Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marina

Szeptunka i wiedźmy

Polecane posty

Gość Marina

Oglądacie? Ja to uwielbiam. Rosyjski duch i egzotyka. Proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Oglądam,  jest  taki  inny  od  wszystkich  seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Czasem oglądam ze względu na to, że lubię wschodnioeuropejskie klimaty. Śmiać mi się chce, że ludzie przychodzą do szeptunki po radę, a później jej nie słuchają i są zaskoczeni, że sprawy się pogorszyły. Po co w takim razie tam przychodzą, skoro i tak jej nie wierzą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale  czary

Ludzie  boją  się  być  sami,  pamiętam   takiego  faceta  co  chciał  podróżować,,  miał  romans,  narzeczona  cały czas  go  kochała,  zaszła  w ciążę,  on  nie  chciał  dziecka,  poroniła,   biedna  dziewczyna    łudziła  się,  że  wszystko  się  ułoży, po  pewnym  zrozumiała ,że  musi  skończyć  ten  toksyczny  związek

 

Mnie  śmieszyły  klątwy,  ktoś  cię  straszy  ,  dusi,  nie  można  było  pożyczać  swoich  przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale  bajka

Niech  słupy  rozwiążą  problemy,  wróżka  zawsze  siedzi  jak  manekin  i  daje  swoje  porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi

Śmiać mi się chciało w którymś odcinku, chyba Szeptunki, facetowi spodobała się mężatka - główna bohaterka odcinka, a on o ile się nie mylę był synem właścicielki mieszkania. Próbował ją podrywać i wywiązała się ciekawa rozmowa:

-Mam męża.

-Mąż nie ściana, przesunie się.

-To powiedzenie o żonie.

-Tak, o mężu jest inne. Mąż... objada się wciąż.

:D Do tej pory się z tego śmieję, gdy sobie przypomnę :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPP

Jest  jeszcze  inny  serial  Znaki  losu,  tam  kobieta  jest  jasnowidzem  , ładna,  nowoczesna,  elegancko  ubrana,  na  programie  NOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co  za  świat

Rosjanki  ładne  są,   jedna  miała  lekko  skośne  oczy,    szczupła,  dziewczęca,  chciała  sprzedać  dziewictwo,  w  życiu  też dziewczyny

 

dla  pieniędzy  robią  takie  rzeczy,    gdzie  ta  godność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uwielbiam. A najbardziej podoba mi się biżuteria tych wróżek. Super wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odkryłam właśnie i mam zamiar oglądać. Moje klimaty. Ciekawe czy tak jest naprawdę, że ludzie rzucają te klątwy i uroki i że one działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce raz widziałam  serjal znaki losu zas szeptunke czy wiedzmy widziałam w Moskwie u siostry moim zdaniem strasna głupota ale pośmaiąc się można cytuje "strzescie się nagich okien"  "gdy założysz cudze buty odpraw jakiś tam rytuał " nic cikawego idealne dla rosyjskego widza zafascynowanego magią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2019 o 13:30, Gość ??? napisał:

Czasem oglądam ze względu na to, że lubię wschodnioeuropejskie klimaty. Śmiać mi się chce, że ludzie przychodzą do szeptunki po radę, a później jej nie słuchają i są zaskoczeni, że sprawy się pogorszyły. Po co w takim razie tam przychodzą, skoro i tak jej nie wierzą? ;)

no mnie terz to smieszy i z tego samego celu obejrzałam pare odcinków wiedzmy i szeptunki w Rosii i znaków Losu w polsce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×