Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Laurkka

dom opieki Warszawa

Polecane posty

Gość Laurkka
Cytat

Poszukuję godnego polecenia domu opieki w okolicach Warszawy. Moja mama była pensjonariuszką kilku i ciągle to nie to czego oczekujemy. Szukam  domu do 30 pensjonariuszy z możliwością refundacji z NFZ-u. Bardzo ważna dla mnie jest atmosfera i życzliwy stosunek personelu. Możliwość wyprowadzania do ogrodu mojej mamy. Opieka lekarska nie jest aż tak istotna ponieważ mama wymaga bardziej opieki pielęgnacyjnej. Ważne, aby w domu coś się działo, było jakieś życie. 

Z góry dziękuję za informacje.

Tatiana

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia9123

Wiem, że bardzo dobra placówka dla seniorów jest w ZOLu Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Koleżanka miała tam kiedyś praktyki i bardzo chwaliło to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to dom opieki, ale polecam zerknąć na ofertę firmy Nestor24. Oferują oni opiekę nad osobami starszymi na terenie Warszawy w różnych pakietach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które potrzebują pomocy w obszarach takich jak zakupy czy sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam Ci dom w Wiązowni, nie będzie to sama Warszawa, ale dotrzeć możesz dość łatwo a mają ceny niższe niż w Warszawie. Zobacz sobie u nich na stronie seniormed.waw.pl. Standard jest tam naprawdę na dobrym poziomie, a opieką zajmują się doświadczeni medycy więc warto wybrać to miejsce, myślę że bliscy będą faktycznie zadowoleni z takiego wyboru i organizacji tego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×