Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodychetnejnagangbang

mam 23 cm k****a i ciągle moge

Polecane posty

Hej dziewczyny jestem chojnie obdarzony mam 23 cm w  majtkach 🙂 ale mam problem to znaczy sam nie wiem czy to proble;p 😄 chodzi o to ze moge bzykać bez przerwy skoncze i za chwile jade dalej laski niestety nie wytrzymuja 😜 hmmm moze najde tu młodą nimfomankę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

"chojnie" XDDDD

najpierw naucz się polskiego, a potem bzykaj, dziecinko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest w zależnośći od ust żony od 22 do 24cm i to nie jest skarb. Dla żony niby tak ale nie dla mnie. Jak ktoś chce tu upirtolę pół i oddam bo to się juśśśfa nigdzie nie mieści (anal przerobiony, jest cacy no ale... gardełko trenuję już 5 lat i nic, żona duszona :)

Walić taki interes. Dobrym rozmiarem było by 16-18 ale nie 22-24 bo to katastrofa i nie ma czym sie chwalić. Co to za przyjemność PRZYJEMNOŚĆ w jedną mańkę?? Żona kwiczy = cacy, bajer, jeszczeeee, super... ale mi już tak wesoło nie jest bo chciało by się pogramolić migdałki i się nie da :) :) :)  zwłaszcza że obwód też solidny ...

No i na pecha, Ci panowie którzy mają >20cm najczęściej WYGIĘCIE mają w przeciwną stronę. Nie do góry tylko do dołu ... i to jest rzecz przeklęta wtedy bo na "jeźdźca" można sobie śnić...  eeeehhhhh

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

A ja mam 36,5. Mierzyłem termometrem, więc pomiar dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2019 o 09:27, bboossmmaann napisał:

U mnie jest w zależnośći od ust żony od 22 do 24cm i to nie jest skarb. Dla żony niby tak ale nie dla mnie. Jak ktoś chce tu upirtolę pół i oddam bo to się juśśśfa nigdzie nie mieści (anal przerobiony, jest cacy no ale... gardełko trenuję już 5 lat i nic, żona duszona 🙂

Walić taki interes. Dobrym rozmiarem było by 16-18 ale nie 22-24 bo to katastrofa i nie ma czym sie chwalić. Co to za przyjemność PRZYJEMNOŚĆ w jedną mańkę?? Żona kwiczy = cacy, bajer, jeszczeeee, super... ale mi już tak wesoło nie jest bo chciało by się pogramolić migdałki i się nie da 🙂🙂🙂 zwłaszcza że obwód też solidny ...

No i na pecha, Ci panowie którzy mają >20cm najczęściej WYGIĘCIE mają w przeciwną stronę. Nie do góry tylko do dołu ... i to jest rzecz przeklęta wtedy bo na "jeźdźca" można sobie śnić...  eeeehhhhh

 

Ja pier..... Boże widzisz i nie grzmisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CudWSpodniach

48,5 cm we wzwodzie, większość niewiast przede mną ucieka z tego powodu, a zgrywały takie pewne siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2019 o 20:51, Gość CudWSpodniach napisał:

48,5 cm we wzwodzie, większość niewiast przede mną ucieka z tego powodu, a zgrywały takie pewne siebie...

chyba cie  fantazja poniosła trollu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczak

ja mam 64 cale pale a jestem prawiczkiem na utrzymaniu matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
2 minuty temu, Gość szczak napisał:

ja mam 64 cale pale a jestem prawiczkiem na utrzymaniu matki

A do tego Murzynem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×