namoczenie w dobrym detergencie z odrobiną sody wywabi wszystko . Nie dziękuj zastosuj 😉

31 minut temu, Azja w Ameryce napisał:

Namoczenie w dobrym detergencie z odrobiną sody wywabi wszystko . Nie dziękuj zastosuj 😉

Mimo wszystko dzięki 😉 co prawda moje są z bardzo sympatycznego materiału, który prawie nie ściera mi podkładu i pudru, ale ustami nawet pomalowanymi tintem zawsze muszę je ufajdać 🙄

Dnia 13.11.2020 o 17:36, Niezapiminajka napisał:

Mimo wszystko dzięki 😉 co prawda moje są z bardzo sympatycznego materiału, który prawie nie ściera mi podkładu i pudru, ale ustami nawet pomalowanymi tintem zawsze muszę je ufajdać 🙄

A ktoś wie kim z zawodu jest matka?

Widziałam kilka ich produkcji, ale wysiadam, jakie one są sztuczne. Te wymuszone uśmiechy przy vlogu house tour,  poza tyn mam wrażenie jakby uczyły się tego co powiedzieć na pamięć.

Ja nie mogę Pauliny znieść, matka chce opowiedzieć o SWOJEJ wymarzonej kuchni, a ta jej się wcina w każde zdanie. Porażka. Gwiazdunia. A widać po Kasi, że mega jest zajarana i zadowolona z tego domu. 

7 minut temu, Deterdencja napisał:

Co myślicie o nowym domu?

Nic specjalnego, ale ta sztuczna cegiełka to jest dramat.

• Like 1

Kevin jest bardzo dziwny, taki dzieciaczek z gimnazjum. Nigdy nie rozumiałam dziewczyn, które się podniecały takimi licealnymi miłościami. To żadna przyjemność być w związku z gówniarzem

Edytowano przez Tadeusz Norek

3 godziny temu, Tadeusz Norek napisał:

Kevin jest bardzo dziwny, taki dzieciaczek z gimnazjum. Nigdy nie rozumiałam dziewczyn, które się podniecały takimi licealnymi miłościami. To żadna przyjemność być w związku z gówniarzem

No dla mnie też on jest jakiś dziwny

11 godzin temu, Tadeusz Norek napisał:

Takie dziewczęta są jeszcze na tym samym etapie, nie odnalazłyby się w związku z kimś dojrzalszym. 

20 godzin temu, Tadeusz Norek napisał:

Ogólnie nie raz dzieci tam piszą w komentarzach, że on taki przystojny i w ogóle świetny. Mi tam się nie podoba mimo, że nie jest wiele młodszy ode mnie. Z charakteru wydaje się totalnie nijaki, bezosobowy. Zastanawia mnie to, że miał ochotę przeprowadzać się do o córko i licówko na ten miesiąc. Ma bliżej do pracy z tego wynajętego mieszkania i i tak za nie płaci. Nie wytrzymałby miesiąca bez mieszkania z Pauliną? przecież mogliby się widywać w ciągu dnia.

18 minut temu, Babcia Mówi napisał:

Pewnie uznali, że łatwiej będzie vlogmasy kręcić we czworo. 

Razem jest ich pięcioro z Kevinem, on i tak nie występuje często na filmach.

8 minut temu, Linuszka napisał:

Pięcioro? 

Sory coś mi się pomyliło, osoba wyżej miała racje czworo. Tak czy inaczej dziwne, że miał ochotę zamieszkać z jej rodzicami skoro ma mieszkanie w centrum z którego miał blisko do pracy. Szczerze to myślałam, że średnio im się układa bo w ostatnim czasie jak mieszkali razem to Paulina na jakąś smutną wyglądała, nawet ktoś raz w komentarzu pytał czy płakała bo tak to wyglądało.

Moim zdaniem Paulina jest trochę dziecinna, ale myślę że to już jest takie pokolenie,  dużo zarobić ale jednocześnie się nie narobić... Mimo wszystko jednak uważam, że dziewczyny mają świetną relację 

Jakiś czas temu jechałam z tą dziewczyną i Kevinem pociągiem. To był koszmar. Ona wisiała na nim, a on kompletnie ją olewał. Wpatrzony w telefon. Ona ciągle "poprawiała" mu rękę aby ją obejmował. Facet nawet spojrzeniem ją nie obdarzył, nic. Totalna olewka. Smutno się to oglądało. 

22 godziny temu, jajcojajco napisał:

Jakiś czas temu jechałam z tą dziewczyną i Kevinem pociągiem. To był koszmar. Ona wisiała na nim, a on kompletnie ją olewał. Wpatrzony w telefon. Ona ciągle "poprawiała" mu rękę aby ją obejmował. Facet nawet spojrzeniem ją nie obdarzył, nic. Totalna olewka. Smutno się to oglądało. 

