Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościówa

Zakochani po uszy

Polecane posty

Gość Gościówa

Oglądacie? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskuska

Serialik średni. Coś w typie poprzednich takich jak Julia, Po prostu Majka czy Singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkowo

ja oglądam, serial jak serial, ale fajnie nowe buźki pooglądać :-)

no i czekam aż tej wrednej się oberwie bo strasznie drażniąca jest no ale taka rola jej przypadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna1234

Wrednej oberwie się pewnie pod koniec serialu albo trochę wcześniej by miała czas obmyślać zemstę.

Dość przewidywalny, lekki rzeczywiście podobny do tych powyżej-Majki, Julki, Singielki.

Pierwsze 3 odc obejrzałam na kompie, 4 odc już w tv i mi się zasnęło na reklamach. Serial 20 min i jeszcze wciskają reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkowo

dlatego ja nagrywam i reklamy później przewijam bo kilka minut i dokładnie reklamy feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sylwia jest bardzo brzydka i staro wygląda. Niedosc że wredna, głupia bo co chwilę robi z siebie ...ke to jeszcze z samego wyglądu odpycha, nic w niej nie ma ciekawego. Jedyne wytłumaczenie, musi być dobra w łóżku skoro doktorek nadal z nią jest mimo że sam przyznaje że jej nie kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gama

A ta asia popiel jest podobna do anety zając, tej od krawczyka mikolaja, i maniere na twarzy ta asia popiel ma podobna do Anety. Taka wsiowa dziołcha, także serial to bajka o kopciuchu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada

Gra  Reginę  w  BW   i jest  super,  fajna  laska  z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

pomózcie, nie ogladałm serialu od 1 odcinka bo nie chciałam się wciagac, ale miałam grypę i obejrzałam w sobotę powtórki i sie wciągnęłam, serial jest super, krótki , lekki w ogladaniu, wszystko wiem , mówili kilka razy o tym co się wydarzyło 10 lat temu, że już wtedy Asia Sylwia i Piotr sie spotkali, że cos Sylwia wtedy powiedziała, wytłumaczy mi ktos, i jak to sie stało że Asia otworzyła klinike w tym samym miejscu co Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

pomózcie, nie ogladałm serialu od 1 odcinka bo nie chciałam się wciagac, ale miałam grypę i obejrzałam w sobotę powtórki i sie wciągnęłam, serial jest super, krótki , lekki w ogladaniu, wszystko wiem , mówili kilka razy o tym co się wydarzyło 10 lat temu, że już wtedy Asia Sylwia i Piotr sie spotkali, że cos Sylwia wtedy powiedziała, wytłumaczy mi ktos, i jak to sie stało że Asia otworzyła klinike w tym samym miejscu co Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratata

na wakacjach 10 lat temu sie spotkali juz Asia wpadła Piotrowi w oko ale Sylwia wymyslila babce z karczmy gdzie pracowala przez wakacje, że leci na jej meza wyrzuciła ją z pracy

gdy sie spotkali po tych 10 latach Piotrek nie umiał jej skojarzyć po w miedzy czasie miał wypadek....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

 dzięki

-ale czy wtedy sylwia była z piotrkiem czy oni wszyscy sie znali, czy razem spędzali te wakacje,  czy poznali na wakacjach, czy sylwia z piotrkiem od tej chwili sa parą, wiem że to bzdety ale wszystko rozumiem w serialu a tego nie wiem, niby nie potrzebne mi to do niczego ale dręczy mnie ta niewiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana po uszy

Już wtedy Sylwia z Piotrkiem byli parą i przyjechali na wakacje do miejscowości gdzie pracowała Asia (w w karczmie w której Sylwia i Piotrek się stołowali). Wpadli sobie w oko co zauważyła Sylwia i z zazdrości nagadała głupot właścicielce karczmy  więc ta wywaliła Aske z pracy. Potem Piotrek miał wypadek na łodzi, stracił pamięć i przez to już nie spotkali się więcej, dopiero po 10 latach przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

wielkie dzieki,

bardzo mi się podoba ten serial, krótki lekki , zabawny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

ogląda kto ten serial, ja ogladam bardzo fajny, nie lubię Sylwi ale trzba przyznać że aktorką jest dobrą, ciekawe kiedy wkońcu sie wyjaśni  to z Aśką i KUBA  ta ich wspólna noc, najlepszajest pani Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

