Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hejter_999

jabłko papaja awokado sok z pomarańczy i inne

Polecane posty

Gość Ter

Wartościowy komentarz z poprzedniego tematu:

"Wiecie co, teraz juz wszysyko jest dla mnie jasne. Dziekuje osobom, ktore mi odpisaly jak to bylo z jej jelitami. Skoro to w jelicie to byly polipy, to nie ma to nic wspolnego z rakiem. Nie kazda zmiana, narosl itd. to cos groznego jak przedstawia to AIA!! Ja mam mnostwo znamion, ktore rownie dobrze moglabym nazywac nowotworami, ale to nie znaczy ze mam raka!! To co ona robi to jest jakies wyolbrzymianie lagodnych zmian. Owszem, gdyby nie usunela tego w jelitach w pore, to moglo to sie zezlosliwic, ale na boga papaji i mango, to jest wszysyko bajka krecona na wspolczuciu i traumie z dziecinstwa! Moje wspolczucie w tym momencie sie skonczylo. Sorry, ale nie ma mojej zgody na promowanie antynowotworowych sztuczek, kiedy w istocie nie ma sie nowotworu. To jest to samo co robi Lockman - wmawianie ludziom nieprawdy. Z ta roznica, ze on ma trupy na koncie.

Co do sponsorowanych filmow - miala takie, a na pewno 1, gdzie poleca 3 lub 5 rzeczy ktore kazdy powinien miec - cos w tym stylu. Jest w tym filmie pokazana jakas torba od polskiej firmy. Taka na zakupy, cos jak torby cargo. Jest rowniez info, ze film sponsorowany. Ogladam ja od niedawna i na ten film nacielam sie bardzo szybko, takze pewnie ma wiecej sponsorowanych filmow. Zreszta jak ludzie wplacaja jej kase na patronite, to moze nie musi miec az tylu filmow za pieniadze - tak to wyglada u innych tworcow. Po drugie co ona moze zareklamowac? Nasuwaja mi sie jedynie rzeczy zwiazane z biznesem funeralnym, ale nie chce leciec z chamówą. Dopowiedzcie sobie sami.

Co do trollow i obronczyn - macie takie samo prawo bronic jej, jak my dyskutowac o jej szkodliwosci. Jak nie pasuje ten watek to zalozcie wlasny, a najlepiej stworzcie ruch dla ucisnionych frutarian, gnebionych i przesladowanych przez zwolennikow kebaba. Parafrazujac znanego guru i bozka - moze AIA z mezem i Lockmanem przeleja wam kilka tysiecy dolarow. Peace and love!"

Gość gość

pudelek.pl/ artykul/141342/ polska_youtuberka_wyjechala_na_kostaryke_zeby_wyleczyc_raka_woda_internauci_to_sekta/

grubo

Gość ffff
21 godzin temu, Gość Sultan napisał:

Bedziesz zamieszczala tez przepisy na zielone koktajle?

dla Ciebie mogę 🙂 

Gość Gosc

Kozaczek, pudelek, ale wstyd, zapadłabym się pod ziemię. Owocowa przyjmie to pewnie za komplement

Uważam, że niemoralne jest śmianie się z tragedii tej dziewczyny, bo tak to trzeba nazwać. Dziewczątko bez wiedzy, omotane sekciarskimi ...yzmami, toksyczny partner, zero umiejętności racjonalnego myślenia, krytykuje wszystko i wszystkich. Dziewczyna jest zmanipulowana, wygłodzona. To nie są żarty, ona ma 2 dzieci. Oglądacie spektakl samozagłady, to nie jest zabawne. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować