Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwazam,ze tak

Czy jako dziewica mam prawo tego wymagać?

Polecane posty

Gość uwazam,ze tak

Jestem absolutnie czysta, nie bylo zadnego seksu w moim wykonaniu. Tak postanowilam w wieku 12 lat i wytrwałam.

Ostatni pocalunek az 5 lat temu.Teraz poznałam kogos, kto wiaze ze mna powazniejsze plany.

Wiem, ze zalezy mu. Jednak...jest to facet, jakby nie było. Sam fakt, ze ma kilkanascie bab  na koncie mnie brzydzi, ale sa powody ktore jakos pozwola mi to przebolec

Tylko, ze nie wiem jak to powiedziec zeby uznal to za naturalne a najlepiej sam chcial : badania na hiv i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zerwij z tym roochaczem nieprawiczkiem i poszukają faceta który się szanuje i jest prawiczkiem. On Cię zdradzi tacy nigdy się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poszukaj prawiczka czystego tylko tacy potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Najbardziej naturalnie bedzie jak sama zrobisz takie wyniki i mu pokazesz :)

Jesli bystry to powinien zrobic to samo, jesli nie...to Ty sie zastanow jeszcze... :)

ew.mozecie pojsc razem,ale to moze popsuc nastroj. Bynajmniej ja bym nie chciala przechodzic z facetem wspolnie takiego stresu i formalnosci przed uniesieniem.

Wiec najnaturalniej odzielnnie tak po prostu dla uczciwosci.

Pozdrawiam i zycze by wszystko sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosz

Przynajmniej kùrwa. Nauczcie się w końcu znaczenia słów bynajmniej i przynajmniej bo to nie to samo 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limba

jak ma kilkanaście bab na koncie to pospolity kórfiasz a twoje miejsce na osi stabilizującej jego ego znajdzie się między pierwszą dwudziestką a początkiem nowej trzydziestki, będziesz prawdziwą  farciarą jak trafisz krągłą 20, chyba ze gośc zalicza numerycznie podstawą szesnastki, wtedy będziesz musiala poczekać az dobije do 31, wtedy rzuc mu się w ramiona... bez dwóch słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam,ze tak

Ale zabawne. Nie mówie, ze ma byc prawiczkiem, ale jesli ma na koncie kilkadziesiat partnerek w wieku 24 lat to zle o nim swiadczy i juz.

Skoro ja sie szanuje to mam prawo wymagac kogos podobnego i powiem szczerze, ze gdybym teraz spotkala lepszego chłopaka to tego bym zostawiła bez zalu. Zawsze chciałam kogos porzadnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No to szukaj porządnego a tego zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam,ze tak

Pomylilam sie. Kilkadziesiat, a nie kilkanascie.Kilkanascie to on ma w ciagu roku albo i mniej.

GoscMonika dziekuje bardzo, fajna rada 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do dziewicy pasuje prawiczek to doświadczonej koorwiarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość Nosz napisał:

Przynajmniej kùrwa. Nauczcie się w końcu znaczenia słów bynajmniej i przynajmniej bo to nie to samo 😑

Wiem jak uzywac tych slow i uzylam je jak najbardziej prawidlowo. Uspokoj sie. Po co klniesz, tym bardziej ze nie masz racji. Bynajmniej to partykula wzmacniajaca. Jak wyobrazasz sobie te zdanie ze slowem "przynajmniej" haha rozbawiles mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam,ze tak

Cały czas szukam. Ale jestem juz tym strasznie zmeczona. Prawie ze miałam 2 prawiczkow - ale obydwoje nie byli atrakcyjni ani interesujacy, wartosciowi. Szukali tylko okazji zeby zamoczyc.Co mi po prawiczku,którego zadna nie chce.Jakbym natrafiła na prawiczka, to tylko atrakcyjnego dla którego to wybór, jest uczuciowy ,szanuje kobiety i siebie, i ma tyle rozumu by w przyplywie pewnosci siebie po utracie nie szalec z innymi tylko zachowac wiernosc.Szczerze mowiac  gdy mialam chlopakow w wieku nastoletnim bylam nastawiona na to,ze hormony moga szalec i moze do tego dojsc i bylo mi to obojetne czy sa prawiczkami czy maja na koncie wiele partnerek,a nawet w pewnym wieku imponowalo mi to, uwazalam ze im wieksza ilosc kobiet to dobrze swiadczy o facecie i ze moze byc tez dobrym kochankiem.Ale teraz szukajac powaznego zwiazku i po tylu latach widzac jak silna mam wole nie zakocham sie w byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, mamy rok 2019 XXI wieku a nadal trafiają się oszołomy oceniające wartość drugiego człowieka przez pryzmat liczby partnerów seksualnych bądź obecność jakiegoś kawałka mięcha między nogami. I ty się dziwisz, iż nikogo znaleźć nie możesz. No z takim podejściem to daleko nie uciągniesz... Poza tym eyjaśnij co niby dziewictwo ma mieć do wymagań zrobienia testów na choroby weneryczne? Czyżby kobiety, które już utraciły dziewictwo, nie miały prawa wymagać od partnera poddania się badaniom, co? (͠≖ ͜ʖ͠≖)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam,ze tak