Mi się wydaje, że ona jest typem kobiety bluszcz która chciałaby spędzać z nim 24/7. Już sam fakt, że na ten miesiąc on mógł zostać w mieszkaniu, ma stamtąd blizej do pracy. No chyba, że sam z siebie tak bardzo chciał mieszkać z jej rodzicami. A on wydaje się taki cichy, małomówny.

Dnia 12.12.2020 o 07:59, jajcojajco napisał:

Niestety typowe dla dziewcząt ,które szybko weszły w  poważny związek. Paulina nie zna dorosłego życia bez niego . On jest jej całym światem, bo dużo zainwestowała w tę znajomość. Niestety winę za to ponoszą rodzice którzy zamiast zachęcać córke do rozwijania pasji zabierali jej boyfrienda na wakacje. 

• Like 1

One tyle lat nagrywają, że już nie wiadomo jakie są naturalne a jakie sztuczne, te reklamy czy inne teksty mają tak wbite od lat do ust, że to idzie jak z automatu. Ale młoda się tak nie kontroluje, za to mamuśka ma obcykane jak zachowywać się przed kamerą, na pewno leci setki dubli.

Też mam wrażenie że ona się od niego nie odkleja a on ma zawsze minę jak by miał wszystko gdzieś

Paulina i Licówka wybrały się na rynek w Katowicach w przebraniach pani Mikołajkowej i Elfa, porobiły zdjęcia, potem kupiły 11 pączków i pojechały do domu 😃 Nie wiem czemu, ale jakoś bawi mnie to mieszkanie w czwórkę teraz.

Oni mają wrócić do tego mieszkania w Rybniku w nowym roku?

1 godzinę temu, Deterdencja napisał:

Paulina i Licówka wybrały się na rynek w Katowicach w przebraniach pani Mikołajkowej i Elfa, porobiły zdjęcia, potem kupiły 11 pączków i pojechały do domu 😃 Nie wiem czemu, ale jakoś bawi mnie to mieszkanie w czwórkę teraz.

Oni mają wrócić do tego mieszkania w Rybniku w nowym roku?

Chyba wrócą skoro dalej je wynajmują. Dla mnie też to trochę dziwne. Wątpie, że to dla niego superkomfortowe. Może ma taki sposó bycia ale wygląda na wiecznie znudzonego a Paulinka ma aż nadmiar energii. Ona się zachowuje jakby była przyklejona do niego. Jak robi jakieś q&a na insta to zawsze musi odpowiedzieć przynajmniej na kilka pytań (zazwyczaj powtarzających się co q&a) dotyczących Kevina albo jej związku i wstawia ich fotki. Ciągle tylko Kevin, Kevin, Kevin, z Kevinem. Trochę takie zachowanie jak u jakiejś gimnazjalistki  która pierwszy raz w życiu się zauroczy a oni jednak już trochę są razem.

Tak btw Nie wiem czy tylko ja tak mam ale śmieszą mnie te insta story Paulina na których się tak wdzięczy. Przez pół minuty np stroi jakieś miny i kręci głową, powiedzmy ala seksowne. Wychodzi to trochę komicznie.

• Like 1

3 godziny temu, ariana1422 napisał:

Chyba wrócą skoro dalej je wynajmują. Dla mnie też to trochę dziwne. Wątpie, że to dla niego superkomfortowe. Może ma taki sposó bycia ale wygląda na wiecznie znudzonego a Paulinka ma aż nadmiar energii. Ona się zachowuje jakby była przyklejona do niego. Jak robi jakieś q&a na insta to zawsze musi odpowiedzieć przynajmniej na kilka pytań (zazwyczaj powtarzających się co q&a) dotyczących Kevina albo jej związku i wstawia ich fotki. Ciągle tylko Kevin, Kevin, Kevin, z Kevinem. Trochę takie zachowanie jak u jakiejś gimnazjalistki  która pierwszy raz w życiu się zauroczy a oni jednak już trochę są razem.

Tak btw Nie wiem czy tylko ja tak mam ale śmieszą mnie te insta story Paulina na których się tak wdzięczy. Przez pół minuty np stroi jakieś miny i kręci głową, powiedzmy ala seksowne. Wychodzi to trochę komicznie.

Mnie też bawi to wdzięcznie się do telefonu. Podobnie jak jej wyginanie się jak mierzą z Licówką stylówki.

Myślę, że to zdanie że Kevin wygląda na wiecznie znudzonego to strzał w dziesiątkę. Oni są totalnymi przeciwieństwami, on znudzony, ona wiecznie pobudzona. Wydaje mi się, że ona świata poza nim nie widzi, a i o koleżankach coraz rzadziej wspomina.

