Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fc1313

Czy jemu chodzi tylko o seks czy coś wiecej

Polecane posty

Witam, może ktoś mi odpowie czy dla niego ważny jest tylko seks. A więc jestem mężatką, ale wdalam się w romans z moim przełożonym. Zawsze był dla mnie miły i dobry chociaż w pracy uchodzi za tyrana. Po imprezie firmowej na której dobrze się że sobą bawiliśmy zaczął do nie pisać wiadomosci. Na początku odbierałam to jako żarty. Z czasem pisaliśmy o wszystkim, nikt mnie mojego otoczenia nie wie tyle o mnie co on. Po dwóch moich odpowiedziach potrafi wyczuć mój nastrój.  Zdecydowaliśmy się na seks, ja zaznaczylam że to tylko ma być zabawa. Po pierwszym razie napisał, że było wspaniale i nie chce tego kończyć. Chodziliśmy razem na siłownię,  piszemy codziennie , pisze mi że jestem inteligentna,  piękna, wspaniała że uwielbia jak się uśmiecham, kiedy źle się czułam w pracy i wyszłam wcześniej od razu pisał jak się czuje i czy potrzebuje więcej wolnego.. Jak przyjeżdżam do niego na seks zawsze na stole jest przygotowane do jedzenia to co lubie. Po numerku prosi żebym z nim chociaż chwilę została, oglądamy wtedy przytulani tv, rozmawiamy o pracy i życiu. W pracy zachowujemy się jak przed rozpoczeciem romansu.  Nie wiem jak mam to wszystko odebrać. Już na początku umówiliśmy się że to jest tajemnicą, że mamy za dużo do stracenia. Na początku mi powiedział że będzie wszystko dobrze jak nie będę chciała czegoś więcej. Ale znaki które on mi daje mogą świadczyć że on chce czegoś więcej? Czy to tylko seks? Nie chcem żeby traktował mnie jak obiekt seksualny, że jak ma ochotę to przyjadę na numerek. To nie jest tak że tylko on ma z tego korzyść,  ponieważ mi też jest z nim bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu

jako mężatka seks z innym uwazasz za zabawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie chcem, i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Masz męża i zdradzasz go? Jesteś prosta. .     .  Pamiętaj karma wraca i ciekawe jak ty się poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekonasz się tak naprawdę gdy odejdziesz od męża. Piszesz że nie chcesz żeby Cie traktował jak obiekt seksualny a tak właśnie robi :) Nie znam Ciebie i ciężko  jest ocenić sytuacje ale z tego co piszesz jego komplementy typu ,,jesteś inteligenta''  są raczej puste gdyż nie zauważasz ze traktuje Cb przedmiotowo, bo na dobrą sprawę - nie chce ci sprawiać przykrości ale jego bliska znajomość z Tobą, okraszona troską i obiadkiem na stole i tak wychodzi mu taniej niż korzystanie z usług prostytutki z którą i tak pewnie chciałby pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miej w sobie tą resztkę godności, (choć wiem, że ciężko pisać o jakiejkolwiek godności w twoim przypadku 😉) i odejdź od męża, daj mu szansę na znalezienie kobiety która będzie go kochała.

Chyba na to minimum cię jeszcze stać, prawda? Czy zamierzasz całe życie myśleć tylko o własnej du'pie? Może mężowi też wypadałoby dać szanse na szczęście i się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pablod napisał:

 ,,jesteś inteligenta'' 

Inteligentna* literówka się wkradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjaa
9 godzin temu, Gość gość napisał:

nie chcem, i wszystko jasne

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luositoye

W tym co napisałaś nic nie świadczy o tym, że wasza relacja wykracza poza sferę erotyczną. Przygotowuje jedzenie,  bo taki jest. Też miałam takiego kochanka "zadaniowca" robił tak samo, a między nami był tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Autorko i po co ci to? Gdy zostawiłabys meza to z tym nowym bylabys szczesliwa po pewnym czasie ? Pozniej ciebie by zdradzal ten koleś. On rodziny nie zostawi, faceci inaczej mysla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On jest wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jest wolny, ma rodzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Obys nie skonczyla tak:maz dowie sie o zdradzie i kopniak na rozped, z pracy dostaniesz wilczy bilet, bo po co mu taka kobieta, ktora moze narobic klopotu i zepsuc reputacje. Jak juz przestaniesz go rajcowac, jako swieze miesko, to marnie mozesz skonczyc. Wez dziewczyno i przerwij ten chocholi taniec. Potrzebujesz komplikacji w zyciu dla kilku godzin w tygodniu?Tym bardziej, ze ma rodzine, ma stanowisko i taka kobieta jest potrzebna ,by podniesc jego ego na chwile. Zle robisz, bo klopoty czekaja juz na ciebie w progu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja chcesz wiedzieć jakie ma wobec Ciebie intencje, co o Tobie myśli, co czuje, czy może być z tego prawdziwy związek, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×