Oszolomy? Na razie to ty wykazujesz sie głupotą.

Za tym kawałkiem miecha idą też inne cechy, tak jak za uczynkami. Jasne ze czasem zdarzają sie odstepstwa, hipokryci itd ale i to mozna wykryc. Wystarczy chciec i miec troche rozumu ;).

Dla mnie to żadna przyjemność dotykać,całowac i kochac sie z facetem ktory przede mna mial wiele kobiet. To oznacza jedno - ma lekkie podejscie do tych spraw, bo ludzie wrazliwsi szanujacy swoje ciało nie pozwalają sie byle komu do siebie zbliżyć;

Seks traktuja jak intymnosc zarezerwowana dla zakochanych,a nie zwykla potrzebe fizjologiczna. Tacy ludzie sa pusci jak beben i nawet ognisty temperament ich nie usprawiedliwia. Jak ktos lubi seks i szanuje siebie, to moze sobie znalezc stalego partnera, chocby tylko do seksu wczesniej ustalajac kryteria (mniej rozczarowan wiec mniejszy licznik). Ja osobiscie czułabym sie jak smietnik, dajac dostep do siebie byle komu.

Musze kogos znac i kochac, choc po tylu latach raczej wchodzi w gre juz kalkulacja .

Moge byc z siebie dumna ,ze mam tak silna wole i nie jestem jak zwierze. Porownanie takie,bo zwierzeta nie mysla.Leca za instynktem.A czlowiek teoretycznie powinien myslec i madrze wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam,ze tak

Zapytalam,bo kolezanka mi powiedziala cos co mi sie nie spodobalo.Ja jako dziewica - nie korzystajaca z publicznych wc, dbajaca o higiene itp.- miałam niewielka szanse zeby sie zarazic.A obecny facet...ogromną. 

Sądze ze nawet nie musze robic badan, ale zrobie. Dla siebie i ewentualnie dla niego, zeby nie jeczał czy tam zle sie nie czuł, ze czegos wymagam.Uwazam ze to wrecz obowiazek  przed obcowaniem ze mną ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taka niepokalana a nic nie piszesz o ślubie? W jakiej sytuacji ma się odbyć en seks poprzedzony badaniami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam,ze tak

Ślub to moze i bedzie w przyszłosci, nigdzie nie napisałam że jestem wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość uwazam,ze tak napisał:

nigdzie nie napisałam że jestem wierząca

Dziewica pewnie też nie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeta msceńskiego powiatu

Magdaleno... Magdaleno...

Twoje usta wciąż się śmieją...

Magdaleno... Magdaleno...

Już na zawsze tylko że mną...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla

Powinnas sie zastanowic powaznie nad swoim wyborem- jest oczywiste, ze dla Ciebie powsciagliwosc seksualna to jest wazna pozytywna cecha, dla niego raczej nie. 

Mozna to porownac do zwiazku dwoch osob gdzie jedna uwielbia jedzenie, delikatesy, pasztety z gesich watrobek, wino, sery, kuchnie swiata, a druga jest wege, je wylacznie organiczne produkty roslinne, nie tyka alkoholu i ogolnie wszystko zdrowe. To sa dwa zupelne przeciwienstwa i trudno bedzie im razem harmonijnie zyc. 

Skoro dla Ciebie, Autorko, dziewictwo, czystosc sa wazniejsze niz przyjemnosci ciala (a do tego tak bardzo negatywnie oceniasz to drugie podejscie do tematu- mowisz ze Ci az niedobrze na sama mysl o takiej "rozpuscie"- przeciez jesli mial wiele partnerek to z pewnoscia uzywal prezerwatyw-chyba ze jest glupi jak wiadro gwozdzi) to bedzie Ci bardzo ciezko stworzyc dlugotrwala pozytywna relacje z kims takim. 

