Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liska8888

Nie mógłbym/ nie mogłabym być w związku z kimś kto....

Polecane posty

Gość uff

O, to dziękuję 😉

U mnie akurat nie chodzi o to, że moi kumple byli dla mnie "za mili". Akurat za to ich właśnie bardzo lubię że są mili bo nie chciałabym się zadawać z chamami jakimiś 😛  Nie rozumiem o co chodzi z tymi "brutalami"...podobno to się może brać z tego gdy kobieta była źle traktowana przez swojego ojca, ale ja też nie byłam traktowana dobrze.

No to chyba oczywiste, że chciałabyś mieć męża, który Cię kocha i szanuje, a nie stosuje przemoc, nikt przecież świadomie nie wybrałby życia z przemocowcem..jak to odkryłaś że lubisz "brutali"? jaki aktor Ci się tak podoba? 😄 przecież jeżeli aktor nam się po prostu z wyglądu podoba to co to może o nas powiedzieć? chyba, że podoba nam się postać jaką gra a to już faktycznie może coś w tym być..bo jak mi się jakiś aktor podoba to niezależnie od tego jakie gra role a ma różne raz dobre innym razem złe to podoba mi się on sam ale mogę lubić postać graną przez niego lub też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

Leżaczek nadaję się dla Ciebie, lubię gry xD nie przeszkadza mi w ogóle jak facet w coś lubi grać, wręcz podoba mi się to i lubię przyglądać się 🙂 pamiętam jak jeszcze byłam dzieckiem i mój brat w coś ciekawego grał a ja się przyglądałam, czasem mi na to pozwalał a niekiedy go to wkurzało 😄 😄😄

gry są urocze, fajnie mieć w sobie coś z dziecka 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Nie mogłabym być z kimś kto: 

- zabił kogoś 

- stosuje / stosował przemoc w jakiejkolwiek formie

- czerpał / czerpie korzyści z nierządu

- ma żonę 

- jest księdzem lub zakonnikiem 

- pali 

- jest alkoholikiem

- ma jakies choroby weneryczne

- jest konfliktowy, nieprzyjemny w codziennym zyciu

- zdradza, nawet bez seksu

- stara się robić mi przykrości

- bardzo mi się nie podoba (chociaż jak wiadomo to sprawa całkowicie subiektywna). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha widać że dziewka nie zna tryna . Może i gry są urocze ale nie gdy stanowią sens życia u faceta po 30..serio 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię starych facetach w mentalny pampersie trynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Poza tym gry są lepsze niż cokolwiek zwazanego z takimi kobietami co uważają je za pampersy. 

Absolutnie nie ma nic lepszego od takich kobiet 😄🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

- jest przestępcą

- pije, bierze narkotyki, pali marychę i niszczy swoje zdrowie

- nie dba o siebie

_ nie pracuje i żyje na utrzymani innych

- zrzędzi że nic mu się nie udaje, narzeka na los a nie próbuje go zmienić

_ negatywnie nastawiony do ludzi i świata

- nie potrafi przyznać  się do błędu i przeprosić, zawsze jego musi być na wierzchu 

_ egocentryk i egoista,

_ chytry i skąpy, np. zarabia krocie a w restauracji gdy on zaprasza chce dzielić jeden obiad dla 2 osób. Gdy ona zaprasza kupuje dla kazdego danie i jest ok

Na razie tyle

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, JonnyDaniels napisał:

w ogóle nie chce być w żadnym związku 😄 wolę krótkie znajomości.

Jak to powiedział Lotek? Odkąd mam dziewczynę, nie interesują mnie już stałe związki? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciłoby mnie gdyby

-miał jakieś uprzedzenia do innych ludzi na podstawie ich pochodzenia, religii czy orientacji seksualnej

-wychodził z założenia, że mężczyzna ma zawsze rację

-podnosiłby głos/przeklinał w rozmowie

-miałby problem z kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odeszłam od faceta, który mnie oklamywal, oszukiwał, manipulował mną i mnie zdradzał. Teraz rzuca się jak wesz na grzebieniu i usiłuje mnie oskarżać o wszystko, co sam robił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co to jest uguł? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Łup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska8888
Dnia 26.01.2019 o 10:04, Jajko Pisanka napisał:

