Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewnianan

Jak manipulować mężczyznę seksem???

Polecane posty

Gość niepewnianan

Specjalnie taki tytul żeby więcej os weszło.

Chodzi o to że od kilku mc spotykam się ze świetnym meżczyzną. Stosuję na nim techniki uwodzenia i bez problemu go rozkochalam. Od kilku tyg uprawiamy seks. Poradniki uwodzenia radzą żeby męzczyzna nigdy nie wiedzial kiedy bedzie seks. Dodatkowo czasem kiedy on chce to trzeba odmówić. Dzięki temu mezczyzna sie nie znudzi i ciągle będzie sie o nas starac. Problem w tym że on mnie tak pociąga seksualnie że ja nie dam rady nie uprawiac seksu. Chce mi sie cały czas. Poza tym czasem jest tak że on przychodzi kiedy akurat jestem sama w domu i już wie ze na pewno bedzie seks skoro jestem sama :) Mam wtedy niby powiedziec że chodmy sie tylko poprzytulac? Troche bezsensu.

Dodam że inne rady z poradników uwodzenia świetnie działają wiec ta z manipulacją seksem też bedzie dobra tylko nie do konca wiem jak to stosowac. Jest moze jakas kobieta bardziej doswiadczona w tych sprawach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan

Dodam że wcześniej związek mi się rozpadł troche przez seks. Było za dużo i sie znudziliśmy. Teraz nie chce popełnic tego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po ile lat macie?

a jaki jest twoj cel tego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan

Ja 26 on 33 a celem jest małżeństwo bo jestem zakochana, on też i planujemy przyszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to czemu nim manipulujesz?

I juz po pol roku malzenstwo>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

manipulowania to dziecinada. zachowujesz się jak licealistka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o to by utrzymać go przy sobie, to najważniejszą rzeczą jest poczekać z seksem  tak by on zdążył się zaangażować emocjonalnie nim dojdzie do seksu, bo gdy dojdzie do seksu nim on się zacznie angażować to twoje szanse stają się marne.

Piszesz, że spotykacie się od kilku miesięcy, a seks uprawiacie od kilku tygodni, więc zakładam, że spotykaliście się na żywo nim doszło do seksu, a jeśli tak to jest szansa, że zdążył się zaangażować.

Jeśli zdążył się zaangażować, to nie widzę potrzeby grania w gierki typu raz mu dasz, a raz na jakiś czas odmówisz... to jest nic innego jak manipulowanie drugą osobą.

to się mija z celem. Jeżeli zdążył się zaangażować, to się nie znudzi, znudziłby się szybko gdyby się nie zaangażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan

Nie po pól roku.... W przyszłości, za jakiś czas. Teraz chcę tworzyć udany stały związek. Manipuluję tylko dlatego żeby go rozkochac. To nie manipulacja taka jak sobie myślicie. Po prostu techniki uwodzenia które świetnie sie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch
Przed chwilą, Gość gość napisał:

manipulowania to dziecinada. zachowujesz się jak licealistka 

 Masz 100% racji, co tu manipulować? skoro sie kochają to dać sobie upust aż pipka będzie trzeszczeć. Życie jest tylko jedno, i bardzo krótko trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz być prymitywna jeśli myślisz że seksem 5 razy dziennie zatrzymasz faceta na długo. Albo jego masz za prymitywa. Manipulacja zawsze kończy się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Musisz być prymitywna jeśli myślisz że seksem 5 razy dziennie zatrzymasz faceta na długo. Albo jego masz za prymitywa. Manipulacja zawsze kończy się źle.

Zgadzam się.

Sztuka uwodzenia działa na takie rzeczy jak pożądanie, ale nie sprawi, że ktoś się w autorce zakocha.

Żadna, nawet najlepsza gra manipulacyjna nie spowoduje, że ktoś się zakocha.

Dlatego ja uważam, że jeśli facet chce stałego związku i szuka miłości, to nie trzeba żadnych gierek by z autorką był na poważnie, ale jeśli szuka seksu, zabawy, to sztuka uwodzenia może pomóc w tym, że uda jej się go zatrzymać na dłużej, bo będzie ona w jego oczach uwodzicielska, będzie ją pożądać, ale  w żadnym razie nie spowoduje, że on ją zacznie kochać.

