Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katarzynaMO

czy istnieje pralka idealna???

Polecane posty

Moja pralka właśnie zakończyła swój żywot. To był najgorszy zakup ever!!! Na całe szczęście dla producenta nie pamiętam nazwy a jestem w domu i nie mogę sprawdzić, bo by tu miał taki negatywny elaborat, że zapamiętał by go do śmierci! Po spędzeniu miliona godzin w internecie wybrałam wstępnie Kernau KFWM 8563144 IA . Czy ktoś z Was posiada ten model? Dla mnie najważniejszym kryterium jest pojemność, bo moje dzieci produkują pranie w zastraszającym tempie:/ Będę wdzięczna za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pierwsze slysze. Nie kupuje rzeczy no name o ktorych nikt nie slyszal. Patrze na marke, funkcje,pojemnosc,czas prania, funkcje suszenia i opinie w necie. Aktualnie mamy hotpoint pralko suszarke, zaladunek 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mikrofale z tej firmy i jestem z niej mega zadowolona. Dlatego własnie między innymi rozważam zakup tej pralki. Też wcześniej nie słyszałam o tej firmie. Ale widzę że nie ma w internecie opinii o ich pralkach, więc szukam tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Miele mam taka pralkę i nie wiem co to awaria/ gwarancja 25 lat / serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość NOVA napisał:

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

bez jaj.... jest tu jakiś ADMIN??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsa

Jestem wierna boschowi i ten sprzęt mnie nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłam że sprzęt agd zwłaszcza pralki coraz szybciej się psuje, właściwie zaraz po gwarancji zaczynaja sie jakies kłopoty a naprawa jest coraz droższa dlatego kiedy moja pralka odmówiła posłuszeństwa zdecydowałam sie na zakup używanej pralki w Komisie Technicznym Wrocław Działa bardzo fajnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aegaeg

z pralka nie pomoge, ale mam czajnik firmy AEG i tak sobie mysle wlasnie, ze na poczatku roku minelo juz 7 lat (!) jak go kupilam i nadal dziala, jestem pod wrazeniem, a uzywany byl naprawde DUZO. wiec i moze pralki maja wytrzymale? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Jak pralka to tylko od LG ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Idealną ciężko znaleźć, poczytałam opinie w internecie a potem rundka po marketach czy jest i jaka cena. Najlepiej w neonecie wypadała i kupiłam swoją 9-cio kilogramowa aby się nie męczyć, bo wcześniejsza 5kg mieściła i trzeba było sie prań narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froodie

ja aktualnie mam 5kg, widze, że to za mało, nawet jakiegoś większego koca się nie da wyprać. Podoba mi się electrolux perfect care, tylko jeszcze nie wiem który model dokłądnie, warto brać taką z parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miele

Nic nie pierze i nie miele tak jak pralka firmy MIELE i taki sam młynek i expres do kawy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Ja może nie w temacie, ale polecam zakup kartonów i materiałów opakowaniowych na ekartony.pl lub stacjonarnie w oddziale Less Mess Storage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×