Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość izabella

No i co łyso wam hejterzy, tyle dobrego ostatnio uczyniłą zbiórka na WOSP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka
3 godziny temu, Gość izabella napisał:

No i co łyso wam hejterzy, tyle dobrego ostatnio uczyniłą zbiórka na WOSP!

Strasznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia ‎24‎.‎01‎.‎2019 o 22:30, Gość Jaka napisał:

Strasznie 🙂

Czy my tak naprawdę hejtowaliśmy?

Wyrażaliśmy własne zdanie, każdy ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia ‎24‎.‎01‎.‎2019 o 19:22, Gość izabella napisał:

No i co łyso wam hejterzy, tyle dobrego ostatnio uczyniłą zbiórka na WOSP!

Chwała jej. Mam nadzieję, że ta akcja nie służyła zbiciu przez nią milionów i pieniądze rzeczywiście poszły na szczytny cel.

A że się rozreklamowała gdzie się da, to już zupełnie inna bajka. Mam rację?

 

A tak w ogóle, to co tam słychać u pani mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca
Dnia ‎23‎.‎01‎.‎2019 o 23:45, Marbor napisał:

A co tu taka cisza?

Może ludzie się już boją....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dawno nie było zadnego wątku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoopp

A mnie w sumie zastanawia jedno. Skoro jej tak nie lubicie to po co ją obserwujecie? Boli was,że zarabia na segregatorach i wydaje książkę kucharska? No i co z tego? Znalazła sposób na biznes,ciemny lud to kupuje i super dla niej. Każdy chciałby się wzbogacić na ...ach. Nie jestem jej fanką ale nie przeszkadza mi jej działalność. Nie rozumiem po co.te hejty,macie aż tak nudne życie,że jedyne co robicie to sprawdzanie co nowego dodała? A zauważyć,że nie ważne co doda to i tak spotyka się z hejtem. Zajmijcie się lepiej sobą i swoim pomysłem na zarabianiu na ciemniakach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoopp

Ehh.. słownik

*A zauważyłam 

**No i nie wiem co złego jest w słowie idio..tach skoro kafe to ocenzurowała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It girl
Dnia 26.01.2019 o 01:50, Gość obca napisał:

Może ludzie się już boją....

 

Po prostu się ludziom znudziła. Albo przenieśli się gdzie indziej 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
16 godzin temu, Gość Hoopp napisał:

A mnie w sumie zastanawia jedno. Skoro jej tak nie lubicie to po co ją obserwujecie? Boli was,że zarabia na segregatorach i wydaje książkę kucharska? No i co z tego? Znalazła sposób na biznes,ciemny lud to kupuje i super dla niej. Każdy chciałby się wzbogacić na ...ach. Nie jestem jej fanką ale nie przeszkadza mi jej działalność. Nie rozumiem po co.te hejty,macie aż tak nudne życie,że jedyne co robicie to sprawdzanie co nowego dodała? A zauważyć,że nie ważne co doda to i tak spotyka się z hejtem. Zajmijcie się lepiej sobą i swoim pomysłem na zarabianiu na ciemniakach. 

Zgadzam się, ja jej nie obserwuję. I masz rację- znalazła sposób na biznes i to bardzo dobry, zarabia na ciemniakach, mi to nie przeszkadza. Każdy zapewne chciałby mieć taką kasę na idio….tach.

Mnie tylko drażni, że ona nazywa się ginekologiem, nie będąc nim. To oszukiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Na kafeterii taka cisza bo wszyscy na facebooku są na grupie. Prawie 2000 osób już jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość maja napisał:

Na kafeterii taka cisza bo wszyscy na facebooku są na grupie. Prawie 2000 osób już jest. 

to szuraj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari

Tylko jak znaleźć tą grupę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfani mamyginekolog

Grupa jest tajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari

Domyślam się bo nie mogę jej znaleźć 😄 a szkoda bo chciałam dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 27.01.2019 o 12:47, Gość Hoopp napisał:

A mnie w sumie zastanawia jedno. Skoro jej tak nie lubicie to po co ją obserwujecie? Boli was,że zarabia na segregatorach i wydaje książkę kucharska? No i co z tego? Znalazła sposób na biznes,ciemny lud to kupuje i super dla niej. Każdy chciałby się wzbogacić na ...ach. Nie jestem jej fanką ale nie przeszkadza mi jej działalność. Nie rozumiem po co.te hejty,macie aż tak nudne życie,że jedyne co robicie to sprawdzanie co nowego dodała? A zauważyć,że nie ważne co doda to i tak spotyka się z hejtem. Zajmijcie się lepiej sobą i swoim pomysłem na zarabianiu na ciemniakach. 

