Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosctolka

Czy facet 163 cm ma szanse na kobiete?

Polecane posty

Gość Gosctolka

Jak myslicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie podwyższy portfelem to jasssne ze tak  , taki Berlusconi ma 164 i bunga ,bunga  itp itd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypiornista

Facet 163cm ma szansę na kobietę... popatrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretyk

Żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Mój ma 165 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Ma bo znam takiego a ma mordę jak karzeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A na piekna kobiete ma szanse? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimli

Nie ma szans. Ja mam 172 i jestem starym prawiczkiem, nigdy nie miałem dziewczyny. To chyba o czymś świadczy? Często byłem wyśmiewany z powodu wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma szans. Ja mam 170 i też nic, tak samo jak kolega powyżej. Więc jak 163 może mieć szansę? Wzrostu niczym nie nadrobisz no chyba że będziesz sławny i bogaty ale całe to gadanie dobrych wujków że "pewność siebie", "poczucie humoru", "dystans do siebie" to można potłuc wiadomo o co. 176 to absolutne minimum i wtedy musi nadrabiać i się gimnastykować żeby nawet taką nadąsaną księżniczkę 5/10 zadowolić. Dopiero 182+ może tak na spokojnie sobie szukać dziewczyny i ma na nią realną szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimli
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie ma szans. Ja mam 170 i też nic, tak samo jak kolega powyżej. Więc jak 163 może mieć szansę? Wzrostu niczym nie nadrobisz no chyba że będziesz sławny i bogaty ale całe to gadanie dobrych wujków że "pewność siebie", "poczucie humoru", "dystans do siebie" to można potłuc wiadomo o co. 176 to absolutne minimum i wtedy musi nadrabiać i się gimnastykować żeby nawet taką nadąsaną księżniczkę 5/10 zadowolić. Dopiero 182+ może tak na spokojnie sobie szukać dziewczyny i ma na nią realną szansę.

Popieram. Mój brat ma 180+ i zawsze miał jakieś dziewczyny, same go zaczepiały. Teraz jest w długoletnim związku. Ja mogłem sobie tylko popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgggg
13 minut temu, Gość Gimli napisał:

Nie ma szans. Ja mam 172 i jestem starym prawiczkiem, nigdy nie miałem dziewczyny. To chyba o czymś świadczy? Często byłem wyśmiewany z powodu wzrostu.

Smutne 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgggg

To na taka szczupla kobiete o sylwetce klepsydry i bardzo ladnej twarzy ktora ma se6 appeal i przyciaga spojrzenia masy mezczyzn oraz maja na nia chetke nie ma szans :(? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Co za bzdura z tym wzrostem... Faceci mają kompleksy na tym punkcie i to widać, a to właśnie to odstrasza dziewczyny, a nie 160 czy 170 cm wzrostu.

Jeśli dziewczyna odrzuca Was przez wzrost, to przynajmniej macie naturalny odsiew osób, którymi nie warto zawracać sobie głowy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimli
4 minuty temu, Gość Goscgggg napisał:

Smutne 😞

Życie jest niesprawiedliwe. Trudno 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Era
21 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma szans. Ja mam 170 i też nic, tak samo jak kolega powyżej. Więc jak 163 może mieć szansę? Wzrostu niczym nie nadrobisz no chyba że będziesz sławny i bogaty ale całe to gadanie dobrych wujków że "pewność siebie", "poczucie humoru", "dystans do siebie" to można potłuc wiadomo o co. 176 to absolutne minimum i wtedy musi nadrabiać i się gimnastykować żeby nawet taką nadąsaną księżniczkę 5/10 zadowolić. Dopiero 182+ może tak na spokojnie sobie szukać dziewczyny i ma na nią realną szansę.

Głupoty opowiadasz ! Dziewczyny też są niskie ja znam niskich facetów którzy są w szczęśliwych związkach .Mjałam kolegę który był niski a powodzenie u dziewczyn miał .To zależy od człowieka a nie od wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Era napisał:

Głupoty opowiadasz ! Dziewczyny też są niskie ja znam niskich facetów którzy są w szczęśliwych związkach .Mjałam kolegę który był niski a powodzenie u dziewczyn miał .To zależy od człowieka a nie od wzrostu

Te niskie też chcą wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa
14 minut temu, Gość Anna napisał:

Co za bzdura z tym wzrostem... Faceci mają kompleksy na tym punkcie i to widać, a to właśnie to odstrasza dziewczyny, a nie 160 czy 170 cm wzrostu.

Jeśli dziewczyna odrzuca Was przez wzrost, to przynajmniej macie naturalny odsiew osób, którymi nie warto zawracać sobie głowy

 

Dokładnie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Te niskie też chcą wysokich

Nie wszystkie są takie które lubią niskich ,a to nie o wzrost chodzi tylko jakim jest człowiekiem.Co z tego ,że facet ma 190cm wzrostu jak może być jakimś popaprańcem a ten co ma 165cm wzrostu może być super chłopakiem .I kogo wybiorę tego niskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A na piekna kobiete ma szanse? 

Tak. Mam niskiego kolegę i poznałam go z moją niską koleżanką. Piękną. Naprawdę piękną. 

Dziś dwójka dzieci i dawno po ślubie. 

Więc odpowiedź brzmi: TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz 163 mm poniżej

jeśli masz 163 mm poniżej pępka to masz szansę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
1 godzinę temu, Gość Goscgggg napisał:

To na taka szczupla kobiete o sylwetce klepsydry i bardzo ladnej twarzy ktora ma se6 appeal i przyciaga spojrzenia masy mezczyzn oraz maja na nia chetke nie ma szans :(? 

Ja taka mam. 170 wzrostu, 26 lat i to moja druga taka ale mam super przystojna twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscllll

A jak twarz jak twarz to mam szanse? No i mam zmarszczki juz. Ogolnie troche paszczr ze mnie to mam szanse na taka super laske? Bo ona mowi ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeta msceńskiego powiatu

Najwiekszy z Polaków - Jerzy Urban ma 163cm wzrostu, a kochanek miał ponad setkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Poeta msceńskiego powiatu napisał:

Najwiekszy z Polaków - Jerzy Urban ma 163cm wzrostu, a kochanek miał ponad setkę

Pewnie kłamie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc xx

To mam szanse na piekna kobiete o idealnej szczuplutkiej figurze ktora jest zniewalajaca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×