 

-miałby problem z kotami

❤️ 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

tak sobie pomyślałam, brak szacunku do zwierząt i ogólnie kobiet i ludzi też odrzuca, tak po prostu 😉

ale gry nie odrzucają mnie w ogóle, nawet jak facet gra cały dzień to spoko 😄😄😄 nie przeszkadza mi jak facet jest trochę dziecinny, to nawet zaleta, bo ja też jestem 😄 

z używek to przeszkadza mi alkohol i ciężkie narkotyki, ale Marysia akurat nie 🙂

Jajko Pisanka super nick 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mógłbym być w związku i nigdy nie będą z: grubą, z brzydką, z dechą, z głupią, z kłodą w łóżku, z taką co popiera PiS, z pseudoksiężniczką, z roszczeniową pasożytką, z taką niekobiecą z krótkimi włosami albo z wieloma tatuażami itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska8888
1 godzinę temu, Gość uff napisał:

tak sobie pomyślałam, brak szacunku do zwierząt i ogólnie kobiet i ludzi też odrzuca, tak po prostu 😉

ale gry nie odrzucają mnie w ogóle, nawet jak facet gra cały dzień to spoko 😄😄😄 nie przeszkadza mi jak facet jest trochę dziecinny, to nawet zaleta, bo ja też jestem 😄 

z używek to przeszkadza mi alkohol i ciężkie narkotyki, ale Marysia akurat nie 🙂

Jajko Pisanka super nick 😉

 

mam podobnie bardzo 🙂 i sama lubię gry, więc nawet szukam takiego co gra 🙂 i alko mnie też zniechęca (nie mówie o jakimś jednym piwku, czy drinku przy niedzieli, ale takim codziennym piwkowaniu), bo facet odcięty wtedy od rzeczywistości i nie pamięta o czym z nim się rozmawiało poprzedniego dnia, niefajne to 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska8888
1 minutę temu, Gość liska8888 napisał:

mam podobnie bardzo 🙂 i sama lubię gry, więc nawet szukam takiego co gra 🙂 i alko mnie też zniechęca (nie mówie o jakimś jednym piwku, czy drinku przy niedzieli, ale takim codziennym piwkowaniu), bo facet odcięty wtedy od rzeczywistości i nie pamięta o czym z nim się rozmawiało poprzedniego dnia, niefajne to 😐

no i dobre serce żeby miał coby mnie nie ranił i buzie ładne lubię 🙂🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 godzinę temu, Gość liska8888 napisał:

mam podobnie bardzo 🙂 i sama lubię gry, więc nawet szukam takiego co gra 🙂 i alko mnie też zniechęca (nie mówie o jakimś jednym piwku, czy drinku przy niedzieli, ale takim codziennym piwkowaniu), bo facet odcięty wtedy od rzeczywistości i nie pamięta o czym z nim się rozmawiało poprzedniego dnia, niefajne to 😐

a taki, co gra, to nie będzie odcięty od rzeczywistości?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie mógłbym być w związku i nigdy nie będą z: grubą, z brzydką, z dechą, z głupią, z kłodą w łóżku, z taką co popiera PiS, z pseudoksiężniczką, z roszczeniową pasożytką, z taką niekobiecą z krótkimi włosami albo z wieloma tatuażami itd itp

Bardzo dobrze. Twoje geny nie zostaną dalej przekazane a i przeludnienie się zmniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Kurczę kiedyś myślałem że to takie szczere forum a tu ta sama popelina co wszędzie. Już widzę jak facet odwala super laskę co chce mu zrobić laskę albo was Panie jak to najważniejsze żeby był dobry dla zwierząt i w ogóle dobry a już portfel, auto i chata nieważne. Nie mówiąc o oczywistościach typu np. jakaś mocno widoczna wada fizyczna - nikt z Was nawet się nie zająknął. Forum miłosiernych idealistów z bożej łaski... A może jednak zwyczajnych hipokrytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

to Ty masz jakiś problem skoro CI się zdaje, że każda kobieta leci np. na ten portfel a każdy facet chciałby żeby mu obca baba coś tam robiła :I Nie każdy jest na poziomie zwierzęcia, serio..nie każdego jara przypadkowy seks, nie każda kobieta leci na portfel i chatę, a wręcz myślę, że to jakaś niszowa mniejszość 😛

mnie to zadziwia, że ktoś nie wierzy w prawdę a gdybym Cię okłamała, że lecę na hajsy to bym była według Ciebie "szczera" bo by to pasowało do Twojego wyobrażenia..

