Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka

L4 w 7 miesiacu

Polecane posty

Gość Ewka

Jestem aktualnie w 6 miesiącu ciąży.  Pracuje w biurze. Do tej pory nie byłam na zwolnieniu, ale coraz bardziej jestem zmęczona. Pracuje w biurze, po 3 godzin pracy kręgosłup mnie już boli, a w domu mam już jedynie siłę spać. Zastanawiam się czy mogę poprosić na następnej wizycie u lekarza o zwolnienie lekarskie. Do porodu jeszcze sporo czasu.. może takie pytanie nie jest na miejscu skoro lekarz sam nie proponuje? Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja byłam na zwolnieniu od końcówki 5 miesiąca, mnie z kolei wykanczaly upały. Moja ginekolog proponowala zwolnienie już od połowy ciąży. Idź i odpoczywaj, medalu za pracę w ciąży nikt Ci nie da. A po ciąży nie odpoczniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwq

Zapytaj i tyle. Po co się zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko

Powiedz o tym bólu kręgosłupa. Bez problemu powinien wypisać L4. I tak będzie coraz trudniej, ciężej także odpoczywaj, bo faktycznie po porodzie nie będzie już na to czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno da Ci zwolnienie z powodu bólu pleców i zmęczenia, nie miej żadnych wyrzutów sumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Ja wzięłam zwolnienie od tego miesiąca,ale pracuje jako pielęgniarka w domu opieki. Powiedziałam,że nie dam rady juz dzwigać i od razu wypisal zwolnienie. Tez jestem w 7 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc

Dziewczyno nie miej wyrzytow ja poszłam na l4 na pierwszej wizycie! I też sam od siebie nie dał i patrzył na mnie jak na młoda co się pracować nie chce nawet sugerował że wysiłek nie jest zły ja go miałam gdzieś zapytlakan czy dostanę l4 czy nie  mimo że czułam się fantastycznie i dał 

Zanim ktoś zacznie rzucać we mnie błotem dodam że w poprzedniej ciąży pracowałam  fizycznie i urodziłam przedwcześnie pod koniec 2 trymestru ciąży i przyszło mi pożegnać dziecko wtedy sobie obiecałam że nie będę pracować  chociażby się walilo i paliło w drugiej ciąży!! Tym bardziej że atmosfera w mojej pracy nie jest ciekawa i myślałam o zwolnieniu więc ciąża była dla mnie dobra nowina i nie żałuję że jestem w domu. Odpoczywam posprzątam poczytam.. 🙂 jestem spokojniejsza nie denerwuje się ucinam sobie drzemke gdy tylko mam ochotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikll

Jak coś się dzieje trzeba brać zwolnienie jak straciło się wcześniej ciążę też dają zwolnienie na całą ciążę żeby nie ryzykować, nie ma co narażać dziecka jak dźwigasz ciężkie rzeczy to lepiej jak będziesz w domu bo to niebezpieczne później cis się stanie o będziesz żałować , nic się nie stanie jak Cię nie będzie w pracy jak będziesz brać cały macierzyński i rodzicielski i tak nikt będzie Cię minimum rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×