Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysterik

Pies bokser 8 letni i roczny kot

Polecane posty

Gość Mysterik

Hej , mam problem mieszkam w bloku i mam rocznego kota , chciałabym zabrać z mojego rodzinnego domu pieska 10 letniego Bokser , moi rodzice nie mogą się nim opiekować , a piesek siedzi w zamkniętym pomieszczeniu stwierdziłam ze go zabiorę minus jest taki ze mój kot nie lubi innych zwierząt kiedy przyniosłam małego kotka to go zaatakował , mój bokser również nigdy nie miał kontaktu  z kotami. Nie wiem jak mam to zrobić żeby się polubili pracuje czasami 12h w pracy razem z chłopakiem i zwierzęta by musieli zostać razem 12h , nie wiem tez czy mój bokser da radę bez wychodzenia na dwór wiadomo ze nie pracuje tak cały czas max jeden dzień taki jest tylko ale wiadomo ze takie psy potrzebują dużo ruchu u rodziców ma podwórko gdzie lata ale tata nie jest wstanie już się nim opiekować a nie chce go oddawać do schroniska bo to przyjaciel rodzina :( pomóżcie jak dogadać dwa już dorosłe zwierzęta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wieku to raczej bedzie ciezko zeby sie jakos polubili, zwlaszcza jezeli kot jest agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da, ale przy takim wieku psa i takiej postawie kota, będzie to wymagało pracy, a może i pomocy behawiorysty. Na pewno nie wrzucenia z dnia na dzien psa do "kociego" domu i niech się dzieje wola nieba...

 

Pracowalam kiedyś w hostelu dla psow i czesto wlaściciele już na wejsciu krzyczeli- On jest agresywny, niech sie nie zbliza do innych psów, po czym po jednym dniu hasał już z innymi psiakami z hostelu.

 

Co do 12 godzin bez wychodzenia oczywiscie nie jest to dobre dla zadnego psa, ale wiemy jak jest- dzisiaj psy, szczegolne dorosle, czesto siedza same 10, 12 godzinn i żyja, choć są nieszczesliwe, w takim przypadku zadbałabym chociaz o jakaś pomoc- studentke czy coś, ktoś za kase ogranie chociaz jeden długi spacer w tych 12 godzinach i wcale nie zrujnuje to portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slaby pomysl z tym laczeniem. Pies potrzebuje ruchu. W przeciwnym razie moze byc agresywny w stosunku do ludzi i innych zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×