Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kokosowa

oleska na diecie

Polecane posty

Dnia 9.06.2020 o 17:56, Monika Arendarska napisał:

Albo: dzieje się u niej coś złego i nie ma głowy do filmików.

Albo przeciwnie, jest wiele dobrego(przecież ma narzeczonego) i nie ma też głowy do nagrywania bo żyje życiem realnym.  

Fakt jednak, że jest nieco dziwnie.

W sumie masz rację, ale raczej ten wpis odebrałam jako smutny. No nic, mam nadzieję że mimo wszystko jest u niej ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się z nią dzieje, ale to dość niepokojąc, ale szczerze to było odrobinę do przewidzenia. To porzucenie życia, upragnionego mieszkania, ukochanej kotki, dla faceta i wyprowadzka do Irlandii, trochę jaki film, ale to było dziwne, jakby ktoś jej namieszał w głowie, a ona straciła rozum.Skrzywdzona przez stalkera, mam nadzieję, że nie trafiła pod kolejnego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 września były te zaręczyny, nawet rok nie minął. Pewnie ten jej „narzeczony” wystawił jej walizki i po prostu wstydzi się powrotu z niczym i woli zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Didi0 napisał:

2 września były te zaręczyny, nawet rok nie minął. Pewnie ten jej „narzeczony” wystawił jej walizki i po prostu wstydzi się powrotu z niczym i woli zniknąć.

Takie historie dobrze się sprzedają w internecie, wystarczy ckliwy film o niespelnionej miłości i nadziei na lepsze życie, jak ona z miłości poszlaby w ogien i byla slepo zapatrzona w niego do tego stopnia, ze porzucila swoje zycie w warszawie a on poszedł w kulki. Wyświetlenia poszlyby w górę, obserwatorki bylyby zainteresowane jej dalszym zyciem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, oby to nie były kwestie zdrowotne jej czy jej bliskich. Rozumiem odcięcie, ale mogła by przynajmniej uspokoić osoby które się o nię naprawdę martwią. Trochę to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2020 o 12:33, iglasta napisał:

To prawda, oby to nie były kwestie zdrowotne jej czy jej bliskich. Rozumiem odcięcie, ale mogła by przynajmniej uspokoić osoby które się o nię naprawdę martwią. Trochę to nie fair.

A ja myślę, że w sumie spoko się zachowała. Pożegnała sięi, czy tam zapowiedziała dłuższą przerwę  napisała, żeby nie wypytywać, że skupia się na czymś innym i tyle. Co mogła więcej zrobić- widocznie ma problemy i nie chce się spowiadać z nich obserwatorom- rozumiem i też zapewne bym nie chciała. To nie było odejście bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne ze dalej nic nie wiadomo, jakby nie było to kilka miesięcy.. Komentarz Karoliny jakoś nie wsKazywal na chorobę  bo napisała cos w stylu ‚dasz Rade’ Jakby odnosila sie do jakiegos trudnego wyzwania a nie tragedii życiowej... No ale to tylko moje domysły. Mam nadzieje ze sie odezwie i da znać wkrótce ze mimo wszytsko u niej juz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre. Oglądałam film z alterego sprzed 10 lat i to była w miarę szczupła dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina
6 minut temu, panna stara napisał:

Narzeczony ją przerobił finansowo i emocjonalnie...znowu

Skąd takie info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, panna stara napisał:

Narzeczony ją przerobił finansowo i emocjonalnie...znowu

Co Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, panna stara napisał:

Narzeczony ją przerobił finansowo i emocjonalnie...znowu

Jeszcze niech zacznie utrzymywać jakiegoś Egipcjanina. Boże, co za tępa baba.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale póki sama nie potwierdzi, prawdy nikt nie pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest tak zdesperowana i sfokusowana na narzeczonego, że i pierwszy lepszy Ahmed by się nadał, tfu to znaczy arabski książę na białym koniu😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to byłaby juz dawno w Polsce... a tutaj by ja ktoś widział w warszawce, przynajmniej tak zakładam... musiałaby (?) wrócić do pracy (mediacraft?) No nie wiem.. nie wyglada mi na to ale kto ja tam wie... w każdym razie brzmiało mega poważnie ze możliwe ze juz nigdy nie wróci na social media.. trochę dramaturgii wrzuciła, nie powiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gaspar66 napisał:

Jeśli to prawda, to byłaby juz dawno w Polsce... a tutaj by ja ktoś widział w warszawce, przynajmniej tak zakładam... musiałaby (?) wrócić do pracy (mediacraft?) No nie wiem.. nie wyglada mi na to ale kto ja tam wie... w każdym razie brzmiało mega poważnie ze możliwe ze juz nigdy nie wróci na social media.. trochę dramaturgii wrzuciła, nie powiem 

Mediakraft zwinął interes  z Polski, więc nie ma gdzie wrócić, musiałaby szukać czegoś nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nadian napisał:

Mediakraft zwinął interes  z Polski, więc nie ma gdzie wrócić, musiałaby szukać czegoś nowego. 

A może to ona jest tą tajemniczą osoba o której Karolina stylizacje ciągle wspomina że chciała ją w swojej firmie i udało się i zgodziła się u nich pracować?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ToJa# napisał:

A może to ona jest tą tajemniczą osoba o której Karolina stylizacje ciągle wspomina że chciała ją w swojej firmie i udało się i zgodziła się u nich pracować?

Hmmm możliwe, stylizacje  była w jej sieci magnolie tv, więc może dalej chcą kontynuować współpracę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oleska mówiła kiedyś, że pracowała zdalnie, jeszcze przez pandemią. Tak w ogóle, osoba która była bardzo związana z mediami społecznościowymi tak nagle znika, może na zawsze? To trochę brzmi jakby te media spowodowały ten kryzys, co z nimi wpłynęło na jej życie. No bo niby czemu odchodzić z Instagrama czy FB, przecież nie trzeba być youtuberką czy pokazywać swoje życie, ona ostatnimi laty w sumie mało pokazywała. Bardzo zagadkowe to jest.

Edytowano przez iglasta
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2020 o 17:48, Weronika.koi napisał:

Może dużo schudła..i chce się pochwalic...

Wręcz przeciwnie. Jest w ciąży, a jej narzeczony zachorował na ostrą białaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2020 o 07:58, Linuszka napisał:

Wręcz przeciwnie. Jest w ciąży, a jej narzeczony zachorował na ostrą białaczkę.

Współczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo przeszła, ale myślę że silna z niej babka. Ja swojego czasu straciłam zarówno partnera, jak i ciążę. Oleska wciąż ma dla kogo walczyć z przeciwnościami losu i myśleć pozytywnie. Myślę że wszystko im się dobrze poukłada. Muszę również przyznać, że ładnie wygląda. Ogólnie zmieniła się na korzyść.

Edytowano przez dhanya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Weronika.koi napisał:

Z desperacji, żeby chlopa zatrzymac zaciazyla...

ty wiesz, tyś jest wyrocznią... nosz ku..a rynce opadywują do takich jednostek jak TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Weronika.koi napisał:

Z desperacji, żeby chlopa zatrzymac zaciazyla...

Widocznie tobie nie udało się nawet z desperacji "chłopa zatrzymać" i teraz się kisisz ze złości. 

 

 

Edytowano przez Babcia Mówi
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×