Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ann98

Od kogo wykupić dietę?

Polecane posty

Chciałabym wykupić dietę.

Tylko nie mam pojęcia od kogo najlepiej:

Fabryka Siły

Vitalia

SFD

Chodakowska 

Może jest tu osoba która stosuje dietę od którejś z powyższych osób i podzieli się swoją opinią? 

Planuje wykupić samą dietę bez treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Cześć, jeśli chodzi o mnie to mogę Ci polecić dietę z Fabryki Siły. Mnie dzięki nim udało się schudnąc 8kg i wyrzeźbić mięśnie. Dieta dostosowana jest bezpośrednio pod Ciebie na podstawie pomiarów i zdjęć, które wysyłasz do ekspertów. Dostajesz plan diety i menu na 2 tygodnie. Raz w tygodniu robisz pomiary i wysyłasz kontrolne zdjęcia (zdjęcia nie muszą być z twarzą więc nie ma się co wstydzić) Jeśli są efekty to plan na najbliższy tydzien zostaje bez zmian, jak nie ma to eksperci na bierząco modyfikują kaloryczność. W razie pytań możesz do nich pisać wiadomości na portalu. Jeśli jakiś posiłek nie pasuje Ci w diecie możesz go zmienić. Moim zdaniem posiłki bardzo smaczne i zróżnicowane. Zresztą w ankiecie poczatkowej wypełniasz jaki masz budżet i czy chcesz skomplikowane dania. Oczywiście, żeby były efekty trzeba przestrzegać diety, ale której nie trzeba przestrzegać. Napisałem na swoim blogu opinię wraz ze zdjęciami o Fabryce Siły - https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/ masz tu wszystko dokładnie opisane. Jak wygląda wypełnienie ankiety i jakie udało mi się wypracować efekty. 

W razie pytań, pisz do mnie na maila albo priv chętnie doradze coś jak będziesz mieć pytania czy problemy. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

lewandowska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek

 

Właśnie mam od nich dietę i jest meega super! 💜💜💜💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×