Szukaj prawika. Doswiadczonych zostaw kobietom ktore latwo to zaakceptuja i docenia doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę dla kogoś odmienność kulunarna jest przeszkodą w tworzeniu związku? Podobieństwa podobienstwami ale wymagania żeby partner jadl to co my to już przesada. Jeśli koniecznie musi być z takim facetem to niech mu powie wprost że chce badań i tyle. Jeśli ktoś ma odwagę bzykać się z kim popadnie to chyba to nie jest problemy zrobić badania? Zresztą mądry facet sam by wyszedł z czymś takim gdyby nie chciał sprzedać syfa kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek94

Sam jestem prawiczkiem. Każdy ma wady i zalety jak czytam teksty podkreślające jaka to ja czysta jestem to od razu sobie myślę, że kobieta od razu z sexem będzie czekać do ślubu albo bardzo długo. Byłem z dziewczyną przez 5,5 roku bez sexu, bo to była dziewica, która chciała czekać do ślubu. A ja głupi z miłości czekałem. Wmawialem sobie, jak kocham to poczekam. Rozstała się ze mną. Jaki z tego wniosek trzymać się z dala od kobiet, które nie chcą sexu np po 4 miesiącach chodzenia widocznie nie są na tyle zainteresowane facetem, żeby się z nim kochać. A inteligentny facet powinien taką zostawić, a nie rozbrajać ją jak bombę.  

To że twój facet miał kilkanaście bab w ciągu roku o niczym nie świadczy. Możliwe, że ma dosyć biegania i chce się ustatkować. Możliwe, że jesteś kolejną na  jego liście. Można sobie gdybać. Masz prawo wymagać aby zrobil badania. Powinnaś wsadzić sobie w buty te złote rady. " Zostaw go, on się nie zmieni" a co one/oni mogą wiedzieć. Bazują jedynie na statystykach. Nie wiedzą, co się wydarzy. 

 

Na prawictwo polecam taniec latynowski w parze. Zamiast szukać aby koniecznie zamoczyć, co może skończyć się chorób sokiem to polecam taniec. Nie ma nic lepsze niż taniec latynowski i ta relacja z partnerką w tańcu. 

Pozdrawiam. A. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek94

Choróbskiem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość uwazam,ze tak napisał:

Jestem absolutnie czysta, nie bylo zadnego seksu w moim wykonaniu. Tak postanowilam w wieku 12 lat i wytrwałam.

Ostatni pocalunek az 5 lat temu.Teraz poznałam kogos, kto wiaze ze mna powazniejsze plany.

Wiem, ze zalezy mu. Jednak...jest to facet, jakby nie było. Sam fakt, ze ma kilkanascie bab  na koncie mnie brzydzi, ale sa powody ktore jakos pozwola mi to przebolec

Tylko, ze nie wiem jak to powiedziec zeby uznal to za naturalne a najlepiej sam chcial : badania na hiv i inne.

Jak najbardziej. Coby było uczciwie oboje zróbcie komplet badań i tyle. Hiv można się zarazić nie tylko przez seks. Powiedz mu to w trybie oznajmującym i tyle. A jak nie będzie chciał? Niech spada na drzewo banany prostować.

Aczkolwiek nie wiem czy to dobry pomysł wiązać się z kimś kogo historia Cię brzydzi.

(abstra...ę od tego że mężczyźni często mocno zawyżają liczbę swoich partnerek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek94

Jeśli nie zmienisz swojego myślenia, że ciebie brzydzi to nie sensu z nim sie wiązać. Nie możesz widzieć w nim kogoś gorszego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll

sredniowiecze to jest myslec ze przeszlosc nie ksztaltuje osobowosci i wyborow czlowieka

oczywiscie ze ksztaltuje

Rozwiazlosc seksualna wiele mowi o ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak to bym od razu podziękował za taką kłodę jak autorka, która nie ma normalnych ludzkich potrzeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężko będziesz miała znaleźć przystojnego, niewierzącego prawiczka. Może rozejrzyj się po prostu za porządnym facetem z małym przebiegiem, przecież nie musisz mieć dziewica. Tak swoją drogą, jesteś dumna, że masz silną wolę? Ja bym powiedziała, że raczej jesteś oziębła, albo się jeszcze tak naprawdę nie zakochałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Nosz napisał:

Przynajmniej kùrwa. Nauczcie się w końcu znaczenia słów bynajmniej i przynajmniej bo to nie to samo 😑

Monika dobrze użyła tego słowa. Wzmocniła zaprzeczenie, a nie podkreśliła minimum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×