Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasaia

Nienawidzę go.

Polecane posty

Nienawidzę go.. mam taka w sobie złość i żal ze przeklinam go na każdy sposób. Usunęłam jego numer telefonu, chociaż i tak znam go na pamięć. Jestem głupia..

to mój pierwszy chłopak. Poważny związek, 3 lata.

cxuje ze to wszystko było udawane, ze mnie kocha. Ja go kocham prawdziwie nawet jak mam ochotę roz*****ć mu łeb. On zaczął mną rządzić. Przez niego straciłam kontaktu nie dość ze z większości rodziny to i znajomych. Zawsze jak miałam spotkać się z kims to robił szopkę, tak jak Wczoraj,

mielsismy oglądać razem mecz, po czym mówi mi ze kuzyn do niego przyjeżdża i głupio mu odmówić wiec razem obejrzą a ze mną spotka się przed meczem. Wkurzyłam się i powiedziałam ze ja mam już plany (choć ich nie miałam) a on wyrzuty ze jak gdzieś pójdę to zobaczę. GROŹBA. Koniec końców stwierdził ze mam robić co chce, ale i tak stwierdziłam ze zostanę w domu bo mam masę nauki. Był wieczor i zasnęłam. On dzwonił i myślał ze gdzieś poszłam. Oczywiście wyrzuty później ze kłamie bo na pewno gdzieś byłam i ze i tak się to wyda prędzej czy później. Jeszcze wczoraj mówił mi ze weźmie mnie na jakieś jedzenie a teraz od razu mówi ze „dziś się nie spotkamy jutro może”. Ja już sobie nie radzę ze swoimi myślami. Nie mogę skupić się na nauce. Dlaczego on taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×