Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zagubionalandrynka

Chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę

Polecane posty

Jestem z nim 4 lata, zawsze marzyłam żeby na studniówkę iść ze swoim ukochanym. No ale on iść nie chce, na swojej też nie był. Nie mogę go nijak zachęcić, a próbowałam już wszystkiego. Nawet zagroziłam, że na ślub jego brata nie pójdę. I faktycznie nie chce iść, bo jego brat wcześniej się do mnie dobierał, a jego narzeczona jest pusta, egoistka, fałszywa, materialistka i ciągle mi dupe za plecami obrabia. Nie mam ochoty oglądać ich nigdy w życiu. Myślałam że to go przekona, ale dalej nic. Powiedział nawet że woli nie zaprosić brata na swój własny ślub, pozwolić mi wyjechać za granicę na jakiś czas  (zawsze o tym marzyłam) obciąć sobie dwie nogi i obie ręce niż iść na studniówkę, bo mu sumienie nie pozwala. 

Zna kilka osób z mojej klasy, lubią się, wszyscy się dziwią czemu idę z kolegą zamiast z nim. 

No i on dalej mnie namawia żeby iść na ślub jego brata chociaż wie jak strasznie nie chce i jaki warunek mu stawiam. 

Bardzo mnie boli bo czuje, że nie szanuje on moich uczuć, a za rok planujemy ślub. I teraz nasuwają mi się pytania:

1. Iść na studniówkę mimo wszystko? Czy może jakiś sposób macie żeby go przekonać 

2. Iść na wesele jego brata? 

3. Zapraszać jego brata i "ukochaną" jego żonę na nasz ślub? Boję się że wtedy jego rodzina mnie znienawidzi 

Ja mam 18 a on 22 lata. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyno masz 18 lat, po co ci slub? 

Strasznie naciagana ta twoja historia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaa

A na *uj ci ślub w wieku niemowlęcym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocura

On jest adventystą, oni nie mogą pić wodki, a nie wiesz jak jest?

Zapytaj się go czy nie jest homogenizowany?

Zapytaj się go czy jakaś dziewczyna zagroziła mu że go wyrvcha żeby pokazać mu że jest niewierzący?

Może zapisz się z nim na kurs czaczy i tango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×