Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zrozpaczona!

Sala weselna na kwiecień! TRÓjmiasto!

Polecane posty

Gość Zrozpaczona!

To pilna sprawa (poprzedni obiekt się wycofał prawie w ostatnim momencie). 
Podpowiecie jakiś dobry i sprawdzony obiekt?

Jak chcecie salę z klimatem, którą tworzą ludzie z pasją to koniecznie sobie zobaczcie Krzewi Róg w Chmielnie  🙂Sali jest kilka do wyboru, moim zdaniem wszystkie mają w sobie to coś. A do tego piękny, przestronny ogród 

Gość MarekPruszcz

Mi się udało tutaj zrobić świetną imprezę z któtkim wyprzedzeniem (może to było szczęscie, albo po prostu dobre podejście ze strony właścicieli ) w Dworku Gościnym w Gdańsku Lipcach.

To była impreza do rana - świetne jedzenie, didżej, który znał się na potrzebach muzycznych gości i uczynna obsługa sali.

Polecam!

Gość Jola

Ogromnie trudno jest zrobić wesele z miesięcznym wyprzedzeniem. W takie sytuacji chyb tylko odkupienie terminu wchodzi w grę..Ale to też nie jest aż takie łatwe...

Gość Marek50

Trudno mi polecić konkretny obiekt, ale z moich doświadczeń wynika, że trzeba unikać hotel i pensjonatów - tam trudno coś załatwić do końca, o wiele lepszy kontakt miałem z właścicielami wyspecjalizowanych sal weselnych....

Gość Andrzej3miasto

Ja mogę polecić dwa obiekty (byłem tam i dobrze się bawiłem):

- Stara Wędzarnia Sobieszewo 

- Dworek Gościnny Gdańsk Lipce

W obu miejscach jest niezła kuchnia, fajny klimat i wyjątkowo przyjazna obsługa...

Gość ewa

Jeśli szukasz czegoś sprawdzonego to polecam sale Casilla w Kębłowie. Mają dwie salki, na różną ilość osób, więc jakaś na pewno by podpasowała. Możesz wejść na ich strone o tej samej nazwie jakbys chciała jakieś szczególy. Ja ogólnie polecam, byłam tam na weselu i wszystko super. Dużo miejsca do tańczenia, pyszne jedzenie, wokół dużo zieleni. 

Gość RomanPruszcz

Ktoś wyżej już polecał Dworek Gościnny. I ja się dołączam do tych poleceń. Wydaje mi się, że w żadnym hotelu i dużym obiekcie nie da się zrobić klimatycznego wydarzenia "na ostatnią chwilę". Tam natomiast (dzięki ofiarności obsługi i z powodu dobrego podejścia właścicielki) udało się stworzyć naprawdę klimatyczne i romantyczne wydarzenie.
Świetnie się bawiłem i przy każdej okazji polecam to miejsce wszystkim zainteresowanym...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować