Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JestemMlody

Wyglądam dla kobiet jak nastolatek, więc nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość JestemMlody

Mam 24 lata. Wyglądam jakbym miał 20 lat... Jestem dosyć niski 174 cm i bardzo szczupły 64 kg. Dziewczyny ze mną rozmawiają, ale raczej jak z kumplem. Nie potrafię dla nich wyglądać jak mężczyzna. Zarost mi nie rośnie, mam dziecinny wyraz twarzy. Czasami w sklepie pytają o dowód. Co ja mam zrobić? Rozmawiam z dziewczyną, która mi się podoba i wiem jakiego ma chłopaka. Takiego męskiego, 185 cm, zarost, niski głos, dobra budowa ciała. A ja sprawiam wrażenie dla takich jak ona, jako kumpel, bo na mężczyznę nie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość

olej taticórcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc loffam

Ja lubie brak zarostu i mlodzienczy wyglad mimo 40 lat jak nastolatek. Lubie jak facet jest szczuply i niezbyt duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie jest powód.Powodem jest nieumiejętność tworzenia relacji damsko- męskiej w realnym życiu,  uciekasz od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO?
7 godzin temu, Gość gość napisał:

To nie jest powód.Powodem jest nieumiejętność tworzenia relacji damsko- męskiej w realnym życiu,  uciekasz od tego.

Jak tworzyć taką relację z twarzą dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

ja lubię taki chłopięcy typ, sama jestem dziecinna z wyglądu a też mam tyle lat 🙂 moim zdaniem to zaleta, mamy szansę długo wyglądać młodo, teraz się martwisz, za 10 lat będziesz się cieszyć 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×