Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż drań chce zniszczyć życie naszej córki

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 8 lat a on chce zniszczyć jej świat, upodlić go zupełnie! Czy mogę go jakoś sądownie powstrzymać? Figuruje w papierach jako jej ojciec, wg mnie namawia go na jego nowa kobieta. Chciałam z nimi porozmawiać spokojnie, ale on mówi ze ma dość tego że musi na nas płacić tyle pieniędzy (A to jej ojciec jest!!) i chce na nowo rozpocząć życie. Jak można chcieć dziecku tak zniszczyć życie? Córka go ubóstwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Identyczny post był na Kafeterii zaledwie kilka tygodni temu... Komus sie bardzo nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Wiem że prowo, ale coś zgubione jest bo nie wiem jak ojciec chce zniszczyć życie córki? Co chce zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie mniej płacić, w ten sposób zamierza ją zniszczyć, bo znając życie madka 24h szlachtna nie pracuje i nie stać ją na utrzymanie dziecka na odpowiednim poziomie.

Córka dalej będzie go ubóstwiać. Bo kocha ojca a nie jego pieniądze. O ile tej relacji nie zmienisz wciągając nieodpowiedzialnie dziecko w nieporozumienia dorosłych nastawiając ją przeciw ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce jej powiedzieć że nie jest jej ojcem!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Nie ojciec tylko matka ...ka niszczy dziecku życie. Puściła się i wmowiła facetowi, że jest ojcem. A teraz ojciec ma dość płacenia na nieswoje dziecko. I bardzo dobrze. Niech powie dziecku prawdę i niech dziecko zobaczy jaka jest matka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qer

A nie jest jej ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×