No właśnie ciemny lud to kupuje, wszystko w temacie. Ona nakręca machinę a ci jak ślepe owce łykają w ciemno. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja się tak zastanawiam, ze ludzie kupują te jej koszulki, przecież one są okropne , jak takie kolorowe worki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja się tak zastanawiam, ze ludzie kupują te jej koszulki, przecież one są okropne , jak takie kolorowe worki. 

no fakt, okropne.

I jeszcze drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ona jest taka zimna , tak jak w jakim stylu urządziła swoje mieszkanie. Chciałaby uchodzić za ciepła i serdeczna , ale niestety wredoctwo ma wypisane na twarzy. 

Widać, że zimna ryba, tylko kasa się liczy.

Dziwię się tym zachwytom fanek nad nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko Święta...

Trafiłam tu przez przypadek. Nie jestem wielką fanką mamyginekolog ale uważam, że popełniła kilka bardzo dobrych artykułów. Przynajmniej mi się przydały. Więcej dowiedziałam się od niej niż od mojej ginekolog za 150 zł za wizytę. Artykuły czytałam za darmo.  W sklepie mg nic nie kupiłam bo nie miałam potrzeby ,ale kuzynka kupiła jakiś tam segregator i była zadowolona  ( a w ale nie jest ciemnoludem). Krytykujecie ,że jest nie kompetentna. Może i czasem napisze coś nie tak, ale ten się nie myli co nic nie robi, tylko siedzi i hejtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mamaginekolog pokazała swoje prawdziwe „ja” na ostatnim live z Kasia , przerywała ciagle , wchodziła w zdanie, nie dała biednej się wypowiedzieć. I jeszcze, ze Kasia  nie miała pretensji o to, a co biedna miała powiedzieć. Przecież ta by ja zjadla z butami. Ona jest jak dyktator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
22 godziny temu, Gość Matko Święta... napisał:

Trafiłam tu przez przypadek. Nie jestem wielką fanką mamyginekolog ale uważam, że popełniła kilka bardzo dobrych artykułów. Przynajmniej mi się przydały. Więcej dowiedziałam się od niej niż od mojej ginekolog za 150 zł za wizytę. Artykuły czytałam za darmo.  W sklepie mg nic nie kupiłam bo nie miałam potrzeby ,ale kuzynka kupiła jakiś tam segregator i była zadowolona  ( a w ale nie jest ciemnoludem). Krytykujecie ,że jest nie kompetentna. Może i czasem napisze coś nie tak, ale ten się nie myli co nic nie robi, tylko siedzi i hejtuje.

Ale nikt nie twierdzi, że nie napisała. Popełniła kilka dobrych artykułów, popełniła też kilka dobrych błędów. Czy jest niekompetentna- tego nie wiem, ale wiem, że nie jest ginekologiem, tylko rezydentem.

No i na pewno trochę wciska kit zapatrzonym w nią fankom. I na pewno namawia na sprzedaż w swoim sklepie, co chyba tak do końca nie jest etyczne w przypadku lekarza, nawet rezydenta, który dopiero się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikus

gdzie zobaczyć ten live? nie umiem go znaleźć.. ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
15 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Chciałam obejrzeć wczoraj live z fizjoterapeutka ale Nikola tak jej przerywała normalnie ze nie dało się tego oglądać. Nie dała kobiecie dojść do słowa. Już jej ludzie pisali w komentarzach nawet. Później po live tez jej pisali to się oburzała ze to był live u niej i miała prawo przejąć stery. Rozumiem ze jak dziennikarz zaprasza gościa do studia to tez nie dopuszcza go do słowa bo przecież jest u siebie wiec ma prawa gadać bez opamiętania 

kultura osobista się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.01.2019 o 23:37, Gość magda napisał:

kultura osobista się kłania

Tak , okropnie się zachowała, jeszcze bezczelnie stwierdziła, ze live był u niej na profilu i ona musiała go moderować. Żal , jakie ta kobieta ma wielkie parcie na szkło. Jest bezczelna do granic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.01.2019 o 23:37, Gość magda napisał:

kultura osobista się kłania

No właśnie , kultury jej brak, słoma z butów wychodzi. Ona cierpi na jakaś manie wyższości . Masakra, co za baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.01.2019 o 23:37, Gość magda napisał:

kultura osobista się kłania

Ona ma jakieś straszne kompleksy, chce udowodnić całemu światu, ze jest kimś innym. Tak jak kiedyś powiedziała , ze łazienkę z bratem miała jak w serialu Beverly Hills. Malpowanie życia innych, zero siebie , swojego ja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikus

Czy mi ktoś podpowie gdzie jest ten live? Bo bym sie pośmiała 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
4 godziny temu, Gość dzikus napisał:

Czy mi ktoś podpowie gdzie jest ten live? Bo bym sie pośmiała 😜

Na Polsacie jeszcze do 17.50 jest kabaret na żywo jak chcesz się pośmiać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×