MAM pytanie bo nie ogladałam odcinka z czwartku, skąd czy od kogo Sylwia miała usg ciązy którym tak sie chwalił Piotr, proszę odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia Wednesday, May 29, 2019 o 17:42, Gość BIUS napisał:

MAM pytanie bo nie ogladałam odcinka z czwartku, skąd czy od kogo Sylwia miała usg ciązy którym tak sie chwalił Piotr, proszę odpowiedzcie mi

Jesienią mają wznowić dalszy ciąg serialu. Czekam z niecierpliwością. Troche za długo Sylwi uchodzą wszystkie kłamstwa i świnstwa. Pewnie już wiesz że Sylwia te zaświadczenie zdobyła podstępem przy pomocy swojej przyjaciólki i wspólniczki przekrętów od ciężarnej kobiety, której zapłaciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zajepista muzyczka leciała na końcu odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

W migawkach jest jak Piotr bierze ślub , nie mogę się już doczekać, na pewno Sylwię dosięgnie kara wyjdą na jaw wszystkie machlojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość filutek

Beznadziejny serial aktorki brzydkie, aktorzy beznadziejni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

hahahaha   ,serial jest super, aktorki piekne, aktorzy dobrzy

-uwielbiam ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie myślę, więc oglądam :) A na serio, to dobry odmóżdżacz po pracy. Oglądam ze względu na Sylwię i drugoplanowe postacie: Panią Jolę, Paulę, Pawła i Eryka. Intrygi Sylwii i poboczne wątki są znacznie ciekawsze od głównej fabuły. Piotrek i Asia są jak dwa mdłe budynie. Jeśli będzie drugi sezon to mam nadzieję, że ze wszystkimi poza Asią i Piotrem, którzy wyjadą za siódmą górę i rzekę w podróż poślubną :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi się podobają odcinki powakacyjne:) dużo się dzieje, szkoda tylko, że Paula wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też z przyjemnością oglądam ten zabawny serialik. Odpowiada mi czas emisji. Po ogarnięciu się już w domu po pracy zasiadam i się relaksuję☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.09.2019 o 22:12, Olaa napisał:

Ja też z przyjemnością oglądam ten zabawny serialik. Odpowiada mi czas emisji. Po ogarnięciu się już w domu po pracy zasiadam i się relaksuję☺

ja też, choć czasem oglądam kolejne odcinki w necie, te które będą w tym tyg obejrzę wieczorem wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

Jola jooaallnaaaaaaaaaaa , pani Jolusia wymiata, super był wczorajszy odcinek, Jola dawała czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia Friday, September 20, 2019 o 11:27, Gość BIUS napisał:

Jola jooaallnaaaaaaaaaaa , pani Jolusia wymiata, super był wczorajszy odcinek, Jola dawała czadu

Tak, p.Jola dawała czadu😀ufff...dobrze że nie mam nikogo o takim pokroju wśród sąsiadów i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

pani Jola zawsze taka wrednawa , trochę naiwna i trzymający z tymi gdzie widzi kasę do zarobienia ,na weselu jednak oczywiście po spożyciu alkoholu , pokazała ze jednak umie się bawic, że może być duszą towarzystwa,

jak dla mnie to to wesele było takie drętwe, teraz na weselach  nie ma już takich zabaw , ale lepsze były zabawy Jolusi niż głupie miny snbów weselnych, i super że Sylwunia była zła

szkoda mi Pauli , szkoda ze jej nie ma, taka zabawna jest, głupiutka ale szczera, potrzebujaca akceptacjii innych i prawdziwej przyjaciółki, a ta żmija Sylwia tak z nią postąpiła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

nie moge sie już doczekac jak to się zakończy, nie to ze chcę końca serialu , ale tak lubie ten odcinek  ten serial że zawsze z niecierpliwościa czekam co będzie dalej, ciekawe jak Sylwia chce poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×