Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
inspiracja

Kup ten dziennik

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość zaqaz napisał:

Tam był jeszcze jakiś facet zaproszony? Po kiego on poszedł na event Urban Decay? 

Ten drugi facet, to był jakiś makijażysta. Wątpię żeby Darek miał coś wspólnego z makijażem.

Gość Gosx gosc

Widzialyscie outfity jakie wybrala dla Kaski? Masakra

Gość gość
Dnia 27.02.2019 o 18:00, Gość zaqaz napisał:

Tam był jeszcze jakiś facet zaproszony? Po kiego on poszedł na event Urban Decay? 

Bo nie chce zostawać sam z dzieckiem, którym nie umie zająć się dłużej niż 5 minut. Po 5 minutach już w panice drze się, żeby Karolina wzięła małą, co się zwykle wiąże z tym, że Karo musi rzucić w połowie coś, co akurat robi. Ojciec roku po prostu. Cała tajemnica jego obecności na evencie UD. 

Dnia 27.02.2019 o 18:00, Gość zaqaz napisał:

Karolina mowila, ze nie lubi chodzic sama i ogolnie teraz boi sie zatloczonych miejsc. Kiedys chodzila na koncerty, teraz sie boi ludzi. Kiedys byla anonimowa, teraz gwiazda nie jest ale pewnie ktos ja rozpoznaje i sie przypatruje itp.

Gość Gosc

Dg jest mlodszy od Luci to prawda??

Gość kasie

pamięta ktoś jak nazywał się filmik w którym pewna makeup artist zrobiła na twarzy Emeczki istną masakrę? byl to makijaż na lato...szukałam na YT, ale chyba usunęła. A tak nam kłamała, że jej się podoba!

Gość A.....
23 godziny temu, inspiracja napisał:

Karolina mowila, ze nie lubi chodzic sama i ogolnie teraz boi sie zatloczonych miejsc. Kiedys chodzila na koncerty, teraz sie boi ludzi. Kiedys byla anonimowa, teraz gwiazda nie jest ale pewnie ktos ja rozpoznaje i sie przypatruje itp.

Karo jest   rozpoznawana  w Wawie  i rzeczywiście  oblegana przez piszczace  malolaty przy byle  zakupach.  Fobia społeczna  wpelni  uzasadniona.  Bardzo miła prywatnie, wręcz skromna .Moja była sąsiadka z Mokotwa. 

Dbają o prywatność  swoją i dziecka,  to się  chwali. 

Gość gość

Heh, jeszcze nie tak dawno ktoś tu pisał, że pracuje w sklepie, w którym Rajtuzy robią zakupy. I że K. jest zarozumiała i nawet dzień dobry nie powie, za to Darek jest miły i uśmiechnięty do ludzi. To zdecydujcie się w końcu, jaka ona jest :D

Gość gość

Wierzę, że może być czasem tak, że chichrajace małolaty za nią chodzą po ulicy, ale bez przesady. Kilka razy widziałam ją w centrum Warszawy, czy to na ulicy, czy w galerii handlowej i nigdy nie była oblegana. Zdecydowana większość dorosłych ludzi nie ma pojęcia kim ona jest, więc jeśli rzeczywiście źle znosi bycie wśród tłumów, które ją nagabuja, to tym lepiej dla niej i jej córki. Co do charakteru nie będę gdybac, bo nie miałam z nią osobistego kontaktu. 

Gość Gosc

Czy widzialyscie na łobuzach ten makijaż weselny na koleżance w wykonaniu Karlosa?! To przecież jakaś masakra!!!!

Gość ...
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czy widzialyscie na łobuzach ten makijaż weselny na koleżance w wykonaniu Karlosa?! To przecież jakaś masakra!!!!

Hahahah właśnie miałam o tym pisać. Tak jak ona umalowała tą koleżankę to ja malowałam się w szkole średniej jakieś 18 lat temu 😂 Beauty Guru od siedmiu boleści 🤦‍♀️

Gość Gość
2 godziny temu, Gość A..... napisał:

Karo jest   rozpoznawana  w Wawie  i rzeczywiście  oblegana przez piszczace  malolaty przy byle  zakupach.  Fobia społeczna  wpelni  uzasadniona.  Bardzo miła prywatnie, wręcz skromna .Moja była sąsiadka z Mokotwa. 

