Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona!

Sala weselna na kwiecień! TRÓjmiasto!

Polecane posty

Gość Zrozpaczona!

To pilna sprawa (poprzedni obiekt się wycofał prawie w ostatnim momencie). 
Podpowiecie jakiś dobry i sprawdzony obiekt?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekPruszcz

Mi się udało tutaj zrobić świetną imprezę z któtkim wyprzedzeniem (może to było szczęscie, albo po prostu dobre podejście ze strony właścicieli ) w Dworku Gościnym w Gdańsku Lipcach.

To była impreza do rana - świetne jedzenie, didżej, który znał się na potrzebach muzycznych gości i uczynna obsługa sali.

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ogromnie trudno jest zrobić wesele z miesięcznym wyprzedzeniem. W takie sytuacji chyb tylko odkupienie terminu wchodzi w grę..Ale to też nie jest aż takie łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek50

Trudno mi polecić konkretny obiekt, ale z moich doświadczeń wynika, że trzeba unikać hotel i pensjonatów - tam trudno coś załatwić do końca, o wiele lepszy kontakt miałem z właścicielami wyspecjalizowanych sal weselnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej3miasto

Ja mogę polecić dwa obiekty (byłem tam i dobrze się bawiłem):

- Stara Wędzarnia Sobieszewo 

- Dworek Gościnny Gdańsk Lipce

W obu miejscach jest niezła kuchnia, fajny klimat i wyjątkowo przyjazna obsługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Jeśli szukasz czegoś sprawdzonego to polecam sale Casilla w Kębłowie. Mają dwie salki, na różną ilość osób, więc jakaś na pewno by podpasowała. Możesz wejść na ich strone o tej samej nazwie jakbys chciała jakieś szczególy. Ja ogólnie polecam, byłam tam na weselu i wszystko super. Dużo miejsca do tańczenia, pyszne jedzenie, wokół dużo zieleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanPruszcz

Ktoś wyżej już polecał Dworek Gościnny. I ja się dołączam do tych poleceń. Wydaje mi się, że w żadnym hotelu i dużym obiekcie nie da się zrobić klimatycznego wydarzenia "na ostatnią chwilę". Tam natomiast (dzięki ofiarności obsługi i z powodu dobrego podejścia właścicielki) udało się stworzyć naprawdę klimatyczne i romantyczne wydarzenie.
Świetnie się bawiłem i przy każdej okazji polecam to miejsce wszystkim zainteresowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×