Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednainna

Co dojrzały facet może widzieć w kobiecie z dzieckiem ?

Polecane posty

Gość z pytaniem

Nie rozumiem waszej logiki, facet z dzieckiem jest OK a kobieta to już ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outborder

Typowy polski ciemnogrod zazdrosci i nienawisci. Bo jak komus idzie dobrze i jest szczesliwy to trzeba mu doojebaaac, bo jak to, jak ktos moze miec lepiej niz ja ?

Na pewno nie wroce do tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

On nie jest szczęśliwy, jemu tylko się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek
28 minut temu, Gość takajednainna napisał:

On nie jest szczęśliwy, jemu tylko się tak wydaje.

a tobie tylko sie wydaje że jesteś zabawna i normalna, a tymczasem w pasy i do psychiatryka takie szmaciury jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

Znam go lepiej niż ty, więc nie wydawaj takich osądów. Wiem, że potrzebuje czasu, wtedy przejrzy na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
28 minut temu, Gość takajednainna napisał:

Znam go lepiej niż ty, więc nie wydawaj takich osądów. Wiem, że potrzebuje czasu, wtedy przejrzy na oczy

ferie sie zaczeły i tak to wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

Już dawno zapomniałam, co to szkoła, chociaż to były piękne czasy, chętnie bym do nich wróciła. Wtedy na pewno inaczej pokierowałabym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

Bądź przy mnie blisko,

nie odtrącaj dłoni
nie zawsze dobrej, miły
Nie zapominaj
by miłość nam się nie prześniła
Bądź...
Nie odtrącaj...
Nie zapominaj...
Snem jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vu64rbu88

Hehe najwidoczniej jest ładniejsza albo bardziej inteligentna od Ciebie,i pewnie lepsza w te klocki A Ty masz ból d...y bo przecież jak mógł wybrać dzieciatą skoro wolna leci na niego..wyobraź sobie że zdarzają się faceci dla których dziecko nie jest problemem ale Ty jesteś za tępa żeby to zrozumieć zazdrosnico..i nie wmawiaj sobie że On Cię kocha bo gdyby kochał żadna inna nie byłaby w stanie Mu zawrócić w głowie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
19 minut temu, Gość Vu64rbu88 napisał:

Hehe najwidoczniej jest ładniejsza albo bardziej inteligentna od Ciebie,i pewnie lepsza w te klocki A Ty masz ból d...y bo przecież jak mógł wybrać dzieciatą skoro wolna leci na niego..wyobraź sobie że zdarzają się faceci dla których dziecko nie jest problemem ale Ty jesteś za tępa żeby to zrozumieć zazdrosnico..i nie wmawiaj sobie że On Cię kocha bo gdyby kochał żadna inna nie byłaby w stanie Mu zawrócić w głowie  

Dokladnie. On pewnie się zakochał i nic z tym nie zrobisz. Skoro z nią jest  to najwidoczniej jest szczesliwy. Miej honor i odsun się od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Znam taki przypadek z kręgu znajomych, tylko tam było bardziej ekstremalnie. On, po 30-ce, zostawił żonę z 2-ką dzieci dla samotnej Ukrainki z dzieckiem. Rodzice i rodzeństwo zerwali z nim kontakt. Szkoda opisywać. W każdym bądź razie od kilku lat są już po ślubie i jakoś żyją. Jak to się mówi: Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moze to ten co tu wypisywal o zonach Ukrainkach ? Brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

Wiem, że mnie kocha, jest tylko zły na mnie, za to, co zrobiłam, ale mu przejdzie, prędzej czy później, ale mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc

schizofrenia paranoidalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala syrenka

Przykre to jest, ze to kobiety wydaja takie osady, ze kobieta z dzieckiem to juz koniec zycia. Im zycze szczescia, a tobie, zeby ci zazdrosc przeszla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy piczka po porodzie jest bardzo rozjechana? czy można lrobić minete kobiecie po porodzie czy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc

Pochwa jest bardzo elastyczna, po kilku dniach wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
1 godzinę temu, Gość takajednainna napisał:

Wiem, że mnie kocha, jest tylko zły na mnie, za to, co zrobiłam, ale mu przejdzie, prędzej czy później, ale mu przejdzie.

Taaa jaasne tak się pocieszaj 😄 on już szczęśliwie zakochany w tamtej i ma Cie w d...e, inaczej by się z nią nie związał tylko byłby obrazony na Ciebie ale wciąż wolny. A Ty masz bol doopy ze wola tamtą z dzieckiem niż Ciebie. Bywa. Pogodz się z tym i miej honor, nie pisz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska
2 godziny temu, Gość takajednainna napisał:

Wiem, że mnie kocha, jest tylko zły na mnie, za to, co zrobiłam, ale mu przejdzie, prędzej czy później, ale mu przejdzie.

