Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna żona

Dzisiaj się dowiedziałam że moja jedyna miłość się rozwodzi

Polecane posty

Gość Samotna żona

Wciąż wspominam moja pierwsza i chyba prawdziwa miłość, po tylu latach zdałam sobie sprawę że go wciąż kocham, i to też jest przyczyną mojego nieudanego małżeństwa. Dzisiaj dowiedziałam się że on się rozwodzi. Gdy się po latach spotkalismy wciąż iskrzylo.... Wystarszyłam się bo on miał żonę ja męża i oboje nieudane małżeństwa a on sam mnie wtedy szukał i zaprosił po latach na kawe.... Było to 2 lata temu... Czasem go widuje ale nie pozostawiam mu wtedy złudzeń że się nie rozwiodę...a teraz jestem w separacji....jestem głupia i nie zasługuje na niego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zasługujesz, widocznie tak miało być  prawdziwa miłość jak widać zawsze zwycięży. Walcz o swoje szczęście bo naprawdę warto. Ja bym dała naprawdę wiele żeby u mnie się też tak wydarzyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna żona

To skomplikowane, bo jemu teraz powiodło się i stał się właścicielem dobrze prosperujacej firmy  i nie chce żeby pomyślał że poleciałam na kasę... Przecież mówiłam mu ze się nie rozwiodę. 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powoli zbliż się do niego. Na pewno on też tego chce jeśli dalej Cię kocha to nie pomyśli w ten sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jak chcesz wiedzieć czy warto zaprosić go na spotkanie, i czy będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×