Wszystko zależy do faceta i tego czego szuka w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Musisz być prymitywna jeśli myślisz że seksem 5 razy dziennie zatrzymasz faceta na długo. Albo jego masz za prymitywa. Manipulacja zawsze kończy się źle.

Własnie o tym piszę że nie można czesto bo to znudzi męzczyzne i dlatego trzeba odmawiac czy uprawiac seks jeśli sie tego nie spodziewa. Tak radzą  poradniki.

Mówicie żeby nie manipulować ale.... wczesniejsze rady z poradników podrywu idealnie sie sprawdzily. Wszystko zadziałało i zaangazował sie, zakochał. Tak wiec jestem pewna ze manipulacja seksem też zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
2 minuty temu, Narodowy napisał:

Zgadzam się.

Sztuka uwodzenia działa na takie rzeczy jak pożądanie, ale nie sprawi, że ktoś się w autorce zakocha.

Żadna, nawet najlepsza gra manipulacyjna nie spowoduje, że ktoś się zakocha.

Dlatego ja uważam, że jeśli facet chce stałego związku i szuka miłości, to nie trzeba żadnych gierek by z autorką był na poważnie, ale jeśli szuka seksu, zabawy, to sztuka uwodzenia może pomóc w tym, że uda jej się go zatrzymać na dłużej, bo będzie ona w jego oczach uwodzicielska, będzie ją pożądać, ale  w żadnym razie nie spowoduje, że on ją zacznie kochać.

Wszystko zależy do faceta i tego czego szuka w życiu.

Tylko że on jest zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Narodowy napisał:

Zgadzam się.

Sztuka uwodzenia działa na takie rzeczy jak pożądanie, ale nie sprawi, że ktoś się w autorce zakocha.

Żadna, nawet najlepsza gra manipulacyjna nie spowoduje, że ktoś się zakocha.

Dlatego ja uważam, że jeśli facet chce stałego związku i szuka miłości, to nie trzeba żadnych gierek by z autorką był na poważnie, ale jeśli szuka seksu, zabawy, to sztuka uwodzenia może pomóc w tym, że uda jej się go zatrzymać na dłużej, bo będzie ona w jego oczach uwodzicielska, będzie ją pożądać, ale  w żadnym razie nie spowoduje, że on ją zacznie kochać.

Wszystko zależy do faceta i tego czego szuka w życiu.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość niepenianan napisał:

Tylko że on jest zakochany

A nie pomyślałaś, że zakochał się bo sam tego szukał w życiu? Wątpię by podziałało to na typ faceta roochacza, który ma we krwi skakanie z kwiatka na kwiatek. Jeśli on szuka miłości w życiu to żadne gierki nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowazmusu

nigdy bym nie chciała być z fecetem, który pozwala sobą manipulować, brr, obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan

Nic nie rozumiecie. On rozkochany juz jest, zaangazowany tez. Chodzi teraz tylko o to żeby sie nie znudzil a na to najlepiej dziala dawkowanie seksu. Wierze poradnikom po wszystko sie sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowazmusu

długo na tym nie zajedziesz, serio

 

a jak cie gość przejrzy, to cie kopnie w 4 litery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
2 minuty temu, Bezowa napisał:

A nie pomyślałaś, że zakochał się bo sam tego szukał w życiu? Wątpię by podziałało to na typ faceta roochacza, który ma we krwi skakanie z kwiatka na kwiatek. Jeśli on szuka miłości w życiu to żadne gierki nie są potrzebne.

To cię zdziwie bo on własnie takim typem był :D. Dlatego wiedziałam że zwykłym podrywem go nie uwiode tak zeby sie zakochał i zmienił swoje zycie. Tylko technikami manipulacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kumaty człowiek zresztą nie da się zmanipulowac nikomu więc ten twój chyba nie jest bystry zbyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
2 minuty temu, Gość synowazmusu napisał:

długo na tym nie zajedziesz, serio

 

a jak cie gość przejrzy, to cie kopnie w 4 litery 

Ale z czym mnie przejrzy? Nie znacie tych technik wiec nie wiecie o co chodzi. To normalne zachowanie typu nieodpisywanie na smsa. Jak przejrzy taka manipulacje? Mysli ze taka jestem w zachowaniu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kumaty człowiek zresztą nie da się zmanipulowac nikomu więc ten twój chyba nie jest bystry zbyt. 