A co mu takiego zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

Zraniłam, bardzo zraniłam ale mi wybaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jak jest ladna a facet ma slabe powodzenie u kobiet. To czemu nie. Moze mu gotuje sprzata i lata za nim to wiadomo. Wiadomo lepiej miec ladna z dzieckiem ktora ogarnie wszystko niz wolna i brzydka z dwiema lewymi rekoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość takajednainna napisał:

Zraniłam, bardzo zraniłam ale mi wybaczył.

Tak Ci ,,wybaczył" ze teraz jest z inna. Jest z nią bo pewnie się zakochał, pogodz sie z tym i nie rob z siebie desperatki gotowej na wszystko byleby wrócił bo tylko się osmieszysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzezwo patrzacy na zycie

"Stara milosc nie rdzewieje" - jak sie przekona co to panna z dzieckiem to wroci. Swoje dziecko to swoje a nie jakis bekart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kek

w ogóle każda baba czy z dzieckiem czy bez to balast dla chłopa, zobaczcie autorka popierdoIona, co z tego że nie ma bękarta, jak widać że gunwo ma we łbie, a dzieciate to wiadomo chcą tylko tatusia znaleźć, od razu by cie na zapoznanie wiozły zobacz to moja dzidzia jest fajna nie? xDDDDD

baba z wozu koniom lżej, nie ma nic lepszego od życia singla, wolność, a baba to zawsze chce wszystko kontrolować, i tresuje faceta a jak jej nie idzie to FOCH i tak w koło.

W łóżku też wiekszość sie zmusza do seksu dla dobra związku. Zobaczcie tutejsze rozklekotane dziwwki ponad wszystko cenią przygodny seks, a mężatki co chwile narzekają że orgazm raz na kwartał mają, al

a zresztą chuuj z tym wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLu

Sorry, ale tu jakieś bachory niechciane siedzą na tym forum i się dpuszczają ze swojego jadu, bo nikt ich nigdy nie kochał. 

Kobieta z dzieckiem to taka sama jak każda inna kobieta.

Wiek nie ma znaczenia.

Jeśli nie jest Polką to ta egzotyka też mogła go pociągać w niej.

Życie jest nieprzewidywalne. Nigdy nie wiemy kto zawładnie naszym sercem. Pewnie długo będzie Cię to bolało, ponieważ straciłaś go na

rzecz innej. Z czasem na pewno spotkasz kogoś wartościowego i będziesz się cieszyć, że z tym nie wyszło. Tym bardziej, że nie masz

jeszcze dzieci i jak na razie masz podejmowania życiowych wyborów. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie

Ja bym na babe z dzieckiem nigdy nie polecial, ot i tyle….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

.... nie mów nic, już nie mów nic

nie trzeba szeptu ani światła

tu pozwól być, po prostu być

niech cisza ściele się jak atłas

niech palce rąk wygładzą mrok

co pnie się wokół ciał samotnych

niech nocy kwiat, pachnący wiatr

przywróci czucie zmysłom głodnym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2019 o 10:49, Gość takajednainna napisał:

Co dojrzały facet może widzieć w kobiecie z dzieckiem ? / Na dodatek jeszcze starszej od niego.

Przypuszczalnie, głównie własne kompleksy i niewiedzę. Facet instynktu macierzyńskiego nie posiada, a kobieta zawsze przedłoży własne dziecko ponad nowego partnera - wtedy zaczną się problemy. Autorko, jakkolwiek mocno jesteś przywiązana do tego osobnika, nie rokuje on dobrze, skoro poszukuje sobie ''drugiej matki''. A Ty też nie masz prawa oczekiwać, że za udzieloną pomoc uzyskasz czyjąś miłość, tak to nie działa. W dodatku, emocje i wdzięczność są krótkotrwałe, więc trzeba było wyciągać rozsądne wymierne korzyści póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednainna

On mi tylko chce zrobić na złość, jestem o tym przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
1 godzinę temu, Gość takajednainna napisał:

On mi tylko chce zrobić na złość, jestem o tym przekonana.

Jaaasne tak się pocieszaj 😄 nie kumasz ze bylas tylko jego pocieszycielka do wypłacania się w rekaw, jest Ci wdzięczny ale nic do Ciebie nie czuje? Tak trudno Ci to pojąć? Możesz nawet mu się podobać ale to w niej się zakochał pewnie i nic z tym nie zrobisz. Odpusc sobie kobieto zanim się ponizysz i zrobisz z siebie posmiewisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×