Dbają o prywatność  swoją i dziecka,  to się  chwali. 

Też ją bardzo lubię. 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Też ją bardzo lubię. 

Znasz ją? 

14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

ktory to film ?! musze zobaczyc koniecznie...:p 

Gość Gość
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Znasz ją? 

Tak. Dla mnie to przesympatyczna i ciepła dziewczyna. Dla mnie jedna z nielicznych normalnych jutuberek. 

Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak. Dla mnie to przesympatyczna i ciepła dziewczyna. Dla mnie jedna z nielicznych normalnych jutuberek. 

A ja uważam, że Brad Pitt ma super poczucie humoru i jest bardzo miły. Wiem, bo tak się składa, że go znam. Te wszystkie koleżanki i znajome youtuberek przychodzące na ich wątki na kafe żeby powiedzieć obcym ludziom jakie są naprawdę... Beczka śmiechu po prostu. 

Gość Gosc

Filmik z wieczorna rutyna niezbyt apetycznie wypadł... zwłaszcza zbliżenia na stopy 😖

Gość Ghg

Znam jej stopy, też nie były zadowolone z pokazywania ich na kamerze. Planuja ja pozwać

Gość Hej

Matkoo ten film spod prysznica, czy ona ma jakieś granice?

Gość Qwer

Wczoraj pod filmem o makijażu z TKmaxx było dużo komentarzy o tym, że jej się nie chciało nawet szukać, że wybrała złe kolory i teraz marudzi oraz, że nie robi najlepszych makijazy. Weszłam dzisiaj z ciekawości i już tych komentarzy nie ma 😂 kogo ona oszukuje? Każdy widzi jak jest - bierze byle co bez czytania i wielce oburzona, że kolor nie pasuje.

Gość aaa

Dokladnie, nawet kolorów nie sprawdzala tylko brala jak leci nawet nie czytajac dokladnie czy to podklad czy baza czy korektor czy puder.Niesamowite z jaka latwoscia wywala sie tyle kasy w błoto

Gość Hania

Dam Hani do zabawy? Balbina to Hania?

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Hania napisał:

Dam Hani do zabawy? Balbina to Hania?

Nie, Hania to dziecko koleżanki. Co to za różnica jak ma córka Karoliny na imię? Niby tak ją męczy popularność, tak boi się tłumów, a sama kreuje się na jakąś gwiazdę, która stworzyła nawet dziecku pseudonim w ramach chronienia prywatności. Wtf

Gość Gosc

czy to prawda ze DG jest rok mlodszy od Luki Andziaksa?? 😉 niezle 

Gość Upp

Up

Gość gość

Dzis dodała mierzymy z Zary. Ta ostatnia spódnica, to jedyna rzecz w której wyglada normalnie i zgrabnie, ale jej się oczywiście nie podoba. Szkoda słów do tej raszpli. 

Gość Gościniec
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Dzis dodała mierzymy z Zary. Ta ostatnia spódnica, to jedyna rzecz w której wyglada normalnie i zgrabnie, ale jej się oczywiście nie podoba. Szkoda słów do tej raszpli. 

Dokładnie to samo pomyślałam. W tej pierwszej białej ...ence widać że talii nie ma a wygina się jak nie wiem co, na cyckach się rozchodzi i na tłustej szyji. Ale przynajmniej się przyznała że zamawia L

Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Sama jesteś raszpla i mamzela.

Gość XLL

Ej to jakiś żart ta baba ma XL 

Gość Umpaumpa

L w zarze sa duże ,

Ja się dziwie ,ze ona wielce zaskoczona ile co kosztuje w zarze ,sama rzekomo zamówiła rzeczy a gada o tych cenach jakby nie wiedziała za ile zamawia a druga sprawa tyle ładnych rzeczy jest w zarze a ona jak jakieś bezguście zamówiła co do jej sylwetki nie pasuje.tylko ta spodnica kolorowa jej pasuje a kwiczy nad dżinsami jakie to świetne a nie pokazała jak leżą w pasie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się