Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damonaaq

Obsesja

Polecane posty

Witam, mam problem chyba sama ze sobą. 

Mam „obsesje” na punkcie byłej mojego ukochanego, z którym jestem już kilka lat. 

Od jakiegoś czasu nie układa nam się za dobrze, moj ukochany na początku był po prostu idealny (chyba jak każdy facet) a potem, gdy „zdobył” mnie,to zaczal pokazywać swoje chamskie i zimne oblicze. Jakiś czas temu narzeczona jego przyjaciela, powiedziała mi, ze był tak załamany po rozstaniu (byli 5 lat ze sobą i chciał się jej oświadczyć ale ona go zostawiła dla innego) to dla następnej będzie s...ysynem aby więcej go nie zranić. Od tego czasu, często szukam na jego komputerze zdjęć jego ex, wchodzę na różne konta od moich znajomych i wysyłam jej zaproszenia do znajomych na facebook’u jak na instagramie, bo ma wszystko zablokowane i znajomi mogą widzieć jakie posty i zdjęcia dodaje. Jakimś cudem wyciągnęłam od ukochanego kilka informacji o niej, np jakie mu kanapki robiła itp i staram się robić takie same, miała ulubiony naszyjnik i taki sam kupiłam, chce zobaczyć jej zdjęcia aby moc zobaczyć jak wtedy wyglądała jak i się ubiera by moc troszkę się upodobnić do niej, mam takie wrażenie, ze wtedy będzie bardziej mnie traktował jak swoją kobietę a nie jak koleżankę.

Jak wyżej napisałam, cudem wyciągnęłam kilka informacji, to dla niej był taki sam jaki jest dla mnie. Jedynie to  jej mówił, ze ją kocha a mi nie, w sumie oboje sobie nie mówimy, ponieważ chyba żadne z nas nie chce tego nako pierwszy powiedzieć.

wiem, ze mu na mnie zależy, ponieważ czasem potrafię mu dać porządnie w kość( inny facet dawno by mnie zostawił) a jak czasem mam dość jego zachowania i chce się spakować i uciec od niego to nie pozwala mi na to, przytulając i przepraszając w inny sposób. 

Boje się mu powiedzieć, ze mam obsesje na punkcie jego ex, przez jego zachowanie, bo pewnie zacznie mówić, ze wymyślam i nie doceniam tego, ze codziennie jesteśmy ze sobą, w sumie to prawie nawet mieszkamy a ona go tak często nie miała, bo pracował za granicą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Masz koleżanko problem, powiennas udac się na jakąś terapię. Jeśli jesteś dla niego zapchaj dziura to nic nie da upodabnianie do byłej, bo nigdy nie będziesz nią. Może się tak zdarzyć ze on zawsze już będzie ją kochał, wspominał miał sentyment i zawsze będzie jej pragnął, właśnie przez to że go porzuciła w momencie w którym jego uczucia były najsilniejesze. A ty będziesz czuć się jak ... i będzie tylko gorzej. Zapytaj go czy jego serce jest już czyste i gotowe na coś nowego. 

No i pytanie ile jesteście razem i ile minęło od ich rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach czuł już się gotowy na nowy związek ale nie mógł nikogo odpowiedniego znaleźć dopiero rok później poznał mnie. A razem jesteśmy już 3,5 lata. 

Kilka razy mowilam mu, ze skoro ją kocha to po co wchodzi w nowy związek a on odpowiada zawsze, ze dzi**ki się nie da kochać i abym przestała gadac takie głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Cię rozumiem, bo byłam w bardzo podobnej sytuacji. Trwało to u mnie bardzo długo bo z 6 lat około. Niszczyła mnie ta chora obsesja od środka. Jeśli jesteście ze sobą blisko to polecam szczerą rozmowę. Terapeuta również wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Musisz zrozumieć, że Ciebie to niszczy. Ciebie i Twojego związek. 

Bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki, żebyś się z tym uporała. To jest jak nałóg. Ciągle śledziłam jej media społecznościowe, porównywałam się, smucilam, czułam gorsza... Koszmar.😟

W jakim jesteście wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2019 o 12:41, ____Aga____ napisał:

 

W jakim jesteście wieku?

Ja mam 21 a on 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×