Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebastian1818

#Partnerka #wesele#jak zasugerować

Polecane posty

W ubiegłym roku zaprosiłem kolegi siostrę na wesele, śliczna dziewczyna, grzeczna potrafiące się bawiąc. Niedługo czeka mnie kolejne wesele i zamierzam ją zaprosić tylko nie wiem jak zasugerować by na wesele choć na początek ubrała szpilki... Dziewczyny doradzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A na poprzednim byla w szpilkach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaan

A dlaczego ci tak na tym zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

By wyglądała na starszą niż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa

Ja nie toleruję tego, gdy ktoś mi mówi jak mam wyglądać. Jedyne co możesz zrobić to w luźnej rozmowie rzucić, że lubisz szpilki lub jak będzie miała, powiedz że ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste że będzie się lepiej prezentować w szpilkach do ...enki na początku niż w płaskich butach. Wiadomo ze to na chwilę potem może zmienić tylko głupio mi jej zasugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa

I dobrze, że ci głupio. Na weselach raczej wszyscy staramy się wyglądać najlepiej jak się da, więc może ona ma jakiś problem z kręgosłupem i nie może nosić?

Rozmawiacie w ogóle? Czy to tylko koleżanka z wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co komu babochlop

wiesz jak bola nogi, ale w razie jej oporow mozesz powiedziec zeby wziela buty na zmiane, jesli to eleganckie wesele to dobrze by sie dostosowala,powinna zrozumiec a jak nie-szukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz wlasnie że na tym weselu będę same "szychy" więc chciałbym byśmy i mi się fajnie prezentowali. Jest to naprawdę śliczna dziewczyna, znamy się prawie rok w tym czasie byliśmy na 1 weselu razem i prawie 2 miesiące za granicą w pracy potem widzieliśmy się kilka razy na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa

To weź sobie szychę. Nie wyobrażam sobie, żeby facet mnie zaprosił i jeszcze mówił, jak mam wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×