Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie eko

Tak szczerze ile przetworzonych produktów jest w waszej diecie?

Polecane posty

Gość Nie eko

Często na forach czytam jacy to wszyscy eko och, ach. Zakupy robię w różnych sklepach: marketach, sklepach ze zdrową żywnościa i delikatesach.

Ale nie jestem jakoś mega zafiksowana. Należę do takiej jednej grupy na fb. Ogólnie jest fajnie, wymieniamy się przepisami i jest tam taka lekko nawiedzona dziewczyna, co tylko bio i eko. A dzisiaj ja widziałam w biedrze i to co miała w koszyku to hmmm było wręcz niezdrowe. Może i robiła zakupy dla kogoś, ale podejrzewam że po prostu to jej eko jest na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami

Też kupuje w różnych miejscach. Dużo gotuje w domu. Nie kupuje dań do mikrofali gotowych. A czy zawsze to co ugotuje jest zdrowe? Staram się ale różnie jest wiadomo. Mąż kupuje drogi ale naturalny chleb od długiego czasu. Wędlinę jak mam jeść tanią to wolę chleb z masłem zjeść..  tak już mam. Czasem widzę ludzi z dziećmi w sklepie. W koszyku chińskie zupy parówki te najtańsze (moje dzieci czasem jedzą parówki ale jakiś sokolow itp)  chipsy , cola , zero owoców,  gotowe mrożone zapiekanki...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie eko

Ami to mam podobnie. Patrzę na składy, wybieram to co wydaje mi się dobre. Ale jak mam w sklepie bio cytryny i cytryny to sięgam po te zwykłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×