Nie znacie tych technik wiec nie wiecie o co chodzi. Nie rozumiecie słowa manipulacja w kontekscie uwodzenia. Piszecie nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość niepenianan napisał:

Nic nie rozumiecie. On rozkochany juz jest, zaangazowany tez. Chodzi teraz tylko o to żeby sie nie znudzil a na to najlepiej dziala dawkowanie seksu. Wierze poradnikom po wszystko sie sprawdzilo

To ty głupia nic nie rozumiesz...

Jak jest zakochany to nie znudzi się seksem. Jak jesteś dla niego tylko dziewczyną od seksu - to wtedy się znudzi

skoro facet cię kocha, a ty jego (jak zakładam, może naiwnie...) to po cholerę ci te gierki?

Jeśli już jest zaangażowany i traktuje cię poważnie to odpuść sobie manipulowanie nim.

Czekanie z seksem pomaga ale na etapie w którym facet nie jest zaangażowany, a on jak sama piszesz już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowazmusu

ja akurat doskonale znam wszelkie manipulacje 🙂

przejrzy cie, czyli zobaczy, ze dawkujesz mu seks, by osiągnąć efekt

wtdaje mi się, ze to ty sama dalas się zmanipulować... tym poradnikom 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość niepenianan napisał:

Nie znacie tych technik wiec nie wiecie o co chodzi. Nie rozumiecie słowa manipulacja w kontekscie uwodzenia. Piszecie nie na temat

Skąd ty możesz wiedzieć co kto zna? Mnie byś nie nabrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
Przed chwilą, Narodowy napisał:

To ty głupia nic nie rozumiesz...

skoro facet cię kocha, a ty jego (jak zakładam, może naiwnie...) to po cholerę ci te gierki?

Jeśli już jest zaangażowany i traktuje cię poważnie to odpuść sobie manipulowanie nim.

Czekanie z seksem pomaga ale na etapie w którym facet nie jest zaangażowany, a on jak sama piszesz już jest.

A nie słyszałas o wypaleniu związku? Przecież to ma pomóc stworzyc długi i szczesliwy zwiazek. Gdybym nie stosowala gierek to seks uprawialibysmy codziennie kilka razy bo tak mam ochote ale załoze sie ze znudziloby sie szybko i po zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456

z tym odmawianiem seksu to troche słaby pomysł, wiele nieprzyjemnych chwil wyniknęło z takich zachowań w moim ostatnim związku.

a najgorszy był dzień, jak sądziłem że później później podziałąmy a tu patrze ona nagle idzie spać i dobranoc. Myślałem że mnie chój strzeli dosłownie. 

 

Nigdy więcej, wyobraź sobie sytuacje że jesteś napalona koleś robi ci minetke, a gdy już masz dojść on wstaje i wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepenianan
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skąd ty możesz wiedzieć co kto zna? Mnie byś nie nabrała.

Ale jak ja nabieram? Ze np nie zawsze miałam dla niego czas albo odpisuwałam z opoźnieniem czy czasem poszłam z kims innym na miasto niz z nim? To nabieranie? To własnie techniki które pomagaja zaangazowac mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość niepenianan napisał:

A nie słyszałas o wypaleniu związku? Przecież to ma pomóc stworzyc długi i szczesliwy zwiazek. Gdybym nie stosowala gierek to seks uprawialibysmy codziennie kilka razy bo tak mam ochote ale załoze sie ze znudziloby sie szybko i po zwiazku.

Wypalenie związku następuje najczęściej po co najmniej roku - kilku latach.

Na wypalenie się związku wpływa masa czynników, jak niezgodność charakterów, niedopasowanie seksualne, zdrady, kłamstwa... gierki manipulacyjne nie pomogą ci zapobiec wypalenia w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456

no ale autorka to tępa strzała i kiedyś dostanie "strzała" i tyle sie skończą jej gierki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×