Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznana xd

Mój pierwszy raz i nie czułam nic

Polecane posty

Hej miałam wczoraj swój pierwy raz i trochę się martwię ponieważ na początku czułam ból a później już nic zero jak by wogóle nie było seksu 

Krew poleciała i wogóle ale nic nie czuła żadnej przyjemności ani bólu

Dlatego się trochę boję czemu tak jest czy za drugim razem będę już coś czuła czy co?!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw

Pewnie ma małego chudego pisiorka :( Też tak miałam,usiadłam na faceta i nic nie czułam... masakra. Teraz mam normalnego faceta i mówi,że jestem mega ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

No tak masz rację może facet poprostu miał za małego;( nic nie zrobisz. Jak jesteś ciekawa jak prawdziwy wygląda daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercik Eskpercik

bardzo często tak jest, więc niczym nie musisz się przejmować. Emocje związane z pierwszym razem, nawet małym krwawieniem, czasami bólem a nawet tym, że twoja pochwa dotąd nie miała jeszcze penisa w sobie powodują, że bardzo często nie czujesz nic. Poza tym w ogóle są także takie kobiety, które osiągają orgazm tylko przez pobudzanie żołędzia łechtaczki i u ciebie też tak może być. Nie słuchaj innych, poczekaj aż się błonka wygoi (około tydzień) i próbujcie. Jeśli osiągałaś orgazmy wcześniej przez pieszczoty ręką albo oralne niech chłopak doprowadzi cię do skraju orgazmu i dopiero wejdzie w ciebie jak będziesz bardzo blisko orgazmu. Taka podwójna stymulacja daje najlepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Nie dołucjie jej! To był twój pierwszy raz pewnie jeszcze jesteś w lekkim szoku. Drugi trzeci raz będzie już inny spokojnie głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Super żona chcesz popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Bercik Eskpercik napisał:

bardzo często tak jest, więc niczym nie musisz się przejmować. Emocje związane z pierwszym razem, nawet małym krwawieniem, czasami bólem a nawet tym, że twoja pochwa dotąd nie miała jeszcze penisa w sobie powodują, że bardzo często nie czujesz nic. Poza tym w ogóle są także takie kobiety, które osiągają orgazm tylko przez pobudzanie żołędzia łechtaczki i u ciebie też tak może być. Nie słuchaj innych, poczekaj aż się błonka wygoi (około tydzień) i próbujcie. Jeśli osiągałaś orgazmy wcześniej przez pieszczoty ręką albo oralne niech chłopak doprowadzi cię do skraju orgazmu i dopiero wejdzie w ciebie jak będziesz bardzo blisko orgazmu. Taka podwójna stymulacja daje najlepsze efekty

Dziękuję 

Spróbuję jeszcze raz i zobaczę. 

A jeżeli naprawdę jest tak że coś poczuje przy mietoszeniu łechtaczką to jak to zmienić aby dostać orgazmy w tradycyjny sposób? 

Bardzo bym chciał normalnie dostać orgazmu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jest zawsze trudny - oczekiwani przerastają przeżycia, potem będzie lepiej

 Czy onanizowaniem się byłas przygotowana do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, sabaryta napisał:

Pierwszy raz jest zawsze trudny - oczekiwani przerastają przeżycia, potem będzie lepiej

 Czy onanizowaniem się byłas przygotowana do tego?

 Byłam bo bardzo tego chciałam 

Na początku naszego związku to były takie jakby stosunki znaczy to nawet nie były stosunki bo poprostu leżał na mnie i się ruszał i wtedy coś czułam a przy prawdziwym stosunku no poprostu nic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sabaryta napisał:

Myślę, że nie jesteś do końca rozbudzona seksualnie  

 W sensie jakim? 

Przepraszam ale nie rozumiem jezcze tego co do mnie piszecie wkońcu jeszcze nie mam nawet 17 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pedalski_Głosik napisał:

Rozkręcisz się po jakimś czasie.

Jejku no mam taką nadziej 

Bo bardzo się boję że za tym 3 lub 4 razem będzie tak samo że nic nie będę czuła 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcisz się będzie lepiej... To przecież pierwszy raz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
7 godzin temu, Nieznana xd napisał:

Jejku no mam taką nadziej 

Bo bardzo się boję że za tym 3 lub 4 razem będzie tak samo że nic nie będę czuła 

 

Jakie penisa ma chlopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka

nie przejmuj się  mój pierwszy raz też taki był  szybko czułam ból i zero przyjemności, satysfakcja z seksu przyjdzie nie przejmuj się ale wiele też zależy od partnera czy będzie chciał ci dać rozkosz  czy tylko siebie zaspokoić, dam ci radę poszukaj sobie troszke starszego faceta to zrozumiesz co to dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witalia

Pierwszy raz to jak zabawa w doktora, trzeba sprawdzić do czego sprzętu używać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Mania

ja jestem "dziewczyna łechtaczkowa" i tak już jest. Od dawna masturbowałam się pocierając łechtaczkę i teraz, gdy uprawiam seks z facetami też się nic nie zmieniło.  Lubię seks dopochwowy z racji na emocje, poczucie, że mojego ukochanego mam w sobie i jego sperma jest we mnie. Ale nigdy tą drogą nie osiągam orgazmu i mój partner wie, że musi pieścić mój guziczek i robi to. W niczym nam to nie przeszkadza jemu też. Zawsze są długie pieszczoty i mój pierwszy orgazm przed potem ew. seks i jego wytrysk - jeśli chce to moich ustach, jeśli chce to w pochwie a potem drugi raz pieszczoty i drugi raz mój orgazm i jak ma ochotę to cały ten cykl powtarzamy albo dodajemy jeszcze coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×