co w tym dziwnego, że zwracam uwagę na to jaki ktoś ma stosunek do zwierząt? to mnie niby czyni miłosierną? 😄 dla mnie to normalne i oczywiste, że jeżeli ja nie jem mięsa bo mi szkoda zwierząt w rzeźni to chciałabym być z kimś kto ma podobne do tego podejście jak ja, żebyśmy się dobrze rozumieli, wspólnie gotowali, żebym wiedziała, że też ma empatię i świadomość że lepiej zrezygnować ze schabowego, że nie jest  egoistą któremu zależy tylko na tym by się przykładowo nażreć, jak to właśnie robią często zezwierzęceni ludzie którzy mają się za wielkich drapieżników 😉 

tak się składa, że mnie ujmuje gdy ktoś ma dobry charakter i jest to całkowicie naturalne i oczywiste.

Pieniądze są ważne ale nie są czynnikiem wyboru kogoś do związku i miłości..każdy sam powinien dążyć jakoś do tego, żeby po prostu te pieniądze samemu zdobywać 🙂

 

współczuję Ci światopoglądu i liczę, że kiedyś spojrzysz spoza tego krzywego szarego filtru na to ,że świat jest różnorodny i gusta i oczekiwania też się różnią 🙂

 

serio chciałbyś żeby jakaś obca kobieta Ci zrobiła loda? jakby mi obcy facet chciał zrobić minetę to bym się zdziwiła 😮  seks z miłości 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
5 godzin temu, Gość liska8888 napisał:

mam podobnie bardzo 🙂 i sama lubię gry, więc nawet szukam takiego co gra 🙂 i alko mnie też zniechęca (nie mówie o jakimś jednym piwku, czy drinku przy niedzieli, ale takim codziennym piwkowaniu), bo facet odcięty wtedy od rzeczywistości i nie pamięta o czym z nim się rozmawiało poprzedniego dnia, niefajne to 😐

pełna zgoda 🙂 ale i tak znajdzie się typek, który myśli, że mamy powody kłamać anonimowo na forum 😄 

właśnie ten mój kumpel nieraz nie pamiętał o czym ze mną w ogóle gadał bo był wtedy pijany 😕 Marysia nie zmienia tak negatywnie świadomości a nawet czasem wznosi na jej wyżyny 🙂

granie w gry a picie alkoholu to co innego i nie ma porównania 😉 podobnie jak czytam książkę i niby się odcinam, to jednak jest to świadome. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Xyz napisał:

Bardzo dobrze. Twoje geny nie zostaną dalej przekazane a i przeludnienie się zmniejszy 🙂

Bezsensownie leczysz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Dnia 29.01.2019 o 00:00, Gość gość napisał:

Bezsensownie leczysz kompleksy.

I do tego jasnowidz! :D Faktycznie takie typy często wiodą ascetyczny żywot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Dnia 28.01.2019 o 04:41, Gość uff napisał:

to Ty masz jakiś problem skoro CI się zdaje, że każda kobieta leci np. na ten portfel a każdy facet chciałby żeby mu obca baba coś tam robiła :I Nie każdy jest na poziomie zwierzęcia, serio..nie każdego jara przypadkowy seks, nie każda kobieta leci na portfel i chatę, a wręcz myślę, że to jakaś niszowa mniejszość 😛

[ciach]

serio chciałbyś żeby jakaś obca kobieta Ci zrobiła loda? jakby mi obcy facet chciał zrobić minetę to bym się zdziwiła 😮  seks z miłości 😄 

Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

...kto pierwszy rzuca kamieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Xyz napisał:

I do tego jasnowidz! 😄 Faktycznie takie typy często wiodą ascetyczny żywot 😄

Lala, sama się bawiłaś w jasnowidzkę. Żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

Ten nie lubi kamieni...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Lala, sama się bawiłaś w jasnowidzkę. Żałosna jesteś.

Nawet płcie ci się pomyliły, ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×