Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość homosuperior2.0

jak bede takim wielkim skurrrrwysynem bede wygladal jak recydywa po 30tce bede jezdzil na te yt shore i upokarzal guwniarzykow

Polecane posty

Gość homosuperior2.0

idoli waszych dzieci tak jak teraz oni sa idolami dla co poniektorych niedojebow z mojego pokolenia, taki co teraz siedza na live yt shore w poznaniu siedzi ten amadeusz ferrari, jakis pasza i jakis randomek i ...a i na te donejty odpowiadaja przed chwila paszy sie cos nie spodobalo co donejtor napisal i do niego mowi ze niech przyjedzie wyzywa go na famemma 3 teraz niech przyjedzie to mu flaszke da za ...lanie, ja bede takim co bedzie przyjezdzal raczej by mnie nie wpuscili i tylko sie ponizyli mniej ale jak mnie wpuszcza to ja ich bede ponizac bezlitosnie, bede konczyl ich kariery, podejde pod brame w ciemnych okularach i powiem ze to mnie wolal kazal mi przyjechac flashke obiecal a jak mnie wpusci zakladam kominiare i mowie "co chcales sie napierrrrdalac?" a on ze zartowal a ja ze co zartowal zapraszal mnie i bedziemy sie napierrrrdalac a on ze no co pan a ja ze "co taki kozak teraz a jakby jakis szczypior przyjechal to by sie smial z niego a jakby rowny jemu tylko ciut mniejszy to by sie ...lal a ze zobaczyl wielkiego skrrrrwysyna co wyglada jak recydywa to ... zmiekla" bym go ponizal na kamerach na tym by sie nie skonczylo chwycil bym go za kark i zmuszal do walki, az by mnie takim starczym sparalizowanym ze strachu uderzeniem pisci popiescil wtedy bym go zmiazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Smakosz nie zesraj sie kaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dlaczego ostatnio  życzyłeś śmierci nymphette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homosuperior2.0

a koledzy by mu nie pomogli tylko by stali zesrrrrrrani pod sciana i zadnemu bym nie pozwolil wylaczyc strima potem byly by mnostwo shotow z ataku na ich baze jak dali sie we wlasnym domu ustawil po katach, a ja zyskalbym slawe niczym testoviron. kazdego bym ponizal po kolei wobec mnie byli by bezsilni nawet w trojke, skonczylbym ich kariery, zdyskredytowal na lata w ich lokalnych spolecznosciach, kanalami by zapierrrrdalalai po bliskim kontakcie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homosuperior2.0

siedza te kurrrrwy wypieknione wlosy zadbane ulozone koszulki gucci, luisz wito, kelvin klein, te kur''wy siedza i w telefon patrza sztywne mordy kurrwy je;;bane jak ... w klatce ale bym chcial wapsc do takich kurrrrew i ich zniszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oho, homosuperiorek znowu ma atak 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość homosuperior2.0 napisał:

 

Yyyy...  ( ͝סּ ͜ʖ͡סּ) Przepraszam ale czy u ciebie na chacie to wszyscy zdrowi? Czy przypadkiem ktoś nie praktykuje rozmnażania w zamkniętej puli genowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×