• Like 2

2 minuty temu, Deterdencja napisał:

Mnie też bawi to wdzięcznie się do telefonu. Podobnie jak jej wyginanie się jak mierzą z Licówką stylówki.

Myślę, że to zdanie że Kevin wygląda na wiecznie znudzonego to strzał w dziesiątkę. Oni są totalnymi przeciwieństwami, on znudzony, ona wiecznie pobudzona. Wydaje mi się, że ona świata poza nim nie widzi, a i o koleżankach coraz rzadziej wspomina.

Ten Kevin to chyba taki jest, że wszystko mu obojętne więc podąża za Paulina i tańczy jej jak mu zagra. Z tydzień temu wstawili vlogmas jak pojechali do Krakowa na paznokcie. Zastanawiam się po co go tam wlokła jak od razu poszła do salonu i siedziała tam 3 godziny a on musiał w tym czasie chodzić po galerii i  jak wiadomo nie można jeść ani siadać. Jak już przyszła pod galerię z tych paznokci to od razu poszli na pociąg i takie "kocham cie nie bądź na mnie zły" a on nic tylko pokiwał głową. Mało który chłopak zgodziłby się jechać kilka godzin do innego miasta po to, żeby tak to wyglądało. Tak jak napisałaś świata poza nim nie widzi jest wpatrzona w niego jak obrazek, wszędzie go ze sobą zabiera, wiesza mu się na szyję i koleżanek też już nie widać. Tego typu osoby po rozstaniu (czego jej nie życzę) nie wiedzą zazwyczaj co zrobić z życiem bo calutką uwagę dotąd skupiali tylko i wyłącznie na partnerze.

• Like 2

2 godziny temu, ariana1422 napisał:

Ten Kevin to chyba taki jest, że wszystko mu obojętne więc podąża za Paulina i tańczy jej jak mu zagra. Z tydzień temu wstawili vlogmas jak pojechali do Krakowa na paznokcie. Zastanawiam się po co go tam wlokła jak od razu poszła do salonu i siedziała tam 3 godziny a on musiał w tym czasie chodzić po galerii i  jak wiadomo nie można jeść ani siadać. Jak już przyszła pod galerię z tych paznokci to od razu poszli na pociąg i takie "kocham cie nie bądź na mnie zły" a on nic tylko pokiwał głową. Mało który chłopak zgodziłby się jechać kilka godzin do innego miasta po to, żeby tak to wyglądało. Tak jak napisałaś świata poza nim nie widzi jest wpatrzona w niego jak obrazek, wszędzie go ze sobą zabiera, wiesza mu się na szyję i koleżanek też już nie widać. Tego typu osoby po rozstaniu (czego jej nie życzę) nie wiedzą zazwyczaj co zrobić z życiem bo calutką uwagę dotąd skupiali tylko i wyłącznie na partnerze.

Miałam bardzo podobnie ale nauczyłam się na błedach. Tez spedzalam prawie 24h na dobe z chlopakiem, pracowalismy razem a po pracy dalej sie widywalismy. Przed nim mialam szerokie grono przyjaciol i znajomych, w trakcie zwiazku pospinalam sie z wiekszoscia o mniej lub bardziej powazne sprawy, mniej tez poswiecalam im czasu i potem zostala mi tylko 1 kumpela i kumpel i kilkoro dalszych znajomych z ktorymi mam bardzo sporadyczny kontakt. Ogolem samotnosc. Najgorsza rzecz jak sie nie ma nikogo, do kogo sie odezwac czy z kim wyjsc. Nie mozna sie zamykac w zwiazku tylko na jedna osobe chociaz wiem, ze jest to czasem cholernie trudne dla niektorych typow osobowosci.

• Sad 2

Ja się dziwię że Licówka jej nic nie powie, ale w sumie ona to też żyje tylko swoją rodziną i kanałem. Wydaje mi się, że jej cel życia został osiągnięty i nie potrzebuje nic więcej. Więc i na to jak Paulina traktuje Kevina nie zwraca uwagi.

Swoją drogą tak się zastanawiam, że ona chyba średnio ma tematy do rozmowy z babkami w swoim wieku. One chyba też nie za poważnie traktują nagrywanie na YT. Ja sama do tej pory mam ciarki żenady jak przypomnę sobie ich wyzwania z początków kanału...

Edytowano przez Deterdencja

12 godzin temu, ariana1422 napisał:

Z tymi paznokciami w Krakowie to masakra. Ciągnie go wszędzie ze sobą jak małego pieska, na paznokcie, na zakupy, do fryzjera, na wyjazdy z Licówką, a teraz do domu 😃

Pamiętam vlog jak mówiła że kilka razy była zła na niego jak po pracy nie chciało mu się do niej przyjechać. No to teraz ma go na wyłączność, po pracy zaraz do domku teściów 😉

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się